NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1155 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
MACIEJ MACIAK & JACK CALEIB - WYSYP WODZÓW NARODU W CZASIE PANDEMII - O CO CHODZI ?
Wstrząsający raport z Wielkiej Brytanii:  szczepionka mRNA powoduje 978 nowych zachorowań na choroby oczu!9 osob straciło wzrok!!!
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
BANDEROWSKA RODZINA PATLEWICZÓW - IPN NIE ROZLICZONE ZBRODNIE POWOJENNE
Guru Covidian przyłapany. Co robi gdy kamery nie patrzą? ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Biden oferuje nagrodę w wysokości 10 000 000 $ za Jeffreya „the Kraken” Epsteina, Dead or Alive ☀Czy naprawdę żyje? Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Środa, 27 stycznia 2021 17:49

Prezydent Biden i pierwszy syn Hunter wspólnie sfinansowali nagrodę w wysokości 10000000 USD za bezpieczny powrót lub śmierć skazanego pedofila Jeffreya Epsteina, który rzekomo popełnił samobójstwo w areszcie w Nowym Jorku,  ale żył 6 stycznia, kiedy uciekł z aresztu federalnego podczas zamieszki na Kapitolu.

Wiarygodne źródło w orbicie politycznej Bidena przekazało Real Raw News następujące informacje:

Bidenowie dowiedzieli się o cudownym wyzdrowieniu Epsteina z tweeta kontrowersyjnego adwokata Lin Wooda, który bez przeprosin powiedział, że Epstein ma obciążający brud na demokratycznych (i niektórych republikańskich) ustawodawcach. Dowody Epsteina były rzekomo tak potępiające, że zmusiłyby Kongres do unieważnienia wyników Kolegium Elektorów. Co więcej, skarbnica obciążających dokumentów, zdjęć i nagrań wideo zmusiłaby połowę Kongresu do ucieczki z kraju lub życia za kratami.

„Joe i Biden wiele razy słyszeli, że Epstein naprawdę żyje, ale nigdy nie traktowali tego poważnie, dopóki nie przeczytali tweeta Wooda – dla nich był to dymiący pistolet. Wierzą, że Epstein żyje, ale nie jest jasne, czy wiedzieli, że Trump go miał. Nie jest również jasne, dlaczego Wood, zdeklarowany sojusznik Trumpa, wylał fasolę. Z pewnością Wood musiał wiedzieć, że Epstein był asem Trumpa na dołku, aby zagrać na certyfikacji Electoral College. Biden chce z powrotem Epsteina, aby go wycisnąć w celu uzyskania informacji lub pogrzebać go ”- powiedziało nasze źródło.

10 stycznia, cztery dni po ucieczce Epsteina, Joe i Hunter Biden wyznaczyli nagrodę za Epsteina. Odkąd Epstein oficjalnie nie żył, Bidenowie nie mogli zwrócić na siebie uwagi, używając oficjalnych kanałów lub niewiarygodnych źródeł, które mogły powiedzieć Trumpowi, że Biden chciał, aby Epstein został schwytany lub schwytany.

Aby nagroda była niepozorna, Biden zatrudnił byłego kryptologa NSA do zaszyfrowania wiadomości, na którą wszyscy oprócz największych zabójców na świecie byliby nieświadomi. Bidenowie anonimowo opublikowali krótką, tajemniczą notatkę w mediach społecznościowych. Osoba, która potrafiłaby rozszyfrować wiadomość, od razu wiedziałaby, z kim i jak się skontaktować.

Zapytane, w jaki sposób grupa łowców nagród i zabójców – na pewno nie Rhode Scholars – zauważyła i odszyfrowała wiadomość, która zmyliłaby Einsteina, nasze źródło powiedziało, że nie zna szczegółów procesu kodowania / dekodowania, tylko że Biden miał wystarczającą pewność co do wiadomości dotrze do odpowiednich stron.

„Bidenowie odsunęli się od tego procesu tak bardzo, jak to możliwe – wiarygodne zaprzeczenie. Wątpię, czy wysłali wiadomość przez media społecznościowe. Każdy z ich ludzi mógłby to zrobić. Wierzy, że jego wiadomość dotrze do kontrahentów – tak ich nazywa – w kraju i za granicą, ponieważ wspomniał, że Epstein mógł już wydostać się z USA ”- podało nasze źródło.

O ile mu wiadomo, nikt jeszcze nie odebrał nagrody. Nasze źródło dodaje, że gotówka jest przechowywana na rachunku escrow w Vontobel Holdings, szwajcarskiej prywatnej grupie bankowej z siedzibą w Zurychu.

beforeitsnews.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: