NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
Analne testy na COVID-19 w Polsce? Niedzielski zabrał głos ☀Autor Gabi☀
Ratownicy medyczni "antyszczepionkowcami"? ☀Autor Gabi☀
PIS - KUPUJE CZOŁGI US ARMY Z DEMOBILU JAKO PODSTAWOWY CZOŁG ARMI POLSKIEJ - SZOK !
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Must See * Bardzo * Specjalna transmisja! ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Zdjęcie profilowe

Must See * Bardzo * Specjalna transmisja! Intel Insider: to jeszcze nie koniec, nawet nie blisko! Trump Still POTUS i odrodzenie naszej republiki (wywiad przeprowadzony przez Scotta w BardsFM na YouTube!)

PO OBEJRZENIU TEN SZOKUJĄCY FILM, ZOBACZ PONIŻEJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ BARDZIEJ WSPANIAŁE, ZMIENNE FILMY!

CO ZA ** FENOMENOL ** WYWIAD, PATRIOTY! Czy pamiętasz, jak POTUS Trump powiedział, że „… wróci w„ jakiejś formie ””…? Cóż, w jego słowach było TAJNE ZNACZENIE i UKRYTE PRZESŁANIE !  To, czego za chwilę się dowiesz, zabrzmi bardziej szalenie niż gafy Sleep Joe Bidena, ALE KAŻDE SŁOWO JEST PRAWDZIWE!  I WSZYSTKO DO TERAZ…. Będzie miało sens! Dlaczego TAK WIELU ludzi to przegapiło …?! Jeszcze lepiej, JAK TO JEST WCIĄŻ TAJNE ?!   Proszę  NIE PRZEGAP tego EPICKIEGO , CHWALNEGO wywiadu, w którym wszystkie twoje lęki zostaną zmyte w mniej niż 45 minut!

UWAGA OD REDAKCJI BIN : Ze względu na prawa autorskie,  wersja wideo Pastora Jamesa Red Pills America  z wywiadem przeprowadzonym przez Scotta Kestersona z Jimem Pughiem została usunięta. Adres URL oryginalnego filmu z BardsFM znajduje się poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=-lQ7jfnfwYs&feature=youtu.be

CO ZA ** FENOMENOL ** WYWIAD SCOTTA Z BARDSFM NA YOUTUBE, PATRIOTS! To, czego za chwilę się dowiesz, zabrzmi bardziej szalenie niż gafy Sleep Joe Bidena, ALE KAŻDE SŁOWO JEST PRAWDZIWE!  I WSZYSTKO DO TERAZ…. Będzie miało sens! Dlaczego TAK WIELU ludzi to przegapiło …?! Proszę  NIE PRZEGAP tego EPICKIEGO , CHWALNEGO wywiadu, w którym wszystkie twoje lęki zostaną zmyte w mniej niż 45 minut!  O co tyle szumu ?!  Pozwólcie, że przedstawię wam to wszystko teraz, Patriots, ponieważ NA TO są pytania, na które zostaną udzielone odpowiedzi, oraz tematy, które zostaną poruszone w tym wywiadzie NIE PRZEGAPCZYĆ z Intel Insider Jimem Pugh :

„… Kiedy człowiek o imieniu Jim może nauczyć Cię więcej o Twoim kraju w jednym filmie, niż nauczyłeś się przez całe życie w SZKOŁACH PUBLICZNYCH :…”

🔥🔥 OGROMNA NOWOROCZNA SPRZEDAŻ TOWARÓW TRUMP – ZAOSZCZĘDŹ 25% NA CAŁYM SKLEPIE! (użyj KODU PROMOCYJNEGO JRPA25 przy kasie), W TYM NIESAMOWITE I RZADKIE prezenty TRUMP! DARMOWA WYSYŁKA w USA! 🔥🔥 ➡️ https://JamesRedPillsAmerica.com/24K / ⬅️

1) CO SIĘ DZIEJE W WASZYNGTON
2) WASZYGTON DC JEST
KRAJEM ZAGRANICZNYM 3) CO Z BIDENEM I PARADYGMEM DWÓCH PREZYDENTÓW
4) PRZYJMOWANE PRZEZ FEMA UPRAWNIENIA RZĄDU W MARCU 2020
5) TO WSZYSTKO KABUKI TEATR!
6) ODRODZENIE NASZEJ KONSTYTUCYJNEJ REPUBLIKI!
7) OPRÓŻNIANIE BAGAŻU – PORADNIK
8) CO Z NASZYMI PIENIĘDAMI W TRAKCIE TRANSFORMACJI PIENIĘŻNEJ
9) TYDZIEŃ ŚWIATOWI LIDERZY POWRÓCIŁY SWOJĄ POTĘGĘ
10) ŚMIERĆ REZERWY FEDERALNEJ – WKRÓTCE ZNOWU BĘDZIE MIEĆ DARMOWE PIENIĄDZE

Patrioci, nie przesadzam nawet, kiedy mówię wam o tej informacji BOMBSHELL, o której TYLKO słyszymy! Ponownie, kolejny film MUSI ZOBACZYĆ autorstwa „Pastora Jamesa” Red Pills America na Rumble.com i Bitchute.com!Abyśmy mogli przejść przez upadek, który ma się wydarzyć, ludzie muszą być narażeni na zło i planowany przeciwko nam plan. Abyśmy mogli przejść przez biblijne zmiany, które mają nastąpić, musimy zobaczyć ZŁO. To zło, które pozwalaliśmy na ucieczkę przed naszą wolnością przez dziesięciolecia, kiedy rozpraszały nas media społecznościowe, sport, telewizja, filmy i praca. Zasnęliśmy za kierownicą i pozwoliliśmy, by korupcja szła w błoto przez dekadę po dekadzie po dekadzie. Czas się obudzić, żebyśmy mogli przekroczyć linię mety. Najlepsze jeszcze przed nami! Podróżujmy w dół tą WIRUSOWĄ WIRUSOWĄ Króliczą Dziurą, dobrze, Patrioci ?!

NIE PRZEGAP TEGO OSTATNEGO EPICKIEGO WYWIADU! Słyszałeś „historie” o spotkaniu Mike’a Lindella z POTUSEM Trumpem w Owalnym Gabinecie, ALE TERAZ SŁYSZYSZ, CO NAPRAWDĘ SIĘ STAŁO! Ponadto goście specjalni: Generał Thomas McInerney, Generał Paul Vallely, Eksperci NatSec Mary Fanning i Alan Jones PRZYWOŁYWAMY DOM, kiedy omawiają wszystkie sprawy WYBORCZE oraz informacje o BOMBACH, o których właśnie słyszymy! Ponownie, kolejny film MUSI ZOBACZYĆ autorstwa „Pastor James” Red Pills America na Rumble.com i Bitchute.com! Abyśmy mogli przejść przez obalenie, które ma się wydarzyć, ludzie muszą być narażeni na zło i plan zaplanowany przeciwko nam. Abyśmy mogli przejść przez biblijne zmiany, które mają nastąpić, musimy zobaczyć ZŁO. Zło, na które pozwalamy uciekać przed naszą wolnością przez dziesięciolecia, kiedy rozpraszały nas media społecznościowe, sport, telewizja, filmy i praca. Zasnęliśmy za kierownicą i pozwoliliśmy, by korupcja szła w błoto przez dekadę po dekadzie po dekadzie. Czas się obudzić, żebyśmy mogli przekroczyć linię mety. Najlepsze jeszcze przed nami! Podróżujmy w dół tą WIRUSOWĄ WIRUSOWĄ Króliczą Dziurą, dobrze, Patrioci ?! 🔥🔥 OGROMNA NOWOROCZNA WYPRZEDAŻ TRUMP – ZAOSZCZĘDŹ 25%! (użyj KODU PROMOCYJNEGO JRPA25 przy kasie), W TYM NIESAMOWITE I RZADKIE prezenty TRUMP! DARMOWA WYSYŁKA w USA! 🔥🔥 ➡️ https://JamesRedPillsAmerica.com/24K/ ⬅️ DARMOWA WYSYŁKA w USA! 🔥🔥 ➡️ https://JamesRedPillsAmerica.com/24K/ ⬅️ DARMOWA WYSYŁKA w USA! 🔥🔥 ➡️ https://JamesRedPillsAmerica.com/24K/ ⬅️Posłuchajcie tego EPIC wywiadu z Lin Woodem, w którym opisuje wspaniałą przyszłość Ameryki – i wiele więcej! Abyśmy mogli przejść przez obalenie, które ma się wydarzyć, ludzie muszą być narażeni na zło i plan zaplanowany przeciwko nam. Abyśmy mogli przejść przez biblijne zmiany, które mają nastąpić, musimy zobaczyć ZŁO. To zło, które pozwalaliśmy na ucieczkę przed naszą wolnością przez dziesięciolecia, kiedy rozpraszały nas media społecznościowe, sport, telewizja, filmy i praca. Zasnęliśmy za kierownicą i pozwoliliśmy, by korupcja szła w błoto przez dekadę po dekadzie po dekadzie. Czas się obudzić, żebyśmy mogli przekroczyć linię mety. Najlepsze jeszcze przed nami! Podróżujmy w dół tą WIRUSOWĄ WIRUSOWĄ Króliczą Dziurą, dobrze, Patrioci ?! 🔥🔥 OGROMNA WYPRZEDAŻ NA KONIEC ROKU – ZAOSZCZĘDŹ 25%! (użyj KODU PROMOCYJNEGO JRPA25 przy kasie), W TYM NIESAMOWITE I RZADKIE prezenty TRUMP! DARMOWA DOSTAWA w USA! 🔥🔥 ➡️https://JamesRedPillsAmerica.com/24K ⬅️
To jest najnowszy wywiad MUST SEE z Davidem Icke, w którym głęboko zagłębia się w realia PRAWDZIWEJ Agendy Głębokiego Stanu i jak protesty Kapitolu są częścią całego planu. Być może część tego już wiedzieliście, ale reszta…? Cóż, to zupełnie inna historia. Abyśmy mogli przejść przez obalenie, które ma się wydarzyć, ludzie muszą być narażeni na zło i plan zaplanowany przeciwko nam. Abyśmy mogli przejść przez biblijne zmiany, które mają nastąpić, musimy zobaczyć ZŁO. To zło, które pozwalaliśmy na ucieczkę przed naszą wolnością przez dziesięciolecia, kiedy rozpraszały nas media społecznościowe, sport, telewizja, filmy i praca. Zasnęliśmy za kierownicą i pozwoliliśmy, by korupcja szła w błoto przez dekadę po dekadzie po dekadzie. Czas się obudzić, żebyśmy mogli przekroczyć linię mety. Najlepsze jeszcze przed nami! Podróżujmy w dół tą WIRUSOWĄ WIRUSOWĄ Króliczą Dziurą, dobrze, Patrioci ?! 🔥🔥OGROMNA WYPRZEDAŻ NOWY ROK – OSZCZĘDNOŚĆ 25%! (użyj KODU PROMOCYJNEGO JRPA25 przy kasie), W TYM NIESAMOWITE I RZADKIE prezenty TRUMP! DARMOWA WYSYŁKA w USA! 🔥🔥 ➡️ https://JamesRedPillsAmerica.com/24K / ⬅️ WIRUS to HOAX, a status „Prezydenta-elekta” Joe Bidena to HOAX! Wszystko to na nas spoczywa w tej chwili. Ale jaki jest ich prawdziwy program? Czy to wszystko dotyczy wyborów czy wirusa? MYŚLĘ, ŻE NIE! Zanurz się GŁĘBOKO w to, co NAPRAWDĘ ukrywają ci ludzie, oglądając ten film dokumentalny, który ujawnia PRAWDĘ NATURĘ tego, z czym wszyscy walczymy! PRZYPOMNIENIE DLA WSZYSTKICH PATRIOTÓW: NIE MA WIRUSA. A JOE LICZYLI NIE WYGRYWAŁ!  Abyśmy mogli przejść przez obalenie, które ma się wydarzyć, ludzie muszą być narażeni na zło i plan zaplanowany przeciwko nam. Abyśmy mogli przejść przez biblijne zmiany, które mają nastąpić, musimy zobaczyć ZŁO. To zło, które pozwalaliśmy na ucieczkę przed naszą wolnością przez dziesięciolecia, kiedy rozpraszały nas media społecznościowe, sport, telewizja, filmy i praca. Zasnęliśmy za kierownicą i pozwoliliśmy, by korupcja szła w błoto przez dekadę po dekadzie po dekadzie. Czas się obudzić, żebyśmy mogli przekroczyć linię mety. Najlepsze jeszcze przed nami! Podróżujmy w dół tą WIRUSOWĄ WIRUSOWĄ Króliczą Dziurą, dobrze, Patrioci ?! 🔥🔥 OGROMNA NOWOROCZNA WYPRZEDAŻ TRUMP – ZAOSZCZĘDŹ 25%! (użyj KODU PROMOCYJNEGO JRPA25 przy kasie), W TYM NIESAMOWITE I RZADKIE prezenty TRUMP! DARMOWA WYSYŁKA w USA! 🔥🔥 ➡️ https://JamesRedPillsAmerica.com/24K / ⬅️

MUSISZ OBEJRZEĆ! To jest EPICKA OPOWIEŚĆ o Wielkim Przebudzeniu i Wojnie z Głębokim Stanem. Po obejrzeniu tego WYBUCHOWEGO FILMU wszystko nabierze dla Ciebie ZNACZNIE WIĘCEJ sensu! POLUB I UDOSTĘPNIAJ TO WSZĘDZIE! Trump stoi na drodze Wielkiego Resetowania. To porywający, dynamiczny i emocjonujący dokument z ostatnich 4 lat. Prezydent Trump skłonił światowych przywódców do kapitulacji z Arabii Saudyjskiej, Izraela, Watykanu, Królowej, Władimira Putina, Xi Jinpinga, tłumu w Davos i nie tylko. Zabierzmy Cię z powrotem do miejsca, w którym wydarzyła się prawdziwa walka, i pokażmy historię uzyskaną dzięki badaniom z 3days3nights, Charliego Freaka, Sama Kestersona z BardsFM i nie tylko. Q140 – Jedynym sposobem, w jaki powstrzymują swój sprzeciw od udostępniania informacji, jest zdemonetyzowanie alternatywnych platform informacyjnych, takich jak  beforeitsnews.com ,

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: