NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Robert Brzoza: Merkelowa produkuje totalitarne państwo, wykańcza Niemców ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

8 stycznia 2021 roku odbyło się plenarne posiedzenie parlamentu w Bayern (południowe Niemcy), na którym Prof. Dr Ingo Hahn z frakcji AfD wezwał prezydenta Bayern Pana Söder do oddania obywatelom tego Landu i wszystkim Niemcom ich godności ludzkiej.

Na wstępie swojej mowy Ingo Hahn powiedział, że Bayern znajduje się w dramatycznej sytuacji, sprawy wydają się być poza kontrola, a mieszkańcy są zdezorientowani i wystraszeni.

Przyczyną sytuacji są zarządcy landem. Tworzą oni totalitarny klimat strachu i niezgody oraz ograbili ludzi mieszkających w Bayern z wolności. Dodałbym, że tak samo zrobili z całymi Niemcami. Profesor mówi ze przyczyna takiej sytuacji jest jasna – polityka Pani Merkel i Pana Söder, którzy nie mówią całej prawdy.

Chciałbym dodać, że Pan Söder, współpracuje bardzo ściśle z Panią Merkel we wprowadzaniu twardego lockdownu.

On razem z matką narodu niemieckiego /tak jest nazywana Pani Merkel przez Niemców/ przedłuża jeden lockdown za drugim. Jednak podejmowane kroki nie działają, a pomimo tego dalej zaostrzają ustawicznie i wytrwale obostrzenia. Ingo Hahn mówi, że jest to ślepy lot samolotem.

„Powinni – mówi Pan Hahn – wpaść przynajmniej jeden raz na pomysł, że te środki zapobiegawcze są nie tylko niewystarczające, ale po prostu całkowicie daremne”.

Zaraz po jednym ograniczeniu, wprowadza się następne obostrzenia poprzez tzw. promień poruszania się w odległości do 15 km od miejsca zamieszkania. Jest on wprowadzany w regionach, gdzie liczba zakażonych na 100.000 mieszkańców przekracza 100 osób. O ile dobrze pamiętam, limit wcześniej był 200 osób zakażonych na 100.000 mieszkańców. Rząd niemiecki zmniejszył tę ilość do 100 osób, a w niektórych miejscowościach, nawet do 50 osób.

Obecnie mówi się o trzeciej fali, która będzie, jak mówi Pan Hahn, wprowadzeniem do państwa kontrolującego i totalitarnego. Zaznacza, że już osiem miesięcy temu było wiadomo, że nie ma żadnej epidemii.

Pan Söder Minister Bawarii jest nazwany egomanem, osobą żądną i chciwą władzy, której bardzo spodobało się rządzenie i dlatego pod przykrywką korony wprowadza ograniczenia wykańczające Niemców.

Dalej polityk mówi, że są tylko dwie możliwości:

  • albo ci na górze u władzy są wariatami,
  • albo mają coś do ukrycia przed narodem niemieckim i moim zdaniem, mówią tylko małą półprawdę.

Naukowiec pyta się, co byłoby lepszy: czy być pod rządem chciwego władzy i potęgi egomana, jakim jest Minister Bawarii, czy być wystrychniętym na dudka. Żadna z tych możliwości nie jest pozytywna.

Następną rzeczą, która nie wypaliła, są szczepionki. Oskarża on Pana Ministra, nazywając dotychczasową politykę: „polityką półprawd”. On i Pani Angela Merkel spotykają się za zamkniętymi drzwiami, prowadząc politykę tajemnic.

Chce zaznaczyć, że nie tylko Pani Angela Merkel i Pan Söder spotykają się w tzw. pomieszczeniu dużych tajemnic za zamkniętymi drzwiami, ale czasami dołącza do nich Minister zdrowia Pan Spahn. Prawdę mówiąc, to żaden z pozostałych polityków i partii politycznych nie wie do końca, o co w tym wszystkim chodzi. Są to tylko półprawdy i domysły.

Takiego oszustwa nie było jeszcze w historii Niemiec, moim zdaniem od prawdopodobnie 200 lat albo więcej.

„Ta polityka tajemnic musi zakończyć się” – mówi Pan Hahn.

Ja myślę, że to przedłużanie lockdwonu co 3 – 4 tygodnie jest kłamstwem i manipulacją społeczeństwa z oczywistych powodów. Wiadomo, że to będzie trwać bez końca, a plany tej akcji koronawirusowej były już na stronie rządowej Niemiec w 2013 roku i były jeszcze dostępne w kwietniu ubiegłego roku.

Każdy mógł je przeczytać… ale czy ktoś naprawdę z tego skorzystał?

W filmie Pan Söder nazwany jest nieprzyjacielem ludzi i tylko interesuje go władza, czyli zostanie Kanclerzem Niemiec. Pan Minister bardzo chce nim być… hmm jeżeli on zostanie przywódcą Niemiec, to niech Bóg ma w swojej opiece naród niemiecki, a najlepiej byłoby uciekać, gdzie pieprz rośnie.

To będzie straszny okres w dziejach historii Niemiec.

Jednym zdaniem, polityka Pana Söder jest katastrofą, przestępstwem i gwałtem na niemieckiej gospodarce, kulturze i całym państwie, a jedyną drogą do normalności według nich jest zaczepienie całego narodu – tak mówi Pan Profesor.

Z mojej strony chciałbym dodać, że masmedia przedstawiają szczepionkę jak coś bardzo smacznego,  jak słodziutki batonik. Na szczęście bardzo dużo Niemców nawet nie myśli, aby się zaszczepić, a w kręgu lekarzy czy personelu medycznego ta liczba jest ogromna – nikt nie ma zamiaru szczepić się, dlatego Pan Hahn pyta: czy Pan Minister chce tych wszystkie ludzie pozamykać?

Komentarze pod filmem są niesamowite /niestety w języku niemieckim/ i wskazują, że nikt nie akceptuje całej sytuacji, wręcz przeciwnie, ludzie są wściekli.

Chciałbym jeszcze dorzucić, że pod koniec filmu pewna pani polityk, jak szalona atakuje mówcę. Mówi rzeczy, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością i z tym, co mówca przedstawił.

Najlepsza rzecz w przemowie tej kobiety jest to, że jej matka ma ponad 93 lata, a syn tej 93-letniej babci ma 80 lat – wiec babcia zaszła w ciążę w wieku 13 lat… hoho niezła babcia.

Autor: Christian SP.

Christian jest nauczycielem języków obcych. Uczy: niemieckiego, angielskiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego i łaciny.

Za Robert Brzoza

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

2 thoughts on “Robert Brzoza: Merkelowa produkuje totalitarne państwo, wykańcza Niemców ☀Autor Gabi☀

  1. Dlaczego Pan Brzoza nie napisze, ze w wiekszosci landow nie ma godziny policyjnej ? Nie ma wiekszych restrykcji niz maski w autobusach, pociagach i sklepach ? Dlaczego nie powie, ze w Niemczech maturzysci oraz uczniowie klas egzaminycyjnych (szkoly podstawowe, gimnazja itp) chodza do szkoly ?Szkoly sa dla nich otwarte poniewaz beda zdawac w tym roku egzaminy ! Dlaczego nie powie, ze dzieci, ktorym rodzice nie moga zapewnic opieki podczas kiedy oni pracuja chodza normalnie do szkoly czy przedszkola ? Lepiej jakies glupoty opowiadac, Polak uwierzy bo nawet tego nie sprawdzi co sie zgadza a co nie bo po co ? Wazne, ze w Niemczech jest gorzej niz w Polsce, jest bardzo zle i na tym temat sie konczy a radosc z tego jest ogromna.

  2. 75% tego artykulu to kompletne bzdury. Pan Brzoza to niezly mitoman. Cytuje : „Zaraz po jednym ograniczeniu, wprowadza się następne obostrzenia poprzez tzw. promień poruszania się w odległości do 15 km od miejsca zamieszkania. Jest on wprowadzany w regionach, gdzie liczba zakażonych na 100.000 mieszkańców przekracza 100 osób. O ile dobrze pamiętam, limit wcześniej był 200 osób zakażonych na 100.000 mieszkańców. Rząd niemiecki zmniejszył tę ilość do 100 osób, a w niektórych miejscowościach, nawet do 50 osób.” W ktorym miescie nie mozna sie poruszac wiecej niz 15 km od miejsa zamieszkania ? Limit osob zakazonych jest dalej taki jak byl : 200 osob na 100 000 mieszkancow. W Niemczech kazdy land i kazde miasto robi sobie co chce. Pan Söder rzadzi sobie tylko na Bawarii i nigdzie wiecej nie bedzie rzadzil. Nic nie slysze w Massmediach na temat szczepionek. Czy to radio czy telewizja. Niemcy maja w wiekszosci na te szczepionki wyrabane. Jak powiedzial jeden niemiecki lekarz w wywiadzie z ARD : „kazdy lekarz musi byc swiadomy, ze szczepienie pacjentow szczepionka znajdujaca sie w fazie klinicznej moze skonczyc sie odpowiedzialnoscia karna. Niezaleznie czy u pacjenta wystapily skutki uboczne czy nie „.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: