NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ty też kupujesz ich produkty. Trzy gigantyczne korporacje największymi śmieciarzami świata ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Śmieci

wikimedia.org/Sigmankatie
21 Stycznia 2021

Ty też kupujesz ich produkty. Trzy gigantyczne korporacje największymi śmieciarzami świata

Coca-cola, ale także PepsiCo oraz Nestle należą do grona największych śmieciarzy świata. Okazuje się, że to nie pojedyncze jednostki, a wielkie koncerny generują najwięcej plastiku, który potem przekazują społeczeństwu. Skala zjawiska jest ogromna, ponieważ świat już w tym momencie dusi się od ilości produkowanych śmieci.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Ile śmieci wytwarzają największe koncerny świata
  • Ile plastiku wytwarza Coca-Cola
  • Jakie działania planują podjąć w tym kierunku

Coca-cola jednym z największych śmieciarzy świata

Nie ulega wątpliwości fakt, że produkty produkowane przez Coca-colę, PepsiCo czy Nestle są smaczne i nikła ilość osób na całej planecie nie korzysta z ich produktów. Zwłaszcza w przypadku Nestle, które jest ogromnym koncernem spożywczym.

Niestety, ale okazuje się, że trzeci rok z rzędu Coca-cola, PepsiCo oraz Nestle wytwarzają najwięcej plastikowych odpadów na świecie – wynika z najnowszych danych Wilderness Society, na które powołuje się Forsal. Co więcej, przez tyle lat owe koncerny nie zrobiły nic, co mogłoby pomóc w redukcji plastiku.

– Tuż za podium znalazł się Unilever, producent wielu popularnych dóbr konsumpcyjnych, takich jak Lipton, Cif czy Dove. Następna na liście jest Mondelez International – właściciel m.in. firm Milka i Oreo – informuje portal.

Statystyki zaprezentowane przez badaczy są piorunujące, ponieważ sam koncern Coca-Cola produkuje więcej śmieci niż Pepsi i Nestle razem wzięte. Jednocześnie przypomnijmy, że sama Coca-Cola nie ma zamiaru nic z tym zrobić.

Nie tylko Coca-cola. Inne koncerny także śmiecą

Jeden z czołowych dyrektorów Coca-Coli na Forum Ekonomicznym w Davos powiedział, że koncern nie zrezygnuje z plastikowych butelek. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta – klienci je lubią. Szkoda, że Coca-Cola nie postawi nawet na minimalną edukację swoich klientów w zakresie ekologii, a na to sposobów jest mnóstwo.

Sytuacja ekologiczna na świecie jest dramatyczna, ponieważ 91 proc. plastikowych odpadów nie jest poddawana recyklingowi. Z kolei Coca-Cola PepsiCo, Nestlé i Unilever wytwarzają tyle plastiku, że wystarczyłoby do zbudowania trzech wielkich boisk piłkarskich.

Coca-Cola odniosła się do raportu. – Na całym świecie zobowiązaliśmy się do recyklingu każdej butelki do 2030 r., tak aby żadna z nich nie skończyła jako śmieć i nie trafiła do oceanu. Butelki ze 100 proc. tworzywa sztucznego z recyklingu są obecnie dostępne na 18 rynkach na całym świecie, a liczba ta stale rośnie – cytuje komunikat koncernu portal Forsal.

Pozostałe koncerny zapowiedziały działania w celu zmniejszenia emisji plastiku do środowiska i jego zanieczyszczania. Nestle zaznacza, że opakowania ich produktów nadają się do recyklingu.

Choć na całym świecie świadomość ekologiczna wciąż rośnie to wielkie koncerny miażdżą nawet najmniejszy krok. Przypomnijmy, że McDonald’s zrezygnował z papierowych słomek, a część społeczeństwa coraz częściej zamiast na wodę w plastikowej butelce, stawia na dzbanki filtrujące. Co więcej, rośnie także liczba osób na własną rękę segregujących śmieci.

BiznesInfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: