NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nie zabijajcie saren! Podpisz petycję!! ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Nie zabijajcie saren!

Nie zabijajcie saren!

Niech będzie nas 2000
będzie Cię powiadamiał o tej i innych podobnych kampaniach.
Tę petycję utworzył/a Małgorzata P.. Petycja nie musi odzwierciedlać poglądów społeczności Avaaz.
Małgorzata P.

kieruje swoją petycję do:

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Lublinie i Sejmik Województwa Lubelskiego

Już za kilka chwil może zostać podjęta decyzja o zabiciu (odstrzeleniu) ok. 30 sztuk saren, które naruszają teren lotniska trawiastego w Świdniku.

Stado przeszkadza interesom firm skupionych wokół lotniska i użytkujących jego tereny. Jedna z tych firm wystąpiła z wnioskiem o odstrzelenie zwierząt, gdyż wg niej dotychczasowe zabezpieczenia (ogrodzenie) okazało się niewystarczające.

Istnieją inne metody na rozwiązanie problemu koegzystencji interesów ludzi i życia dzikich zwierząt w tym miejscu, jednak są one droższe niż odstrzał i żadna z firm nie wyraziła nimi zainteresowania.

Ta szokująca krótkowzroczność może wkrótce doprowadzić do uśmiercenia niewinnych zwierząt, jednocześnie nie zapewniając rozwiązania problemu na stałe – za jakiś czas sytuacja może się powtórzyć z innym stadem saren, które wejdą na ten sam obszar.

Dlaczego za każdym razem interes ludzi musi być ważniejszy niż życie zwierząt? Czy na prawdę w XXI wieku nie istnieją inne, humanitarne metody? Czy na prawdę tak łatwo zapomina się o tym, że to rozszerzające się miasta coraz bardziej wchodzą na tereny zajmowane przez dzikie zwierzęta? Czy zapomniano już o tym, że na potrzeby budowy lotniska wycięto pobliski las i że praktycznie zniknęła już najliczniejsza w Europie populacja susła perełkowanego zamieszkującego tereny lotniska trawiastego? Czy znowu interesy człowieka muszą zostać okupione krwią zwierząt?

Mówimy temu wszystkiemu zdecydowane, stanowcze, obywatelskie NIE! Żądamy opracowania humanitarnej metody rozwiązania problemu!

Rozwiązania – a nie odłożenia w czasie – odstrzał będzie musiał być powtórzony w przyszłości, kiedy na zwolnioną niszę wejdą kolejne osobniki, które znowu będą przeszkadzały.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich, którym dzika przyroda nie jest obojętna o podpisanie tej petycji.

Będzie ona przedłożona Dyrektorowi Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Lublinie oraz władzom Sejmiku Województwa.

https://secure.avaaz.org/community_petitions/pl/regionalna_dyrekcja_ochrony_srodowiska_w_lublinie_nie_zabijajcie_saren/?rc=fb&utm_source=sharetools&utm_medium=facebook&utm_campaign=petition-1167919-nie_zabijajcie_saren&utm_term=jaftob%2Bpl&fbclid=IwAR3IIe8hgkrA-kHdXtw9Z5Jf56SdKMIQ94PS6XDRn28jDJ4OSTBT4KqYHEo
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: