NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka..☀Autor Gabi☀
MATERIAŁ NADESŁANY - ZBRODNICZY PLAN PRZECIW LUDZKOŚCI
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
Wybuch w centrum testowania na Covid-19! „Musiał zostać podłożony ładunek” [VIDEO] ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zmiany w obostrzeniach: co z kwarantanną po przyjeździe do Polski? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska poinformował, że skoro liczba zarażeń koronawirusem jest w miarę stabilna, to można mieć nadzieję, że od lutego rząd poluzuje nieco obostrzenia. W rozporządzeniu w sprawie ograniczeń już pojawiły się drobne korekty odnośnie obowiązku kwarantanny dla przyjezdnych.

Chodzi o opublikowaną nowelę do ograniczeń epidemicznych, w której pojawiła się m.in. kwestia odbywania obowiązkowej kwarantanny tuż po przyjeździe na terytorium Polski. Od 26 grudnia 2020 roku taki obowiązek został wprowadzony dla każdego podróżnego, w tym obywateli Polski. Aktualne zmiany zwalniają z takiego obowiązku osoby, które przekraczając granice Polski przedstawią negatywny test na koronawirusa, który wykonano w ciągu 48 godzin, licząc od momentu wyniku tego testu.

Koniec z kwarantanną?

Wskazano, że zmiany odnośnie kwarantanny są bardzo istotne dla członków kadry narodowej polskich związków sportowych i członkowie sztabu szkoleniowego, którzy wracają z zawodów organizowanych przez międzynarodową federację sportową. Wyjaśniono, że ma to związek z umożliwieniem sportowcom przygotowań do Olimpiady i spokojny powrót do kraju bez konieczności spędzenia ponad tygodnia na kwarantannie. Dzięki temu sportowcy będą mogli zachować ciągłość szkolenia.

Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska, powołując się na stabilne liczby zakażeń w ciągu doby, przypuszcza, że od lutego mogłyby zostać otwarte galerie handlowe, ale zaznaczył, że do wszystkiego trzeba podchodzić niezwykle ostrożnie. Zwrócił uwagę na sytuację w krajach sąsiednich, Czechach, Niemczech i Słowacji, które borykają się już z trzecią falą koronawirusa, dlatego w ocenie Kraski nie należy się spieszyć.Pytany, jakich poluzowań można się spodziewać, odpowiedział, że najprawdopodobniej rząd otworzy w pierwszej kolejności branżę handlową.

Myślę, że najszybciej dojdzie do uruchomienia szeroko rozumianego handlu, więc być może galerie handlowe od lutego będą uruchomione, a w przyszłości na pewno pozostała część będzie w jakimś innym reżimie sanitarnym – przekazał wiceminister zdrowia.

Morawiecki: Za wcześnie na obietnice

Wcześniej na temat ewentualnego poluzowania obostrzeń wypowiedział się premier Mateusz Morawiecki. Szef rządu podczas konferencji prasowej 20 stycznia był pytany o restrykcje wprowadzone w związku z sytuacją epidemiczną w kraju. Premier stwierdził, że sprawa obostrzeń podlega bieżącej analizie, jest dynamiczna, dlatego nie ma co obiecywać. Zwrócił też uwagę, jak sprawa restrykcji wygląda w innych krajach Europy.

Patrzymy na to, co dzieje się w krajach ościennych. Miałem możliwość zapoznania się z porównawczą tabelą różnego rodzaju obostrzeń. W wielu krajach nas otaczających i w zachodniej Europie te restrykcje są coraz większe, coraz ostrzejsze – powiedział.

Dodał, że „nie można tego lekceważyć, mimo iż sytuacja w Polsce wygląda na nieco bardziej stabilną”. – Choć poziom zgonów nie daje spokoju. Chcemy poczekać do końca tego tygodnia i do początku przyszłego, aby przedstawić, jak będzie wygadało funkcjonowanie branż od 1 lutego – stwierdził premier.Zapowiedział też, że rząd nie wyklucza wprowadzenia pewnych zmian w reżimie sanitarnym. – Ale dziś jest za wcześnie, by coś takiego obiecać – powiedział Morawiecki.

sputniknews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: