NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Resort zdrowia opracowuje własne 500 plus. Uprawnieni wszyscy od 40. roku życia ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

500 plus dla osób po 40. roku życia od PiS

ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS
27 Stycznia 2021

Resort zdrowia opracowuje własne 500 plus. Uprawnieni wszyscy od 40. roku życia

Specjalny bon “zdrowotne 500 plus” ma dotyczyć wszystkich osób, które ukończyły 40. rok życia. PiS pracuje już nad nowym planem, który miałby ruszyć już na wiosnę, zapowiedział rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Kto otrzyma nowe 500 plus
  • Co zakłada projekt PiS
  • Jakie niespodzianki przygotowuje jeszcze rząd

500 plus dla dorosłych

PiS znany ze swoich programów “plus” (500 plus, 500 plus na wakacje, 500 plus dla niepełnosprawnych, itp.) ma zamiar wprowadzić w życie nową inicjatywę, tym razem dla dorosłych Polaków w trosce o ich zdrowie.

Nowy program został zaanonsowany przez rzecznika resortu Wojciecha Andrusiewicza. Nowe 500 plus ma ruszyć już na wiosnę i będzie wynikiem inicjatywy „plan odbudowy zdrowia Polaków”, która zakłada, że osoby po 40. roku życia otrzymają bony na podstawową diagnostykę.

Jak podaje portal Radio ZET, resort chce się w ten sposób dowiedzieć, jak wielkie spustoszenie spowodowała pandemia COVID-19. Bezpośrednio – ilu Polaków zachorowało na koronawirusa i pośrednio – przez utrudnienie dostępu do pomocy lekarskiej.

Brak dostępu do opieki zdrowotnej

Brak dostępu do pomocy lekarskiej okazał się sporym problemem w dobie pandemii koronawirusa. Do lekarza nie mogły często dostać się osoby pilnie potrzebujące badań, czy zabiegów, które nie były możliwe do przeprowadzenia, ponieważ kwestią priorytetową stał się koronawirus.

Podstawowa diagnostyka dla osób po 40. roku życia

Z planów PiS przedstawionych przez rzecznika wynika, że bon otrzymałyby osoby po 40. roku życia w celu weryfikacji swojego stanu zdrowia. Resort chce mieć zaktualizowane dane dotyczące zdrowia Polaków po czterdziestce. Jak podał Andrusiewicz, chodzi o kilka szczególnie istotnych wskaźników.

– Wszystkie wskaźniki, które są dość istotne przy szeregu chorób, w tym m.in. nowotworowych, cukrzycowych czy kardiologicznych, tak, żeby ta pierwsza diagnostyka była dokładnie zaplanowana przez państwo – wyjaśnił rzecznik na antenie TV Republika.

– Będzie to coś na zasadzie bonu, który każdy będzie mógł wykorzystać w diagnostyce. Zależy nam na tym, żeby na postawie tej pierwszej diagnozy można było podjąć dalsze leczenie – podkreślił Wojciech Andrusiewicz.

500 plus dla nauczycieli?

500 plus ma w swoich planach także kilka innych inicjatyw. Wśród nich ma się znaleźć także 500 plus dla nauczycieli.Przemysław Czarnek, minister edukacji i nauki, podjął decyzję ws. pomocy dla osób, które prowadzą zdalne nauczanie, podała Wirtualna Polska.

Dodatkowe fundusze miałyby zostać przyznane nauczycielom od Ministerstwa Edukacji i Nauki na poprawienie jakości nauczania np. poprzez zakup sprzętu elektrycznego.

– W tym katalogu, który dotyczy bonu dla nauczycieli, znajdują się sprzęty, które wymieniliśmy wcześniej, a także te postulowane przez związki i nauczycieli – tłumaczył cytowany przez WP Przemysław Czarnek i dodał, że MEN będzie podejmował kolejne działania, by poprawić proces zdalnego nauczania.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: