NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Izrael znalazł nowy kij na niezaszczepionych. „Drakońska ustawa, która łamie etykę lekarską i prawa pacjenta”☀Autor Gabi☀
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
Reptilianie – czyli ludzie JASZCZURY. Czy naprawdę rządzą światem?
MATERIAŁ NADESŁANY - ZBRODNICZY PLAN PRZECIW LUDZKOŚCI
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
"DGP": Rząd próbuje stłumić lekarski bunt  ☀Autor Gabi☀
Brzeg: Zmarła 49-letnia nauczycielka..☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Pozamykali im firmy, ale chore sumy dalej muszą płacić. Pismo Poczty Polskiej przeraża ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Abonament RTV ściągną nawet jeśli musiałeś zamknąć biznes

BiznesInfo
22 Stycznia 2021

Pozamykali im firmy, ale chore sumy dalej muszą płacić. Pismo Poczty Polskiej przeraża

Abonament radiowotelewizyjny nie ominie nikogo, nawet tych, którzy ocierają się o bankructwo i ledwo wiążą koniec z końcem. Hotelarze otrzymali od Poczty Polskiej pismo, że po zakończeniu pandemii będą musieli uregulować należności z tytułu abonamentu RTV.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Dlaczego przedsiębiorcy muszą zapłacić zaległy abonament
  • Dlaczego Poczta Polska chce ściągać należności
  • Ile pieniędzy są w stanie zagarnąć media publiczne

Opłatę abonamentową wyrwą ci siłą

Branża hotelarska tkwi w całkowitym zastoju. Hotelarze od kilku miesięcy nie zarabiają, ponieważ na mocy wprowadzanych przez rząd obostrzeń musieli zamknąć swoje biznesy. To jednak nie przeszkadza, by rząd, poprzez Pocztę Polską, ścigał ich za nieopłacone należności z tytułu opłat abonamentowych.

Rząd obiecywał wcześniej, że tarcza antykryzysowa zwolni przedsiębiorców z wielu opłat, między innymi abonamentu RTV. Okazuje się, że zapewnienie ma swoje odzwierciedlenie jedynie na papierze, ponieważ Poczta Polska i tak za nieopłacenie abonamentu będzie ścigać.

Gazeta Wyborcza przekazała, że Centrum Obsługi Finansowej Poczty Polskiej wysłało do hotelarzy pismo, w którym “uprzejmie informuje”, że po zakończeniu pandemii, przedsiębiorcy będą zobowiązani do uiszczenia zaległych opłat z tytułu abonamentu radiowotelewizyjnego. Dlaczego?

Wszystko wynika z zapisu ustawy covidowej, w której informuje się, że opłaty abonamentowe zostaną “wstrzymane” w trakcie trwania stanu epidemii koronawirusa. Zgodnie z interpretacją Poczty Polskiej oznacza to, że po odmrożeniu gospodarki i ogólnym powrocie do normalności, przedsiębiorcy będą musieli zaległy abonament zapłacić. A ten wcale nie jest w ich przypadku niski.

„Zobowiązania te powstały i powinny zostać uregulowane po wygaśnięciu ww. przepisów” – tłumaczy Poczta Polska w piśmie skierowanym do przedsiębiorców.

„Abonenci, którzy uregulowali opłatę abonamentową za cały rok 2020, nie nabyli prawa do zwrotu nadpłaty za okres trwania stanu zagrożenia epidemicznego, ponieważ taka nadpłata nie powstała” – czytamy dalej.

Nienasycony głód mediów publicznych

Warto w tym miejscu przypomnieć, że TVP i Polskie Radio ponownie otrzymają dotację w wysokości niemal 2 mld zł. Sejm przyjął ustawę budżetową, odrzucając poprawki Senatu, wśród których znalazł się chociażby zapis o wykreśleniu dotacji dla mediów publicznych.

Specjalny dodatek dla TVP i Polskiego Radia ma być właśnie rekompensatą z tytułu tzw. strat abonamentowych. Ustawa czeka w tej chwili tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy.

Wśród popyrawek odrzuconych przez Sejm znalazło się także 100 innych punktów, które, wydawałoby się, dotyczą kwestii niezwykle ważnych dla funkcjonowania państwa po epidemii koronawirusa. Mowa przede wszystkim o zapisie dotyczącym przyznania 4 mld zł na dodatki do wynagrodzeń dla pracowników medycznych walczących z COVID-19, 2,5 mld zł na podwyżki dla nauczycieli czy 1,95 mld zł na dofinansowanie leczenia chorób nowotworowych i układu sercowo-naczyniowego.

Ponadto, wśród odrzuconych poprawek znalazł się także zapis dotyczący wsparcia dziecięcej psychiatrii kwotą 80 mln zł, co w tej chwili powinno być dla rządu jedną z priorytetowych kwestii, ponieważ odizolowane od rówieśników dzieci w związku z nauczaniem zdalnym, mogą mieć w przyszłości problemy (lub mają je już w tej chwili), związane z traumą izolacji.

 BiznesInfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: