NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rząd Cienia Głębokiego Stanu – ponad 500 zdjęć!! ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Amerykę przejmują nieamerykańscy łotrzykowie szpiegowi).

Rząd Cienia Głębokiego Stanu

Republika Amerykańska musi osuszyć to bagno

Nieuczciwi agenci Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) promują globalistyczny program prowadzonej przez korporacje technokracji „nowego porządku świata”. Ci źli ludzie tylko udają, że się przejmują, poniżając „godne ubolewania”, wypełniając kieszenie i śmiejąc się z Konstytucji Stanów Zjednoczonych.

Prawie nikt nie zdaje sobie sprawy, że wszyscy ci ludzie w taki czy inny sposób pracują dla tajnego nieuczciwego CIA . Na Crimeline dostępne są twarde dowody spisku między tymi osobami i organizacjami . To jest lista modlitewna za ich skruchę, gwizdanie i odwrócenie się od złych dróg.

Wer. 25 lipca 2019 r. | SES = Senior Executive Service ; LEGENDA:  Te skorumpowane zdjęcia przedstawiają stylizowany chrześcijański celtycki krzyż w tle obok tekstu „ Corruption Central ”, co oznacza, że ​​poddaliśmy pod lupę zachowanie tej osoby i odkryliśmy, że znajduje się ona w centrum globalnej korupcji.

Tradycyjny logotyp Celtic Wheel Cross
Celtic Wheel Cross, rozbudowany

Sędzia Amy Berman Jackson stwierdziła w lutym 2019 r., Że mocno przycięta wersja jej skorumpowanego zdjęcia (OPINIA Pierwszej Poprawki o funkcjonariuszu publicznym!), Na której usunięto tekst „korupcyjny”, podobnie jak żółty obraz toksycznych odpadów niebezpiecznych, była jednoznacznie celownik karabinu w jej interpretacji. Kontekst obrazu był tak mocno przycięty, że wyglądało podejrzanie, jakby ktoś zapłacił za zarżnięcie go, aby pasował do jej fałszywej narracji. Mimo to jej interpretacja zmasakrowanej wersji pokazuje nie tylko jej żałosną ignorancję w zakresie teologii, historii, symboliki i inżynierii, ale także jej wyrozumiałe naruszenie Kodeksu postępowania dla sędziów amerykańskich, wymagające jej odrzucenia z powodu uprzedzeń – nie licząc nawet jej finansowych stronniczośćdo inwestowania w dziesiątki darczyńców z Fundacji Clintona . Logo w tle mogło mieć wiele rzeczy, ale najwyraźniej  chciała  zobaczyć tylko celownik karabinu (być może ofiary jej fiasku z pistoletem Fast and Furious z Eric Holderem obciążają jej duszę). Inni twierdzą równie nieświadomie, że Krzyż jest pogańskim lub białym symbolem supremacji.

Chrześcijański Krzyż Chi-Rho datuje się na 312 r., Kiedy to cesarz Konstantyn przyjął ten symbol po swojej zmieniającej historię wizji Krzyża Jezusa Chrystusa na moście w Milvii „Przez ten znak zdobędziesz”.

Ten stylizowany Chrześcijański Krzyż Chi-Rho pochodzi z 312 r., Kiedy to cesarz Konstantyn przyjął ten symbol po swojej zmieniającej historię wizji Krzyża Jezusa Chrystusa na moście w Milvian, „Przez ten znak zwyciężysz”. Podobna forma Wheel Cross zaczęła być szeroko stosowana w Irlandii w VII wieku. Widziećnotatka. Potrójny entender wskazuje, że zepsute życie danej osoby – gdy jest badane pod mikroskopem – zostało uznane za niedostateczne, ale że jest nadzieja w Chrystusie, jeśli osoba pokutuje ze swoich niegodziwych sposobów. Potroi się jako siatka lub siatka wbudowana we wszelkiego rodzaju okulary w mikroskopach, oscyloskopach, instrumentach geodezyjnych, optykach astronomicznych, precyzyjnych wskaźnikach, lornetkach, sprzęt do trawienia i tak, celowniki, ale także wskaźniki myszy komputerowej! Dlatego twierdzenie, że może to tylko oznaczać, że celownik jest naprawdę nieświadomy lub samolubne. Jak już wspomniano, jest to wezwanie do modlitwy i pokuty oparte na mikroskopijnym wymiarzeobserwacja postępowania skorumpowanego krata. Sędzia Jacksona zinterpretowała symbol w jedyny sposób, jaki mogła sobie wyobrazić jako sądowy pretekst do zakneblowania prawa do WOLNEJ MOWY Rogera Stone’a do samoobrony, jest ohydnym nadużyciem jej autorytetu . Prezes Sądu Najwyższego John Roberts powinien ją natychmiast ocenzurować. Patrioci muszą tego żądać. Aby jeszcze bardziej wzmocnić ten potrójny cel i dostosować się do wrażliwości sądowej, nasi wolontariusze zaktualizowali stylizowany celtycki krzyż koła na rzeczywisty , a także zmienili typ logo na „ Odkrycie korupcji ”. Niech Pan wybawi nas od skorumpowanych sędziów i ich wspólników w Ameryce i na całym świecie. Przysłów 17:23: „Skorumpowani sędziowie przyjmują potajemne łapówki, a wtedy sprawiedliwość nie jest wymierzona”.

Katherine L. Adams

1. Katherine L. Adams
Apple, Honeywell, Sidley Austin LLP, Judiciary, DOJ
Madeleine JK Albright
2. Madeleine JK Albright
Oddział wykonawczy, SES
Saul D. Alinsky
3. Saul D. Alinsky
Władza wykonawcza
Ramsey M. Al-Salam
4. Ramsey M. Al-Salam
Urząd patentowy
Ana Padilla Elena Jargstorf Allan
5. Ana Padilla Elena Jargstorf Allan
Parliament (Wielka Brytania), Tavistock Institute, Wellcome, British Psych. Soc.
Richard Beecroft Allan
6. Richard Beecroft Allan
MP (Wielka Brytania), Facebook
Tom Amis
7. Tom Amis
Urząd patentowy
Padmanabhan Anandan
8. Padmanabhan Anandan
Microsoft, DoD Highlands Forum
Gregg Anderson
9. Gregg Anderson
Urząd patentowy
Charles N. Andreae III
10. Charles N. Andreae III
Bell Pottinger, SCL Corp, Sir Geoffrey E. Pattie, Tricurio, VISA
Marc L. Andreessen
11. Marc L. Andreessen
Facebook, Instagram, Andreessen-Horowitz
Richard G. Andrews
12. Richard G. Andrews
Sądownictwo, SES
Gay Ann-Spahn
13. Gay Ann-Spahn
Urząd patentowy
Richard J. Arcara
14. Richard J. Arcara
Sądownictwo, prześladowania Paula Ceglii, SES
Brett Sinclair Armitage
15. Brett Sinclair Armitage
Urząd patentowy
John D. Ashcroft
16. John D. Ashcroft
Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych, SES
Abid Awan
17. Abid Awan
Debbie Wasserman-Schultz IT sługus
Imran Awan
18. Imran Awan
Debbie Wasserman-Schultz IT sługus
Jamal Awan
19. Jamal Awan
Debbie Wasserman-Schultz IT sługus
Donald B. Ayer
20. Donald B. Ayer
Oddział wykonawczy, SES
Georgianna W. Baden
21. Georgianna W. Baden
Urząd patentowy
Elizabeth Frawley Bagley
22. Elizabeth Frawley Bagley
Departament Stanu, Fundacja Clintona, SES
James A. Baker
23. James A. Baker
FBI, Departament Sprawiedliwości, Verizon, Bridgewater, SES
Stewart A. Baker
24. Stewart A. Baker
Oddział wykonawczy, SES
Peter John Ball
25. Peter John Ball
Anglikański biskup pedofilski, Eastbourne
Steven A. Balmer
26. Steven A. Balmer
Microsoft, IBM Eclipse Foundation
Douglas J. Band
27. Douglas J. Band
Fundacja Clintona
Lisa H. Barsoomian
28. Lisa H. Barsoomian
Departament Sprawiedliwości, Clinton Fndn, CIA, Rod J. Rosenstein
Carol A. Bartz
29. Carol A. Bartz
Yahoo, IBM Eclipse Foundation
Robert F. Bauer
30. Robert F. Bauer
Oddział wykonawczy, Clinton Foundation, Facebook
Robert S. Bennett
31. Robert S. Bennett
Oddział wykonawczy, Skadden Arps LLP, SES
John Bentel
32. John Bentel
Departament Stanu, SES
George Best
33. George Best
Urząd patentowy
Preetinder Bharara
34. Preetinder Bharara
Sądownictwo, SES
Gina Bianchini
35. Gina Bianchini
Marc Andreessen
Joseph R. Biden
36. Joseph R. Biden
Oddział wykonawczy, SES
Hunter R. Biden
37. Hunter R. Biden
Departament Handlu, Joe Biden
James Bidzos
38. James Bidzos
Verisign, RSA, NSA, IBM Eclipse Foundation
Kenneth J. Blackwell
39. Kenneth J. Blackwell
Stan wykonawczy
Louis E. Bladel III
40. Louis E. Bladel III
FBI, SES
Anthony Charles Lynton „Tony” Blair
41. Anthony Charles Lynton „Tony” Blair
Brytyjska Tajna Rada, premier
Lloyd Blankfein
42. Lloyd Blankfein
Goldman Sachs
Richard Blumenthal
43. Richard Blumenthal
Senat USA, Departament Sprawiedliwości
Sidney Blumenthal
44. Sidney Blumenthal
Oddział wykonawczy, SES
W. Michael Blumenthal
45. W. Michael Blumenthal
Oddział wykonawczy, Clinton Foundation, SES
Richard C. Blum
46. ​​Richard C. Blum
Diane Feinstein, Blum Capital, AVID, ISIS Mgmt, LeaderPlus reportaże z nocy wyborczej
James E. Boasberg
47. James E. Boasberg
Sądownictwo, sąd FISA
Dana J. Boenta
48. Dana J. Boenta
Departament Sprawiedliwości, SES
Jackie W. Bonilla
49. Jackie W. Bonilla
Urząd patentowy
Richard Bookstaber
50. Richard Bookstaber
SEC, Morgan Stanley, Departament Skarbu USA, Bridgewater, DoD Highlands Forum
Eric J. Boswell
51. Eric J. Boswell
Departament Stanu, CIA, SES
Martina L. Bradford
52. Martina L. Bradford
AT&T, Harry Reid
Gene Branch
53. Gene Branch
Urząd patentowy
Elizabeth J. Branda
54. Elizabeth J. Branda
Etyka kierownictwa DC
Richard Charles Nicholas Branson
55. Richard Charles Nicholas Branson
Virgin Holdings Group, George Soros, Open Reason
James K. Bredar
56. James K. Bredar
MD Dist. Crt. Sędzia, Perkins Coie LLP, DLA Piper LLP
John J. Brennan
57. John J. Brennan
General Electric, Fundacja IBM Eclipse
John O. Brennan
58. John O. Brennan
CIA, SES
John T. Brennan
59. John T. Brennan
Wojsko, wywiad, NSA
James W. Breyer
60. James W. Breyer
Facebook, Accel Partners, IDG-Accel China, CIA
John T. Breyer
61. John T. Breyer
ComputerWorld, IDG-Accel China
Stephen G. Breyer
62. Stephen G. Breyer
Sądownictwo, SES
Martin Bridger
63. Martin Bridger
Scotland Yard, Amicus Legal Consultants Limited, Arvinder Sambei, Martin Polaine
Glen-David Brin
64. Glen-David Brin
CIA, Procter & Gamble, SAP, Google, DoD Highlands Forum
Philip Arthur John Broadley
65. Philip Arthur John Broadley
Prudential, Legal & General, Morgan Stanley, Lloyds, Reuters, SERCO, Eastbourne
Edgar Bronfman Jr.
66. Edgar Bronfman Jr.
Vivendi, Warner Music, Seagrams, Accretive
Williams C. Bryson
67. Williams C. Bryson
Departament Sprawiedliwości, Sądownictwo
John Buchan
68. John Buchan
Departament Propagandy (Wielka Brytania), Ministerstwo Informacji (1917)
Hung H. Bui
69. Hung H. Bui
Urząd patentowy
Reeve T. Bull
70. Reeve T. Bull
Urząd patentowy
Ursala M. Burns
71. Ursala M. Burns
fotokopiarka
Justin Busch
72. Justin Busch
Urząd patentowy
George HW Bush
73. George HW Bush
Oddział wykonawczy, CIA; Michael Connell Scandal; Karl Rove
George W. Bush
74. George W. Bush
Władza wykonawcza; Michael Connell Scandal; Karl Rove
John E. „Jeb” Bush
75. John E. „Jeb” Bush
Gubernator
Peter Paul M. „Pete” Blumenthal
76. Peter Paul M. „Pete” Blumenthal
Kongres Stanów Zjednoczonych, Cecil Rhodes Scholar; NWO zadbane
Sydney C. Buxton
77. Sydney C. Buxton
Poczmistrz Generalny (kradzież Marconiego), Pres. Board of Trade, Gov. General of South Africa
Roel Campos
78. Roel Campos
Oddział wykonawczy, SEC, SES
John P. Carlin
79. John P. Carlin
Departament Sprawiedliwości, SES
Edward Henry Carson
80. Edward Henry Carson
1917 Brytyjski Gabinet Wojenny, prokurator generalny, pierwszy lord Admiralicji
James E. Cartwright
81. James E. Cartwright
Departament Obrony, SES
Stephen M. Case
82. Stephen M. Case
AOL, IBM Eclipse Foundation
Cassidy Sukhinder-Singh
83. Cassidy Sukhinder-Singh
Google, Amazon, News Corp
Alexandra Chalupa
84. Alexandra Chalupa
DNC, Fundacja Clintona
John T. Chambers
85. John T. Chambers
Cisco, IBM Eclipse Foundation
James P. Chandler
86. James P. Chandler
Executive, Clinton Fndn, IBM Eclipse, Judiciary, Microsoft, NAIC, NIPLI, CIA, SES
Richard B. Cheney
87. Richard B. Cheney
Władza wykonawcza
Dennis Cheng
88. Dennis Cheng
Urząd patentowy
Raymond T. Chen
89. Raymond T. Chen
Urząd patentowy
David P. Chiappetta
90. David P. Chiappetta
Urząd patentowy
Derek H. Chollet
91. Derek H. Chollet
Oddział wykonawczy, SES
Aneesh Chopra
92. Aneesh Chopra
Władza wykonawcza
Theodore D. Chuang
93. Theodore D. Chuang
Wilmer Hale LLP, Md. Dist. Crt. Sędzia
Steven Chu
94. Steven Chu
Oddział wykonawczy, SES
James R. Clapper
95. James R. Clapper
DNI, NSA, SES
Craig W. Clark
96. Craig W. Clark
Urząd patentowy
Wesley K. Clark
97. Wesley K. Clark
ENTRUST, Acxiom, ONZ, Bill Clinton, SES
Miriam González Durántez Clegg
98. Miriam González Durántez Clegg
Nick Clegg, UBS Limited, Tajna Rada
Nicholas William Peter Clegg
99. Nicholas William Peter Clegg
UBS Limited, Privy Council, Facebook, Open Reason, George Soros, Richard Branson, Social Mobility Fndn, Open Societies Fndn, Virgin, Euro Movement of the UK, Riveney UBS, Privy Council, Facebook, Soros, Branson, Open Societies, Virgin, Euro Mvmnt, Riveney
Ben T. Clements
100. Ben T. Clements
Hill & Barlow LLP, Deval L. Patrick
Matt Clements
101. Matt Clements
Urząd patentowy
William J. Clinton
102. William J. Clinton
Oddział wykonawczy, SES
Chelsea V. Clinton
103. Chelsea V. Clinton
Fundacja Clintona
Hillary R. Clinton
104. Hillary R. Clinton
Fundacja Clintona, SES
Matthew R. Cohler
105. Matthew R. Cohler
Facebook, LinkedIn, Instagram
Gary D. Cohn
106. Gary D. Cohn
Gałąź wykonawcza, Krajowa Rada Gospodarcza, Goldman Sachs, SES
William T. Coleman
107. William T. Coleman
BEA, Cassett, In-Q-Tel, CIA, Sun, Warburg Pincus, Veritas, Carlyle, Symantec, DoD Highlands Forum
Paul Combetta
108. Paul Combetta
Departament Stanu, Fundacja Clintona
James B. Comey
109. James B. Comey
FBI, HSBC, Lockheed, SES
Rudolph Contreras
110. Rudolph Contreras
Sądownictwo (DC), SES
Justin G. Cooper
111. Justin G. Cooper
Fundacja Clintona
Preston W. Corderman
112. Preston W. Corderman
Agencja Bezpieczeństwa Armii Stanów Zjednoczonych (ASA)
David Corn
113. David Corn
Matka Jones
Jon S. Corzine
114. Jon S. Corzine
Goldman Sachs, TENEO, Clinton Foundation, MF Global
Dick Costolo
115. Dick Costolo
Twitter, Fundacja IBM Eclipse
David J. Cowan
116. David J. Cowan
Verisign, Bessemer Ventures, Lifelock, LinkedIn
Robert Creamer
117. Robert Creamer
DNC, Fundacja Clintona
Stephen D. Crocker
118. Stephen D. Crocker
ICANN, SES
Bob Cruikshank
119. Bob Cruikshank
Sądownictwo
Kit Crumbley
120. Kit Crumbley
Urząd patentowy
Eduardo „Eddy” H. Cue
121. Eduardo „Eddy” H. Cue
Apple, Inc., Apple Europe Limited
Ward G. Cunningham
122. Ward G. Cunningham
Eclipse Foundation, Wiki
Gonzalo P. Curiel
123. Gonzalo P. Curiel
Sąd Rejonowy (SD CA)
George Nathaniel Curzon
124. George Nathaniel Curzon
1917 British War Cabinet, Lord President of Privy Counsel, Air Board, Sec. stanu, Lords Leader
Joseph P. Cutler
125. Joseph P. Cutler
Urząd patentowy
Pamela Daley
126. Pamela Daley
Czarna Skała
William Danoff
127. William Danoff
Fidelity Contrafund, CIA
Gordon K. Davidson
128. Gordon K. Davidson
Fenwick & West LLP, Facebook, Leader Technologies, Castlight Health, CIA
F. Gary Davis
129. F. Gary Davis
Gov’t Ethics, SES
Richard B. Dearlove
130. Richard B. Dearlove
Brytyjski MI-6, Cambridge Security Initiative, Stefan A. Halper, Sir Geoffry E. Pattie
Janice L. DeGarmo
131. Janice L. DeGarmo
FOIA Departamentu Stanu USA, Clinton Foundation, SES
Michael S. Dell
132. Michael S. Dell
Dell, Fundacja IBM Eclipse, Rada CEO Białego Domu
K. Scott Derrick
133. K. Scott Derrick
Rządowe Biuro Rachunkowe (GAO), DoD Highlands Forum
John M. Deutch
134. John M. Deutch
CIA, SES
Danny Devito
135. Danny Devito
Skadden Arps LLP, JPMorgan Chase
Mikey Dickerson
136. Mikey Dickerson
Oddział wykonawczy, Google, Obamacare, IBM Eclipse Foundation, US Digital Service
Alan Dillman
137. Alan Dillman
Oprawa wyborcza Man-in-the-Middle
Jamie Dimon
138. Jamie Dimon
JPMorgan Chase, IBM Eclipse Foundation
John Doerr
139. John Doerr
Kleiner Perkins, IBM Eclipse Foundation, CIA
William Joseph Donavan
140. William Joseph Donavan
Biuro Usług Strategicznych (OSS), CIA
Thomas E. Donilon
141. Thomas E. Donilon
Doradca Obamy, wiceprzewodniczący CENC, SES
Irah H. Donner
142. Irah H. Donner
Wilmer & Hale LLP
Michael V. Drake
143. Michael V. Drake
Stan Ohio, Akademia, MOOC, Battelle, CIA
Michael R. Dreeben
144. Michael R. Dreeben
Departament Sprawiedliwości, Robert S. Mueller, III współspiskowiec
Kristen L. Droesch
145. Kristen L. Droesch
Urząd patentowy
Allen Welsh Dulles
146. Allen Welsh Dulles
Centralna Agencja Wywiadowcza (CIA), Sullivan & Cromwell LLP
Anita B. Dunn
147. Anita B. Dunn
Oddział wykonawczy, Perkins Coie LLP, Facebook
Dermot-Mark Durcan
148. Dermot-Mark Durcan
Micron Technoloy, Rada CEO Białego Domu
Catherine S. Duval
149. Catherine S. Duval
Williams & Connolly LLP, Hillary Clinton, oddział wykonawczy, Clinton Foundation
Robert R. Dykes
150. Robert R. Dykes
Verifone
Timothy B. Dyk
151. Timothy B. Dyk
Sądownictwo
Esther Dyson
152. Esther Dyson
Dventure, TrustID, Bloomberg, DoD Highlands Forum
Moukhtar Dzhakishev
153. Moukhtar Dzhakishev
Fundacja Clintona
David A. Ebersman
154. David A. Ebersman
Facebook
Alicia K. Edwards
155. Alicia K. Edwards
Urząd patentowy
Marc E. Elias
156. Marc E. Elias
Perkins Coie LLP, DNC
Larry J. Ellison
157. Larry J. Ellison
Wyrocznia
Rama Elluru
158. Rama Elluru
Urząd patentowy
Rahm I. Emanuel
159. Rahm I. Emanuel
Biuro wykonawcze, SES
Jeffrey E. Epstein
160. Jeffrey E. Epstein
Skazany konsultant pedofilski, Clinton Foundation
David AR Evans
161. David AR Evans
Ernst & Young (Londyn), Salem Media
Dianne GB Feinstein
162. Dianne GB Feinstein
Kongres, SF-CA, Clinton Foundation, SES
William A. Fenwick
163. William A. Fenwick
Fenwick & West LLP, CIA
Addison M. Fischer
164. Addison M. Fischer
Biuro wykonawcze Fundacji Clintona
Michael Fitzpatrick
165. Michael Fitzpatrick
Urząd patentowy
Barney Frank
166. Barney Frank
Legislatura
James E. Freeze
167. James E. Freeze
Pinkerton, wywiad, NSA, CIA
Benjamin M. Friedman
168. Benjamin M. Friedman
Ekonomista
William Wolfe Frederick Friedman
169. William Wolfe Frederick Friedman
Agencja Bezpieczeństwa Armii Stanów Zjednoczonych (ASA), NSA
Brian Friel
170. Brian Friel
GOVEXEC.com, DoD Highlands Group
Richard C. Fuisz
171. Richard C. Fuisz
CIA
Merrick B. Garland
172. Merrick B. Garland
Sądownictwo, SES
Melinda A. Gates
173. Melinda A. Gates
Microsoft, Clinton Foundation, IBM Eclipse Foundation, Gates Foundation
William H. Gates
174. William H. Gates
Microsoft, Clinton Foundation, IBM Eclipse Foundation, Gates Foundation
David Lloyd George
175. David Lloyd George
Premier, brytyjski gabinet wojenny z 1917 r
David R. Gergen
176. David R. Gergen
Władza wykonawcza; głoska bezdźwięczna
Bart A. Gerstenblith
177. Bart A. Gerstenblith
Urząd patentowy
Thomes L. Giannetti
178. Thomes L. Giannetti
Urząd patentowy
Ruth B. Ginsburg
179. Ruth B. Ginsburg
Sądownictwo, SES
Frank Giustra
180. Frank Giustra
Clinton Foundation, UrAsia, Uranium One, Barrick Gold
Sol Glasner
181. Sol Glasner
Biuro wykonawcze, Mitre, Clinton Foundation
Andrew D. Goldstein
182. Andrew D. Goldstein
Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych, JPMorgan, SES
Kris Gopalakrishnan
183. Kris Gopalakrishnan
Infosys, Axilor Ventures, DoD Highlands Forum
Albert A. Gore
184. Albert A. Gore
Biuro wykonawcze, SES
Porter J. Goss
185. Porter J. Goss
CIA, SES
Susan P. Graber
186. Susan P. Graber
Sądownictwo
Laura Graham
187. Laura Graham
Fundacja Clintona
Lindsey O. Graham
188. Lindsey O. Graham
Kongres, Fundacja Clintona
Randolph A. Graves
189. Randolph A. Graves
Eurotech, NASA, Clinton Foundation
Saul Greenberg
190. Saul Greenberg
Facebook, akademicki
Ben Gross
191. Ben Gross
Microsoft, Linde Group, UC Berkeley, DoD Highlands Forum
Rae Lynn Guest
192. Rae Lynn Guest
Urząd patentowy
Keith Gull
193. Keith Gull
Wellcome Trust, Tavistock Institute, Biochemical Society, Eastbourne
John Hagel
194. John Hagel
McKinsey, Davos, Aspen Inst, Deloitte, Santa Fe Inst, Indep Inst, Harvard, DoD Highlands Forum
Don V. Hahnfeldt
195. Don V. Hahnfeldt
Navy, Eurotech, Clinton Foundation
Stefan A. Halper
196. Stefan A. Halper
Stanford, Cambridge, Oxford, Bushes, DoD Net Assess., Dirty Dossier, Cambridge Sec. Init., R. Dearlove, Geoffrey Pattie, Tajna Rada, SES
Robert P. Hannigan
197. Robert P. Hannigan
Centrala komunikacji rządowej (GCHQ)
Monica R. Hanley
198. Monica R. Hanley
Władza ustawodawcza, SES
Ann M. Harkins
199. Ann M. Harkins
Oddział wykonawczy, Podesta, Clinton Foundation, SES
Kamala Devi Harris
200. Kamala Devi Harris
Senat USA, prokurator generalny Kalifornii, prokurator okręgowy SF
Karen M. Hastings
201. Karen M. Hastings
Urząd patentowy
Wilmost R. Hastings
202. Wilmost R. Hastings
Netflix
Michael V. Hayden
203. Michael V. Hayden
NSA, SES
Teo Chee Hean
204. Teo Chee Hean
Singapore Defense, DoD Highlands Forum
Arthur Henderson
205. Arthur Henderson
Poseł, dyrektor generalny, sekretarz spraw wewnętrznych, lider pracy, sek. stanu, Gabinet Wojenny 1917
John L. Hennessy
206. John L. Hennessy
Stanford, Academia
Elizabeth A. Herman
207. Elizabeth A. Herman
Etyka kierownictwa DC
Francis Harry Hinsley
208. Francis Harry Hinsley
GC&CS (GCHQ), Uniwersytet Cambridge
Reid G. Hoffman
209. Reid G. Hoffman
LinkedIn, Facebook, PayPal
Marc Hoff
210. Marc Hoff
Urząd patentowy
Eric H. Holder
211. Eric H. Holder
Władza wykonawcza, sądownictwo, wywiad, SES
Leonard James Hooper
212. Leonard James Hooper
GC&CS, GCHQ
Jan Horbaly
213. Jan Horbaly
Sądownictwo
Linda Horner
214. Linda Horner
Urząd patentowy
Michael E. Horowitz
215. Michael E. Horowitz
Departament Sprawiedliwości, Generalny Inspektor, SES
Chris Hughes
216. Chris Hughes
Facebook
Deandra M. Hughes
217. Deandra M. Hughes
Urząd patentowy
James R. Hughes
218. James R. Hughes
Urząd patentowy
Todd M. Hughes
219. Todd M. Hughes
Urząd patentowy
Larry Hume
220. Larry Hume
Urząd patentowy
Thomas G. Hungar
221. Thomas G. Hungar
Facebook, Gibson Dunn LLP, Microsoft, sądownictwo
Michael R. Isikoff
222. Michael R. Isikoff
Wieśniak! Aktualności
Izraelczyk Verdi
223. Izraelczyk Verdi
Goldman Sachs, Facebook
Rufus Daniel Isaacs
224. Rufus Daniel Isaacs
Marconi Scandal oszust w / Lloyd George, poseł, Lord Chief Justice, Attorney General, Solicitor General, Foreign Secretary, QC
Amy Berman Jackson
225. Amy Berman Jackson
Judiciary, Fast & Furious, Fidelity, nieudany zamach stanu Muellera prezydenta Donalda J. Trumpa
James Housel
226. James Housel
Urząd patentowy
Valerie JB Jarrett
227. Valerie JB Jarrett
Oddział wykonawczy, SES
Xi Jingping
228. Xi Jingping
Premier Chin
David R. Johnson
229. David R. Johnson
Wilmer & Hale LLP, Clinton Foundation
James L. Jones
230. James L. Jones
NSA, Hillary Clinton
Jerry C. Jones
231. Jerry C. Jones
Rose Law Firm, Hillary Clinton, ENTRUST, Acxiom Group, Live Ramp, Project Dragonfly
Vernon E. Jordan Jr.
232. Vernon E. Jordan Jr.
Fundacja Clintona, SES
Hung J. Jung
233. Hung J. Jung
Urząd patentowy
Charles H. Kable IV
234. Charles H. Kable IV
FBI
Peter J. Kadzik
235. Peter J. Kadzik
Departament Sprawiedliwości, SES
Kagame Paul
236. Kagame Paul
Fundacja Clintona / CIA
Elena Kagen
237. Elena Kagen
Sądownictwo, SES
Timothy M. Kaine
238. Timothy M. Kaine
Kongres, Fundacja Clintona
Scott Kamholz
239. Scott Kamholz
Urząd patentowy
David J. Kappos
240. David J. Kappos
IBM, Urząd Patentowy, Cravath Swaine LLP, SES
Marcia C. Kaptur
241. Marcia C. Kaptur
Kongres (OH-9)
Phil Karn
242. Phil Karn
Qualcomm, Rada CEO Białego Domu
Alexander C. Karp
243. Alexander C. Karp
Palantir, IBM Eclipse Foundation, NSA
John R. Kasich
244. John R. Kasich
Gubernator Ohio, Kongres, Wall Street, Dolina Krzemowa, George Soros, Mark Kvamme, LinkedIn
Deborah Katz
245. Deborah Katz
Urząd patentowy
Frank Keating
246. Frank Keating
Departament Sprawiedliwości, gubernator stanu Oklahoma
Heidi L. Keefe
247. Heidi L. Keefe
Facebook, Cooley Godward LLP, White & Case LLP
Declan Kelly
248. Declan Kelly
Clinton Foundation, oddział wykonawczy, TENEO Holdings
John F. Kelly
249. John F. Kelly
Oddział Wykonawczy, Marines
Steven J. Kempf
250. Steven J. Kempf
GSA, Senior Executive Service (SES)
David E. Kendall
251. David E. Kendall
Williams & Connolly LLP, Hillary Clinton
Patrick F. Kennedy
252. Patrick F. Kennedy
Oddział wykonawczy, SES
Stuart Kern
253. Stuart Kern
Oddział wykonawczy, Clinton Foundation
Robert C. Ketterson
254. Robert C. Ketterson
Vanguard, Facebook
Thomas J. Kim
255. Thomas J. Kim
Oddział wykonawczy, SEC, Latham & Watkins LLP, SES
Grant E. Kinsel
256. Grant E. Kinsel
Urząd patentowy
David Kirkpatrick
257. David Kirkpatrick
Facebook, Fortune
Robert Kocher
258. Robert Kocher
Oddział wykonawczy, Obamacare, Castlight Health, athenahealth
John A. Koskinen
259. John A. Koskinen
IRS, SES
David J. Kramer
260. David J. Kramer
Departament Stanu, McCain Institute
Paul D. Kretkowski
261. Paweł D. Kretkowski
DHS DNSSEC, Shinkuro, Stephen D. Crocker, ICANN, DoD Highlands Forum
Mark Kvamme
262. Mark Kvamme
LinkedIn, Facebook, John Kasich
Ann H. Lamont
263. Ann H. Lamont
Facebook, Meritech, Castlight Health, athenahealth, IBM Eclipse Foundation
David H. Laufman
264. David H. Laufman
CIA, Departament Sprawiedliwości, SES
Andrew Bonar Law
265. Prawo Andrew Bonara
Premier, Lord Tajna Pieczęć, Kanclerz, Sek. Board of Trade, MP, 1917 British War Cabinet
Timothy John Berners-Lee
266. Timothy John Berners-Lee
CERN, CIA, W3C (MIT), CSAIL, Fundacja Forda
Lois G. Lerner
267. Lois G. Lerner
IRS
Serhij Leshchenko
268. Serhiy Leshchenko
Ukraiński dziennikarz
Marne L. Levine-Deutch
269. Marne L. Levine-Deutch
Facebook, oddział wykonawczy, Instagram, Clinton Foundation, SES
Arthur D. Levinson
270. Arthur D. Levinson
Genentech, IBM Eclipse Foundation
John R. Lewis
271. John R. Lewis
Legislature, Benghazi, IRS, Clinton Foundation
Ron Limieux
272. Ron Limieux
Urząd patentowy
John Lindfors
273. John Lindfors
Goldman Sachs, DST, Mail.ru, IBM Eclipse Foundation
Bruce R. Lindsey
274. Bruce R. Lindsey
Fundacja Clintona, SES
Ping Li
275. Ping Li
Facebook, Accel Partners, IDG-Accel China, IBM Eclipse Foundation
Steven B. Lipner
276. Steven B. Lipner
Mitre, Microsoft, IBM Eclipse Foundation
Robin Yangong Li
277. Robin Yangong Li
Baidu ADR, IBM Eclipse Foundation
Joseph Lockhart
278. Joseph Lockhart
Oddział wykonawczy, Clinton Foundation, Facebook, SES
Joseph Lonsdale
279. Joseph Lonsdale
Palantir, Fundacja IBM Eclipse
Mark Loughridge
280. Mark Loughridge
IBM, IBM Eclipse Foundation, Lenovo
Gilman Louie
281. Gilman Louie
CIA, National Venture Capital Association, IBM Eclipse Foundation
Alan D. Lourie
282. Alan D. Lourie
Sądownictwo
Jay Lucas
283. Jay Lucas
Urząd patentowy
Loretta E. Lynch
284. Loretta E. Lynch
Władza wykonawcza, sądownictwo, FBI, SES
Allen R. MacDonald
285. Allen R. MacDonald
Urząd patentowy
Mark J. MacDougall
286. Mark J. MacDougall
Oddział wykonawczy, sądownictwo, FBI, Akin Gump LLP
Alexandra Mahaney
287. Alexandra Mahaney
Urząd patentowy
Mark Malloch Malloch-Brown
288. Mark Malloch Malloch-Brown
Fundacja Otwartych Społeczeństw, Soros, Organizacja Narodów Zjednoczonych, Smartmatic, Optech, Tajna Rada
Algernon L. Marbley
289. Algernon L. Marbley
Sądownictwo
Giulia-Ceresa Marchiori
290. Giulia-Ceresa Marchiori
Highland Group Pentagon, Dolina Krzemowa
Guglielmo Marconi
291. Guglielmo Marconi
Kradzież telegrafii bezprzewodowej od Nikoli Tesli
Kristine Marcy
292. Kristine Marcy
Senior Executive Service (SES), Clinton Foundation
Jeff Markey
293. Jeff Markey
McBee Strategic LLC, Cooley Godward LLP, oddział wykonawczy
Andrew W. Marshall
294. Andrew W. Marshall
DoD Net Assement Director, Highlands Group, SES
Brett Martin
295. Brett Martin
Urząd patentowy
William J. Martini
296. William J. Martini
Władza ustawodawcza, sądownictwo, Fundacja Clintona
Charles FG Masterman
297. Charles FG Masterman
Brytyjskie Biuro Propagandy Wojny (1914), Wellington House
Lynn Mattice
298. Lynn Mattice
Boston Scientific, Fundacja IBM Eclipse
Terry R. McAuliffe
299. Terry R. McAuliffe
Fundacja Clintona
Steve McBee
300. Steve McBee
McBee Strategic LLC, Cooley Godward LLP, oddział wykonawczy, Michael Rhodes
Andrew McCabe
301. Andrew McCabe
FBI, oddział wykonawczy, Clinton Foundation, SES
Barbra Jill McCabe
302. Barbra Jill McCabe
FBI, oddział wykonawczy, Clinton Foundation, SES
John S. McCain
303. John S. McCain
Kongres, Fundacja Clintona
Mary B. McCord
304. Mary B. McCord
Departament sprawiedliwości
James R. McCullagh
305. James R. McCullagh
Urząd patentowy
Charles McGonigal
306. Charles McGonigal
FBI
Michael F. McGowan
307. Michael F. McGowan
Facebook, Stroz Friedberg LLP
Dave McKone
308. Dave McKone
Urząd patentowy
Thomas F. McLarty
309. Thomas F. McLarty
Acxiom Group, Clinton Chief of Staff, Henry Kissinger, Council on Foreign Relations (CFR)
Herbert R. „HR” McMaster
310. Herbert R. „HR” McMaster
Armia, Rada Bezpieczeństwa Narodowego
Frederick William „Bill” McNabb
311. Frederick William „Bill” McNabb
Vanguard, National Venture Capital Association (NVCA)
Brian J. McNamara
312. Brian J. McNamara
Urząd patentowy
Matthew McNeil
313. Matthew McNeil
Urząd patentowy
Sally Medley
314. Sally Medley
Urząd patentowy
Kenneth A. Mendelson
315. Kenneth A. Mendelson
Stroz Friedberg LLC, oddział wykonawczy
Richard L. Menschel
316. Richard L. Menschel
HarvardX
Sabina Menschel Priestap
317. Sabina Menschel Priestap
FBI, SES
Stewart Graham Menzies
318. Stewart Graham Menzies
MI-6, SOE, OSS, GC&CS, GCHQ
Steven Meyers
319. Steven Meyers
Władza wykonawcza, sądownictwo
Joseph Mifsud
320. Joseph Mifsud
CIA, LINK Campus (Rzym), London Centre for International Law and Practice (LCILP), Arvinder Sambei
Michael R. Miles
321. Michael R. Miles
Lois Lerner, IRS
Cheryl D. Mills
322. Cheryl D. Mills
Oddział wykonawczy, Clinton Foundation, SES
Alfred Milner
323. Alfred Milner
Brytyjski Gabinet Wojenny 2017; 2. zbrodniarz wojny burskiej; Kradzież Marconiego; Okrągły stół; CFR
Yuri Milner
324. Yuri Milner
Facebook, Mail.ru, DST, Digital Sky Technologies, Vkontackte
Paul Mogin
325. Paul Mogin
Williams & Connolly LLP, Hillary Clinton, oddział wykonawczy, Clinton Foundation
Steven M. Mollenkopf
326. Steven M. Mollenkopf
Qualcomm, Rada CEO Białego Domu, Fundacja IBM Eclipse
Robby E. Mook
327. Robby E. Mook
Fundacja Clintona, Hillary Clinton, SES
Bryan Moore
328. Bryan Moore
Urząd patentowy
James T. Moore
329. James T. Moore
Urząd patentowy
Kimberly A. Moore
330. Kimberly A. Moore
Sądownictwo
Matthew J. Moore
331. Matthew J. Moore
Sądownictwo, Latham & Watkins LLP
Shea B. Morenz
332. Shea B. Morenz
Stratfors, CIA
Jason V. Morgan
333. Jason V. Morgan
Urząd patentowy
Michael J. Morrell
334. Michael J. Morrell
CIA, Clinton Foundation, SES
John Morrison
335. John Morrison
Urząd patentowy
Ardavan Farhad Moshiri
336. Ardavan Farhad Moshiri
Alisher Usmanov, Yuri Milner, Facebook
Dustin Moskovitz
337. Dustin Moskovitz
Facebook
Robert S. Mueller
338. Robert S. Mueller
FBI, oddział wykonawczy, Clinton Foundation, SES
Michael B. Mukasey
339. Michael B. Mukasey
Departament Sprawiedliwości, SES
Nursultan A. Nazarbayev
340. Nursultan A. Nazarbayev
Clinton Foundation, UrAsia, Uranium One
Shiela V. Noakes
341. Shiela V. Noakes
Bank of England, London School of Business, KPMG, Reuters, Eastbourne
Thomas A Noonan
342. Thomas A Noonan
IBM, IBM Eclipse Foundation, NSA, Intelligence
Jeffrey Norberg
343. Jeffrey Norberg
Facebook, Cooley Godward LLP
Nigel John Oakes
344. Nigel John Oakes
SCL Corp, Cambridge Analytica, Geoffrey Pattie
Barack H. Obama
345. Barack H. Obama
Oddział wykonawczy, SES
Michelle LR Obama
346. Michelle LR Obama
Oddział wykonawczy, SES
Bruce G. Ohr
347. Bruce G. Ohr
Departament Sprawiedliwości, Fusion GPS, SES
Nellie H. Ohr
348. Nellie H. Ohr
Departament Sprawiedliwości, Fusion GPS, SES
Theodore B. Olson
349. Theodore B. Olson
Gibson Dunn LLP, Facebook, SES
Richard P. O'Neill
350. Richard P. O’Neill
Highland Forum, Pentagon, SES
Samuel O'Rourke
351. Samuel O’Rourke
Facebook, White & Case LLP, Cooley Godward LLP
Juan P. Osuna
352. Juan P. Osuna
Oddział wykonawczy, Clinton Foundation, SES
Raymond Ozzie
353. Raymond Ozzie
Lotus, IBM, Microsoft, DoD Highlands Group
Carter W. Page
354. Carter W. Page
FBI, SES
Lisa C. Page
355. Lisa C. Page
FBI, Peter P. Strzok, II, SES
Bryan Pagliano
356. Bryan Pagliano
Oddział wykonawczy, Clinton Foundation, SES
Chung K. Pak
357. Chung K. Pak
Urząd patentowy
Larry L. Palmer
358. Larry L. Palmer
FOIA Departamentu Stanu USA, Clinton Foundation, SES
Samuel J. Palmisano
359. Samuel J. Palmisano
IBM, Obama Wiceprzewodniczący CENC
Leon A. Panetta
360. Leon A. Panetta
CIA, OMB, Clinton Foundation, SES
Edward Y. Park
361. Edward Y. Park
Oddział wykonawczy, Castlight Health, athenahealth, SES
Park Todda Y.
362. Todd Y. Park
Oddział wykonawczy, WH CTO, HHS CTO, Castlight Health, athenahealth, Hillary 2016
Parker Zhang
363. Parker Zhang
Baidu ADR, Fenwick & West LLP
Deval L. Patrick
364. Deval L. Patrick
Hill & Barlow PC, gubernator stanu Massachusetts, partner Roberta S. Muellera
Diane B. Patrick
365. Diane B. Patrick
Hill & Barlow PC, gubernator stanu Massachusetts, partner Roberta S. Muellera
Geoffrey E. Pattie
366. Geoffrey E. Pattie
SCL Corp, Cambridge Analytica, SERCO, British Privy Council
James Payne
367. James Payne
Urząd patentowy
Nancy D. Pelosi
368. Nancy D. Pelosi
Legislature, Clinton Foundation
Glen J. Perry
369. Glen J. Perry
Urząd patentowy
Meredith C. Petravick
370. Meredith C. Petravick
Urząd patentowy
Lynne Pettigrew
371. Lynne Pettigrew
Urząd patentowy
Sundar Sundararajan Pichai
372. Sundar Sundararajan Pichai
Google, Alphabet
Debora A. Plunkett
373. Debora A. Plunkett
NSA, NSC, Johns Hopkins, Univ. of Maryland, JC Penney, Towson Univ., DoD Highlands Forum
Anthony T. Podesta
374. Anthony T. Podesta
Lobbysta, oddział wykonawczy, Fundacja Clintona
John D. Podesta
375. John D. Podesta
Oddział wykonawczy, Clinton Foundation, Joule Unlimited, Wyss Foundation, Spirit Cooking, SES
Martin D. Polaine
376. Martin D. Polaine
Amicus Legal Consultants Limited, Public International Law Advisory Group, Arvinder K. Sambei, Brookes Chambers,
Michael R. Pompeo
377. Michael R. Pompeo
CIA, Harvard, Kongres, Tea Party, SES
Petro O. Poroszenko
378. Petro O. Poroszenko
Prezydent Ukrainy
Donna Praiss
379. Donna Praiss
Urząd patentowy
Edward William Priestap
380. Edward William Priestap
FBI, SES
Penny S. Pritzker
381. Penny S. Pritzker
Departament Handlu
Miriam Quinn
382. Miriam Quinn
Urząd patentowy
Randall R. Rader
383. Randall R. Rader
Sądownictwo, Weil Gotshal LLP
Edith Ramirez
384. Edith Ramirez
Senior Executive Service (SES), Federal Trade Commission (FTC)
Theresia-Gouw Ranzetta
385. Theresia-Gouw Ranzetta
Facebook, Accel Partners LLP, IBM Eclipse Foundation
James A. „Jay” Rasulo
386. James A. „Jay” Rasulo
Disney, Pixar, ABC, ESPN, Comcast, Muppets, DoD Highlands Forum
John Rawlings Rees
387. John Rawlings Rees
Tavistock Institute and Clinic, CIA MKUltra, Special Operations Executive, World Federal for Mental Health, ONZ
Harry M. Reid
388. Harry M. Reid
Legislature, Clinton Foundation, Judiciary
Edward R. Reines
389. Edward R. Reines
Sądownictwo, Weil Gotshal LLP
Janet W. Reno
390. Janet W. Reno
Oddział wykonawczy, Departament Sprawiedliwości, SES
Jeannie S. Rhee
391. Jeannie S. Rhee
Wilmer Hale LLP, radca specjalny Mueller, DOJ
Cecil John Rhodes
392. Cecil John Rhodes
Zbrodniarz I wojny burskiej, DeBeers, Round Table, Rhodes Scholarship
Michael D. Rhodes
393. Michael D. Rhodes
Facebook, Cooley Godward LLP, McBee Strategic
Michael John de Rougement Richardson
394. Michael John de Rougement Richardson
NM Rothschild & Sons, Invesco, Rank, Queen’s Golden Share, Eastbourne
Daniel C. Richman
395. Daniel C. Richman
Prawo Columbus, FBI, James B. Comey
James L. Robart
396. James L. Robart
Sądownictwo
Gerald Roberts Jr.
397. Gerald Roberts Jr.
FBI, SES
John G. Jr. Roberts
398. John G. Jr. Roberts
Sądownictwo, Gibson Dunn LLP
Sue L. Robinson
399. Sue L. Robinson
Sądownictwo, Fundacja Clintona
Anne Rockhold
400. Anne Rockhold
Facebook, Accel Partners LLP, National Venture Capital Association
Dana T. Rohrbacher
401. Dana T. Rohrbacher
Kongres, środki DoD
Virginia M. Rometty
402. Virginia M. Rometty
IBM, IBM Eclipse Foundation, Rada CEO Białego Domu
Mitt Romney
403. Mitt Romney
Goldman Sachs
David F. Ronfeldt
404. David F. Ronfeldt
RAND Corp, DoD Highlands Forum
Bryan J. Rose
405. Bryan J. Rose
Stroz Friedberg, Facebook
Rod J. Rosenstein
406. Rod J. Rosenstein
Departament Sprawiedliwości, SES
Alec Ross
407. Alec Ross
Oddział wykonawczy, Facebook
Nathan Mayer Rothschild
408. Nathan Mayer Rothschild
Bankowość, Cecil Rhodes, Alfred Milner, Lloyd George
Karl C. Rove
409. Karl C. Rove
RNC, Bush Family; Skandal Michaela Connella
Marco A. Rubio
410. Marco A. Rubio
Kongres, Goldman Sachs
Catherine M. Russell
411. Catherine M. Russell
Oddział wykonawczy, Clinton Foundation, SES
Jim Rybicki
412. Jim Rybicki
FBI, James P. Chandler III
John Hamilton Ryley
413. John Hamilton Ryley
Producent telewizyjny BBC, ITN, SkyNews; szef Sky News; NWO Tavistock, Eastbourne
William Saindon
414. William Saindon
Urząd patentowy
Arvinder K. Sambei
415. Arvinder K. Sambei
Główny prokurator koronny; FBI; alias Arvinda Sambir (2001); London Centre for International Law Practice (LCILP); Brookes Chambers
Heather F. Samuelson
416. Heather F. Samuelson
Hillary Clinton, doradca ds. Stosunków zagranicznych, SES
Sheryl K. Sandberg
417. Sheryl K. Sandberg
Facebook, Hillary Clinton, Google, IBM Eclipse Foundation, Larry Summers, Yuri Milner, SES
Frank M. Sands Jr.
418. Frank M. Sands, Jr.
Sands Capital
Frank M. Sands, Sr.
419. Frank M. Sands, Sr.
Sands Capital
Margaret H. Sanger
420. Margaret H. Sanger
Planowane rodzicielstwo, KKK
Christina Sass
421. Christina Sass
Fundacja Clintona
Alison M. Saunders
422. Alison M. Saunders
Koronne usługi prokuratorskie; Linklaters LLP; FBI Crossfire Hurricane; Bruce & Nellie Ohr
Eduardo Saverin
423. Eduardo Saverin
Facebook
James Wilson Vincent „Jimmy” Savile
424. James Wilson Vincent „Jimmy” Savile
British Broadcasting Corporation (BBC); Czterdziestoletni seryjny pedofil i gwałciciel
Patrick Scanlon
425. Patrick Scanlon
Urząd patentowy
Alvin A. Schall
426. Alvin A. Schall
Urząd patentowy
Mary L. Schapiro
427. Mary L. Schapiro
SEC, oddział wykonawczy, Clinton Foundation, SES
Adam Bennett Schiff
428. Adam Bennett Schiff
Kongresman
Theodore E. Schlein
429. Theodore E. Schlein
Kleiner Perkins, IBM Eclipse Foundation
Eric Schmidt
430. Eric Schmidt
Google, Clinton Foundation
Debbie Wasserman-Schultz
431. Debbie Wasserman-Schultz
DNC, Hillary Clinton
Nicole Seligman
432. Nicole Seligman
Sony, Clinton Foundation
Thomas A. Shea
433. Thomas A. Shea
Jon Corzine, Confluence Prtnrs, Teno, New Prtnrs, Kerry, Edwards, Clinton WH, State Dept
Mike Sheehy
434. Mike Sheehy
Nancy Pelosi, Brightsource, McBee Strategic
Dmitry Shevelenko
435. Dmitry Shevelenko
Facebook, Hillary Clinton, oddział wykonawczy
Clay Shirky
436. Clay Shirky
New York Times, Wall Street Journal, Harvard Business Review, Wired, DoD Highlands Forum
Kathryn Siehndel
437. Kathryn Siehndel
Urząd Patentowy, Clinton Foundation
Glenn R. Simpson
438. Glenn R. Simpson
Fusion GPS, Perkins Coie LLP
Lisa Simpson
439. Lisa Simpson
Facebook, Orrick Herrington LLP
Pradeep Sindhu
440. Pradeep Sindhu
Juniper Networks, NSA, Intelligence, IBM Eclipse Foundation
Stephen C. Siu
441. Stephen C. Siu
Urząd Patentowy, IBM, Microsoft, Xerox, Clinton Foundation, CIA
Vladimir Skoch
442. Vladimir Skoch
Alisher Usmanov, Facebook
Anne-Marie Slaughter
443. Anne-Marie Slaughter
Oddział wykonawczy, Hillary Clinton, George Soros, Clinton Foundation, SES
Carlos Slim
444. Carlos Slim
Telmex, New York Times, Clinton Foundation
Richard E. Smalley
445. Richard E. Smalley
Rice University, DoD Highlands Group
James Donald Smith
446. James Donald Smith
Urząd patentowy
Neil Smith
447. Neil Smith
Urząd patentowy
Jan Christian Smuts
448. Jan Christian Smuts
1917 Brytyjski Gabinet Wojenny, premier Republiki Południowej Afryki
Sheridan Snedden
449. Sheridan Snedden
Patent Officwe
Orin S. Snyder
450. Orin S. Snyder
Gibson & Dunn LLP, prześladowania w Ceglii
John D. Sonderman
451. John D. Sonderman
Oddział wykonawczy, Clinton Foundation, SES
Daniel Song
452. Daniel Song
Urząd patentowy
George Soros
453. George Soros
Oddział wykonawczy, Clinton Foundation
Elizabeth Stemeshkin
454. Elizabeth Stemeshkin
Cooley Godward LLP
Leonard P. Stark
455. Leonard P. Stark
Sądownictwo, Facebook, Skadden Arps LLP, CIA
Kenneth R. Starr
456. Kenneth R. Starr
Sądownictwo, Departament Sprawiedliwości
Christopher D. Steele
457. Christopher D. Steele
Fusion GPS, Perkins Coie LLP
Eric F. Stein
458. Eric F. Stein
FOIA Departamentu Stanu USA, Clinton Foundation, SES
Jay B. Stephens
459. Jay B. Stephens
Oddział wykonawczy, Raytheon
William Samuel Stephenson
460. William Samuel Stephenson
GC&CS, British Security Coordination (BSC), GCHQ, SIS, SOE
Donald K. Stern
461. Donald K. Stern
Cooley Godward LLP, oddział wykonawczy, sądownictwo, Facebook, SES
Terrence P. Stewart
462. Terrence P. Stewart
Sądownictwo, Federalne Stowarzyszenie Adwokatów Okręgowych
Mike Strauss
463. Mike Strauss
Urząd patentowy
Peter P. Strzok II
464. Piotr P. Strzok II
FBI, Hillary Clinton, SES
Allan E. Suchinsky
465. Allan E. Suchinsky
Oddział wykonawczy, Clinton Foundation, SES
Jake Sullivan
466. Jake Sullivan
Oddział wykonawczy, Clinton Foundation, SES
Joseph E. Sullivan
467. Joseph E. Sullivan
Cloudflare, Robert Mueller, Obama White House, Facebook, Ebay, Airbnb, Skype, Bluecava, PayPal, CIA
Lawrence H. Summers
468. Lawrence H. Summers
Oddział wykonawczy, Facebook, Clinton Founation, SES
James Swartz
469. James Swartz
Facebook, Accel Partners LLP
Alexander Tamas
470. Alexander Tamas
Goldman Sachs, Facebook
Ian Tefler
471. Ian Tefler
Clinton Foundation, Uranium One
Maruice Tempelsman
472. Maruice Tempelsman
Barrick Gold Corporation
George Tenet
473. George Tenet
Oddział wykonawczy, DCI, Intelligence, SES
Geo. J. Terwilliger III
474. Geo. J. Terwilliger III
Władza wykonawcza
Anthony J. Tether
475. Anthony J. Tether
DoD, DARPA, Sequoia Group, SAIC, Dynamics Tech, Ellington Healthcare, SSCI, Ford Aero, Loral, IEEE, Stanford
Peter A. Thiel
476. Peter A. Thiel
PayPal, Facebook, LinkedIn, Palantir, IBM Eclipse Foundation, NSA
John W. Thompson
477. John W. Thompson
Microsoft, Clinton Foundation, IBM Eclipse Foundation, Symantec, IBM
Lee Tien
478. Lee Tien
Oddział wykonawczy, Electronic Frontier Foundation, CIA
Tomicah S. Tillemann
479. Tomicah S. Tillemann
Oddział wykonawczy, Hillary Clinton, Facebook
John Hessell Tiltman
480. John Hessell Tiltman
GC&CS, GCHQ, NSA
Catherine Timm
481. Catherine Timm
Urząd patentowy
Edward Wilfrid Harry Travis
482. Edward Wilfrid Harry Travis
GC&CS, GCHQ
Nora F. Toiv
483. Nora F. Toiv
Oddział wykonawczy, Hillary Clinton, Clinton Foundation, SES
Joseph M. Tucci
484. Joseph M. Tucci
EMC, Fundacja IBM Eclipse, Rada CEO Białego Domu
Theodore W. Ullyot
485. Theodore W. Ullyot
Facebook, Fundacja IBM Eclipse
Alisher Usmanov
486. Alisher Usmanov
Facebook, Mail.ru, DST, Digital Sky Technologies, Vkontakte
Michael Vachon
487. Michael Vachon
George Soros, Clinton Foundation, oddział wykonawczy
Erich Veitenheimer
488. Erich Veitenheimer
Urząd patentowy
Philip J. Venables
489. Philip J. Venables
Goldman Sachs, DoD Highlands Forum
Jon Venverloh
490. Jon Venverloh
Google, Salem Media, Sloan, Weather Channel, Saatchi Saatchi, Virtualis
Deepak Verma
491. Deepak Verma
Fundacja Clintona
Philip L. Verveer
492. Philip L. Verveer
Oddział wykonawczy, Clinton Foundation, SES
Philip L. Verveer
493. Philip L. Verveer
Oddział wykonawczy, ICANN, SES
Natalia V. Veseinistskaya
494. Natalia V. Veseinistskaya
Mistyfikacja Trumpa z Rosją
Rachel B. Vogelstein
495. Rachel B. Vogelstein
Oddział wykonawczy, Clinton Foundation, SES
Jeffrey Wadsworth
496. Jeffrey Wadsworth
Gałąź wykonawcza, Intelligence, Clinton Foundation, Common Core, MOOC
Richarda Johna Wainwrighta
497. Richard John Wainwright
Investec, Lord Mark Malloch-Brown, George Soros, Open Society, ICG, Bank Światowy, Eastbourne
M. Mitchell Waldroop
498. M. Mitchell Waldroop
Masowe otwarte kursy online, znane również jako MOOC, Fast Company, Nature, DoD Highlands Forum
David Alan Walker
499. David Alan Walker
Morgan Stanley, Brit. Ven. Czapka. Assoc., DHS, DOD, DOT, DOE, NASA, Reuters, ABS, Brit. Intell. Prop. Law Inst., Geoffrey E. Pattie
Richard C. Walker
500. Richard C. Walker
Agilent Technologies, Inc., HP, Kline & Walker LLC; James P. Chandler, III
Evan J. Wallach
501. Evan J. Wallach
Sądownictwo, Fundacja Clintona, Harry Reid
Reggie B. Walton
502. Reggie B. Walton
Sądownictwo, Clinton Foundation, Intelligence, FISA Court
Jean Louis Warnholz
503. Jean Louis Warnholz
Urząd patentowy
James D. Watkins
504. James D. Watkins
Eurotech, Navy, Clinton Foundation
Derrick K. Watson
505. Derrick K. Watson
Sądownictwo
Dan K. Webb
506. Dan K. Webb
NSA, E&Y, GE, Microsoft, Verizon, Cisco, Pfizer oraz Deloitte & Touche
Anthony D. Weiner
507. Anthony D. Weiner
Legislature, Clinton Foundation, Executive Branch, DNC
Harvey Weinstein
508. Harvey Weinstein
Fundacja Clintona, Pedofilia
Mark R. Weinstein
509. Mark R. Weinstein
Facebook, Cooley Godward LLP, White & Case LLP
Andrew Weissmann
510. Andrew Weissmann
Departament Sprawiedliwości, SES
William Gordon Welchman
511. William Gordon Welchman
GC&CS, GCHQ, MIT, MITER CORP
Linton Wells II
512. Linton Wells II
Zastępca dyrektora działu informatyki DoD, Harvard, DoD Highlands Group
Steve Westley
513. Steve Westley
Fundacja IBM Eclipse, Fundacja Clintona
Stacey White
514. Stacey White
Urząd patentowy
Joe D. Whitely
515. Joe D. Whitely
Gałąź wykonawcza, wywiad
Valerie Wiener
516. Valerie Wiener
Sądownictwo
Benjamin Wittes
517. Benjamin Wittes
Harvard, Brookings, Lawfare
Irving Wladawsky-Berger
518. Irving Wladawsky-Berger
IBM, MIT, DoD Highlands Forum
Stephen Wolff
519. Stephen Wolff
Oddział wykonawczy, Clinton Foundation, Cisco, Internet2, IBM Eclipse Foundation
Richard Wolpert
520. Richard Wolpert
Facebook, Accel Partners
Andrew M. Wood
521. Andrew M. Wood
Ambasador Wielkiej Brytanii, Fusion GPS
Joseph C. Wyderko
522. Joseph C. Wyderko
Departament sprawiedliwości
Tony Tan Keng Yam
523. Tony Tan Keng Yam
Singapore Defense, DoD Highlands Forum
Bob Yang
524. Bob Yang
Goldman Sachs
Rodney S. Yanker
525. Rodney S. Yanker
Bank of New York (BNY), inwestycje Roberta S. Muellera
John C. Yoo
526. John C. Yoo
Departament Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych, CIA
Nancy Youman
527. Nancy Youman
George Soros, Open Society Foundations (OSF), Open Society Initiative (OSI)
Jack Ma Yun
528. Jack Ma Yun
Alibaba, Alipay, Ant Financial
Michael Zecher
529. Michael Zecher
Urząd patentowy
Mark E. Zuckerberg
530. Mark E. Zuckerberg
Facebook, Clinton Foundation, CIA
Priscilla Chan Zuckerberg
531. Priscilla Chan Zuckerberg
Facebook, Fundacja Clintona
Rogue CIA Deep State Shadow Government
Nie. Forum / Grupa Highlands (CIA) In-Q-Tel (CIA) NIAC (CIA) NVCA (CIA) IBM Eclipse Foundation (CIA)
1 Anandan, Padmanabhan Adams, Bruce Baylis, Jack Barris, Peter J. Blankfein, Lloud; Goldman Sachs
2 Blankfein, Lloyd Augustyn, Norman R. Bronczek, David J. Breyer, James W., Facebook Breyer, James W .; Accel Partners LLP
3 Bookstaber, Richard Ault, III, Lee A. Carr, Robert O. Cronin, Michael F. Chandler, III, James P .; Clinton, Bush, Obama
4 Brin, Glen David Barksdale, James L. Chandler, III, James P. Gallanter, Joanna Rees Davidson, Gordon K .; Fewick & West LLP
5 Brown, John Seely Barris, Peter J. Clinton, Bill Gilman, Louie, CIA In-Q-Tel Dimon, Jamie; JPMorgan Chase
6 Chandler, III, James P. Bowsher, Steve Edmonds, Albert J. Harris, Jeffrey Kappos, David J .; IBM, biuro patentowe
7 Clinton, Bill Breyer, James W. Gallegos, Gilbert G. Ketterson, Robert C., Fidelity Milner, Yuri; Mail.ru, VKontakte, Facebook
8 Clinton, Hillary Brown, John Seely Ziarno, David J. Klopp Mark V. Sandberg, Sheryl K .; Google, Facebook, Summers
9 Coleman, William T. Chandler, III, James P. Grayson, Margaret E. Rockhold, Anne Schmidt, Eric; Google
10 Crocker, Stephen D. Cox, Howard; Greylock Heasley, Philip G. Schlein, Theodore E .; Kleiner Perkins Summers, Larry; Clinton, Obama
11 Derrick, K. Scott Cronin, Michael F. Holder, Eric H. Czekaj, Chad
Deutch, John M. Wrona, Michael M. Kappos, David J. Accel-KKR
6 Dyson Esther Darby, Chris Kelly, Raymond W. Dostęp
7 Friel, Brian Friedman, Stephen Knauss, Donald R. AccuRev
8 Gobalakrishnan, Kris Gallanter, Joana Rees Lau, Constance H. Kolejka ACM
9 Gross, Ben Gleichauf, Bob McDonald, Joan M. Dynamizować
10 Hagel III, John Harris, Jeffrey Murren, James J. AdaCore
11 Hean, Teo Chee Jones, Anita Noonan, Thomas E .; IBM Addison Wesley
12 Kretkowski, Paul D. Kamiński, Paul G. Parker, Keith T. Cegła suszona na słońcu
13 Lake, Anthony 'Tony' Kim, Jeong Peters, Gregory Agitar
14 Marshall, Andrew W. Klopp Mark V. Podesta, John D. Aldon
15 O’Neill, Richard P. Krongrad, AB „Buzzy” Reid, James A. ALGO
16 Ozzie, Raymond Louie, Gilman Rohde, Bruce AlphaBlox
16 Plunkett, Debora A. Mandl, Alex J. Scott, Beverly A. AMD
17 Podesta, John D. McMahon, John N. Wallace, Michael J. Konsultacje ANCIT
18 Rasulo, James A. „Jay” Misick, Judith A. „Jami” Wells, Greg Anyware Technologies
19 Reno, Janet W. Mullen, Mike AOL
20 Ronfeldt, David F. O’Toole, Tara Aptana
Sandberg, Sheryl K. Paté-Cornell, M. Elisabeth RAMIĘ
19 Shirky, Clay Perry, William R. AvantSoft
20 Smalley, Richard E. Porter, Lisa Bandxi
21 Soros, George Poulos, Lisabeth BBN Technologies
22 Summers Lawrence H. Radosevich, Will BEA
23 Venables, Philip J. Schlein, Ted BEO
22 Waldrop, monsieur Mitchell Schmidt, Eric Jeżyna
23 Linton Wells II Shea, Teresa Blackduck
24 Wladawsky-Berger, Irving Strottman, Matthew Borland
25 Yam, Tony Tan Keng Założenie, George J. BrassRing
26 Vickers, Mike Brokat
27 Czekaj, Chad Brox
28 Obiekty biznesowe
29 BZ Media
30 CapeClear
31 Uniwersytet Carleton
32 Cempolis
33 Cenit
34 Cisco
35 Cloudsmith
36 CMA
37 Collabnet
38 ComPeople
39 Computer Associates
40 Compuware
41 CWI
42 Datasweep
43 Systemy DC
44 DDC-1
45 DevZuz
46 Konsorcjum DSDM
47 EADS
48 Eastman Chemical
49 Embarcadero Technologies
50 ENEA
51 Ericsson
52 Eteracja
53 Etish
54 ETRI
55 FOKUS
56 Froglogic
57 Fujitsu
58 Generalitat Valenciana
59 GentleWare
60 Genuitec
61 Gerhardt Informatics
62 Google
63 Groove Networks
64 Hewlett-Packard (HP)
65 Hitachi
66 IBM
67 ZJD
68 IDG
69 Ilog
70 Ingres
71 Innoopract
72 Oprogramowanie do innowacji
73 Inpriva
74 Instancje
75 Instytut oprogramowania
76 Intalio
77 Intel
78 Intervoice
79 IONA
80 Przedmiot
81 Oprogramowanie iWay
82 Jiva
83 JPMorgan Chase
84 Kleiner Perkins
85 KPOT Cummins Infosystems Limited
86 Krugle
87 Laszlo
88 Lombardi
89 LSI
90 Lynux Works
91 Uniwersytet Manchester
92 Oprogramowanie Mango
93 McKinsey & Company
94 Technologie MDS
95 Badania polityki bankowości medycznej (projekt MB)
96 Mentor Graphics
97 MetaFinanz
98 Metallect
99 Micro Focus
100 MicroDoc
101 MISYS
102 MKS
103 Motyw Model N.
104 Montavista
105 Motorola
106 mValet
107 MySQL
108 NEC
109 NetApp
110 New Enterprise Associates
111 Nexaweb
112 NexB
113 Nokia
114 Novell
115 ObjectWeb
116 Systemy OC
117 Systemy OCDemon Macraigor
118 OCDomon
119 o mój Boże
120 Otwórz oprogramowanie Make
121 Metody otwarte
122 Open Source Lab
123 Publikowanie systemów otwartych
124 Wyrocznia
125 Partnerzy OVP Venture
126 Konsorcjum OW2
127 Palamida
128 Parasoft
129 Z konieczności
130 Polarion
131 Oprogramowanie Progress
132 ProSyst
133 Protocodo
134 QNX
135 RCP
136 Prawdziwe sieci
137 czerwony kapelusz
138 Redmond Media Group
139 Pozostawać
140 Rozwiązania powtórek
141 Grupa RTC
142 Salesforce.com
143 SOK ROŚLINNY
144 SAS
145 Savista
146 Serena
147 Siemens
148 SIGS Datacom
149 Oprogramowanie Skyway
150 Zręczny
151 Oprogramowanie i wsparcie Vertag
152 Sony Ericsson
153 Źródło Spike
154 Źródło wiosny
155 Sybase
156 Symbian
157 Teamprise
158 TEI
159 Telelogic
160 Tensilica
161 Texas Instruments
162 Thales
163 TIBCO
164 TimeSys
165 Oprogramowanie TNI
166 Toshiba
167 Grupa TRC
168 Trolltech
169 Uniwersytet Tsinghua
170 Wektor
171 Wirtualny Logix
172 Virtutech
173 VitualLogix
174 Oprogramowanie
175 Wal-Mart
176 Warburg Pincus
177 Webtide
178 Weston Presidio
179 Wind River
170 Xbredex
171 Zend
Tabela: Kluczowi członkowie rządu cienia Deep State, wszyscy nieuczciwi agenci CIA.

Ten plakat będzie aktualizowany w miarę pojawiania się dodatkowych dowodów z trwających dochodzeń.

* O plakacie Logo krzyża koła celtyckiego : Temat: Modlimy się, abyś pokutował ze swojego zepsucia i ujrzał światło Jezusa Chrystusa.

Celtic Wheel Cross

Pomnik na cmentarzu w Killorglin, Hrabstwo Kerry, Irlandia

Pomnik na cmentarzu w Killorglin, Hrabstwo Kerry, Irlandia

Wikipedii :Krzyże z pierścieniami podobne do starszych form kontynentalnych pojawiły się w Irlandii i Szkocji na rzeźbach z kamiennych płyt i artefaktach, takich jak kielich Ardagh. Jednak największą popularność kształt zyskał dzięki zastosowaniu w monumentalnych kamiennych wysokich krzyżach, charakterystycznej i rozpowszechnionej formie sztuki wyspiarskiej. Te pomniki, które pojawiły się po raz pierwszy w IX wieku, zwykle (choć nie zawsze) przybierają formę krzyża z pierścieniami na schodkowej lub piramidalnej podstawie. Forma ma oczywiste zalety konstrukcyjne, zmniejszając długość niepodpartych ramion bocznych. Istnieje wiele teorii na temat jego pochodzenia w Irlandii i Wielkiej Brytanii. Niektórzy uczeni uważają pierścień za pozostałość po wcześniejszych drewnianych krzyżach, które mogły wymagać rozpórek do podtrzymywania poprzeczki. Inni postrzegali to jako wywodzące się z rodzimej sztuki epoki brązu, przedstawiającej koło lub dysk wokół głowy, lub z wczesnych krzyży koptyjskich opartych na ankh. Jednak Michael W. Herren, Shirley Ann Brown i inni uważają, że pochodzi on z wcześniejszych pierścieniowych krzyży w sztuce chrześcijańskiej. Krzyże z pierścieniem przedstawiającym sferę niebiańską, opracowane na podstawie pism Ojców Kościoła. „Krzyż kosmologiczny” jest ważnym motywem w poemacie Carmen Paschale Coeliusa Seduliusa, znanym w Irlandii od VII wieku.

https://www.fbcoverup.com/docs/cyberhijack/cyber-hijack-findings.html

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.