NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1162 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19

10.00 avg. rating (92% score) - 1 vote

WITAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW PORTALU M-forum av live , ORAZ CZYTELNIKÓW I WIDZÓW , W ZWIĄZKU Z ROZPOCZĘCIEM AKCJI SZCZEPIEŃ NA POLECENIE PARTII PIS KTÓRA AKTUALNIE SPRAWUJE WŁADZĘ W POLSCE , I BRAKU INFORMACJI NA STRONACH RZĄDOWYCH NA TEMAT ILOŚCI ZGONÓW ZWIĄZANYCH Z POSZCZEPIENNYMI POWIKŁANIAMI  PO ZASTOSOWANIU SZCZEPIONEK PRZECIWKO COVID-19 , POSTANOWIŁEM STWORZYĆ TAKI ZESTAW – REJESTR KTÓRY BĘDZIE CODZIENNIE AKTUALIZOWANY – W CZYM WŁAŚCIWIE WYRĘCZAMY RZĄD PIS.

INSTRUKCJA JAK WSZYSCY WIDZOWIE MOGĄ ZAMIESZCZAĆ INFORMACJE DO TEGO REJESTRU :

 • W KOMENTARZACH DO TEGO WPISU UMIESZCZAMY SKOPIOWANĄ Z ORYGINALNEJ INFORMACJI KRÓTKĄ TREŚĆ OPISUJĄCĄ PRZYPADEK , MIEJSCE , DATĘ , ORAZ LINK DO ORYGINALNEJ INFORMACJI PEŁNEJ .

PRZYKŁADOWY WZORCOWY WPIS ZAMIESZCZAM JAKO 1 KOMENTARZ POD TYM WPISEM

GORĄCA PROŚBA O DOKONYWANIE TAKICH WPISÓW – PONIEWAŻ TAKIE INFORMACJE KTÓRE Z PREMEDYTACJĄ NIE PUBLIKUJĄ WŁADZE MAJĄ KOLOSALNE ZNACZENIE DLA WSZYSTKICH POLAKÓW I JEST TO BEZ PRZESADY ZBIÓR INFORMACJI KTÓRY WAŻNY JEST DLA WSZYSTKICH OSÓB ZARÓWNO ZWOLENNIKÓW SZCZEPIEŃ NA COVID-19 JAK I PRZECIWNIKÓW – TU CHODZI O WASZE ŻYCIE I ZDROWIE 

M-forum – ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO WSPÓŁPRACY W TWORZENIU TEJ BAZY DANYCH PRZYPADKÓW !!

p.s 

rejestr w/w przypadków z kopią materiałów informujących może w przyszłości stanowić dowód w roszczeniach – sporach sądowych zarówno w Polsce jak i przed sądami w innych krajach.

proszę o rozpowszechnianie tym linkiem tej bazy danych informacji – (skopiuj wklej na stronach forach)  – https://wp.me/pY3do-1efP

10.00 avg. rating (92% score) - 1 vote
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

19 thoughts on “OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19

 1. Nie żyje dwóch kolejnych pacjentów z województwa śląskiego zaszczepionych przeciw COVID-19.W poniedziałek, 1 lutego zmarł mieszkaniec Siemianowic Śląskich, który chwilę przed śmiercią miał silne bóle kostno-mięśniowe. Z kolei we wtorek, 2 lutego odnotowano zgon mieszkańca Lublińca, u którego po przyjęciu szczepionki pękł tętniak aorty.
  https://www.eska.pl/slaskie/mieszkancy-siemianowic-slaskich-i-lublinca-zmarli-po-zaszczepieniu-przeciw-covid-19-to-kolejne-zgony-w-raporcie-nop-w-woj-slaskim-aa-rLei-R3JS-Hnp3.html?fbclid=IwAR34c1ZwRFb4SWUFUMraEVVOML_5yb532bCfpzl7cNNkVSDlFzzKQj-MG7E

 2. Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnym zgonie i wpisało go na listę niepożądanych odczynów poszczepiennych. Tym razem zmarła kobieta z powiatu bialskiego.. Informacja o zgonie kobiety z powiatu bialskiego w woj. lubelskim została podana w raporcie dotyczącym NOP-ów, które prezentuje Ministerstwo Zdrowia. Ofiara miała przyjąć szczepionkę 4 lutego. Na razie nie ma więcej informacji na ten temat.. To już 10 zgon na liście niepożądanego odczynu poszczepiennego.
  https://wiadomosci.wp.pl/szczepionka-na-covid-zmarla-10-osoba-po-nop-6605292160625344a?amp=1

 3. kurwa na pal wbijać tych zbrodniarzy z tępym czubkiem i powoli, żeby nie umarli za szybko, pasy z nich drzeć skurwysynów

 4. Trzeci zgon w Polsce po szczepieniu na Covid-19: duszność, utrata przytomności, zatrzymanie krążenia

  „W środę (27.01.2021) na ministerialnej liście niepożądanych odczynów poszczepiennych pojawiła się informacja o trzecim zgonie po szczepionce na Covid-19. – Nagła duszność, saturacja 82%, RR – 120/98, tętno – 120, potem utrata przytomności, zatrzymanie krążenia, resuscytacja, ZGON – napisano. Informacja dotyczy mężczyzny z powiatu ciechanowskiego. Nie podano wieku zmarłego.”

  źródło: https://wprawo.pl/trzeci-zgon-w-polsce-po-szczepieniu-na-covid-19-dusznosc-utrata-przytomnosci-zatrzymanie-krazenia/

 5. „Nie żyje kolejna osoba po podaniu szczepionki przeciwko COVID-19 – ustalił Fakt. To kobieta, która po zaszczepieniu doznała udaru. To już drugi przypadek zgonu po podaniu preparatu przeciwko koronawirusowi.”

  „To, że doszło do kolejnego zgonu u pacjentki, która dostała szczepionkę przeciwko koronawirusowi, odnotowano w najnowszym raporcie dotyczącym niepożądanych odczynów poszczepiennych. Wynika z niego, że zgon nastąpił 25 stycznia w poniedziałek i dotyczy pacjentki, która miała podaną szczepionkę w Krakowie. Co o niej wiadomo? Że miała liczne choroby – miażdżycę, nadciśnienie, niewydolność krążeniową. „Wg lekarza zgon pacjentki nie pozostaje w związku z podaniem szczepionki” – czytamy w raporcie. Kobieta nie była hospitalizowana. ”

  źródło: https://www.fakt.pl/pieniadze/finanse/szczepienie-przeciwko-covid-19-smierc-po-szczepieniu-w-krakowie/mwp28yj

 6. Bardzo dobry pomysł z ogólnopolskim licznikiem. Trzeba gromadzić dowody na przestępstwa władzy, które pozwolą na osąd, ukaranie ludobójstwa z premedytacją . Czas aby władza zaczęła ponosić osobistą odpowiedzialność za to co robi. Władza obecna i ich następcy muszą wiedzieć że są pod kontrolą narodu i w każdej chwili te nieroby politycy mogą być przez nas wyrzuceni za trwonienie pieniędzy, złodziejstwo, tworzenie prawa przeciw obywatelom, za terror, za dewastację naszego wspólnego dorobku. Z posadek ktœre traktowali jak prywatny folwark mają wyjść w skarpetkach,goli, pozbawieni majątków i skierowani do ciężkich prac z zakazem sprawowania funkcji publicznych. Nowy system musi być tak skonstruowany, aby było to możliwe. A w nowym systemie żadnej partii, ani jednego polityka z obecnych bo to wszystko zarażone gangreną, kłamstwem, krętactwem, złodziejstwem, nieuczciwością, fałszem.Oni wszyscy na bruk po20,30 letnim siedzeniu w tym szambie jakim jest polityka, do normalnej pracy za 2,5 tyś zł. Przyjdą prawdziwi specjaliści,patrioci,młodzi nie zepsuci układami. Władza powinna się zmieniać. Dwie kadencję potem wszyscy obowiązkowo do wymiany.

  PROSZĘ TYLKO TU O WPISY O ZGONACH – KONKRETNYCH 🙂

  ADMINISTRATOR

 7. Zgon pacjenta zaszczepionego przeciw COVID-19 w Oleśnicy.

  „Gorączka, spadek ciśnienia tętniczego, tachykardia, trzy razy wzywano zespół ratownictwa medycznego, pacjenta nie hospitalizowano, zatrzymanie krążenia, zgon 20.01.2021 godz. 20.30”. Tak w „Bieżącym raporcie dotyczącym niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP) do 23 stycznia”

  źródło
  https://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,26717601,zgon-pacjenta-zaszczepionego-przeciw-covid-19-w-olesnicy-ministerstwo.html

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: