NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1165 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Lotnisko w Denver zapisem nadchodzącego ludobójstwa i schronieniem dla elit w czasie depopulacji. ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rady nadzorcze po nowemu. Nieetyczni wypadną z biznesu ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Rady nadzorcze po nowemu. Nieetyczni wypadną z biznesu

Janusz Kowalski, wiceminister aktywów państwowych.Fot. PTWP

Przyjęcie reformy Kodeksu Spółek Handlowych spowoduje, że efektywność pracy rad nadzorczych będzie musiała systemowo wzrosnąć. Osoby, które traktują miejsca w radach w sposób nieprofesjonalny i nieetyczny, wypadną z biznesu – przekonuje Janusz Kowalski, wiceminister aktywów państwowych, współautor jednej z największych reform prawa gospodarczego.

  • W „Rządowej ławie” rozmawiamy z Januszem Kowalskim, wiceministrem aktywów państwowych o największej reformie Kodeksu Spółek Handlowych (KSH) od 20 lat.
  • Komisja ds. Reformy Nadzoru Właścicielskiego, która przygotowała reformę, została powołana prawie dokładnie rok temu (10 lutego 2020 roku). W połowie grudnia projekt kodeksu trafił do prezesa Rady Ministrów do dalszego procedowania, w tym przyjęcia przez Komitet Stały.
  • Jestem przekonany, że ustawa znajdzie się w Sejmie w lutym, najpóźniej w marcu – mówi wiceminister MAP.

Celem nadrzędnym reformy, o czym kierownictwo Ministerstwa Aktywów Państwowych mówi od początku prac nad reformą KSH,  jest stworzenie warunków do budowy dużych podmiotów gospodarczych.

Na tapecie jest stworzenie na powrót wielkiego PKS-u. Coraz bardziej rośnie w siłę Polski Holding Hotelowy, którego zaczynają się obawiać inni poważni gracze w tej branży. Jest też Krajowa Spółka Cukrowa, która zamierza przejęć kontrolę nad ośmioma spółkami rolno-spożywczymi Skarbu Państwa, dokonując koncentracji na polskim rynku w tym sektorze.

Kolejny gospodarczy sztandarowy projekt Zjednoczonej Prawicy to połączenie Orlenu z Lotosem i PGNiG i absolutna hegemonia na rynku paliw. No i w końcu najbardziej wyczekiwana w kręgach rządzących – koncentracja w sektorze energetycznym.

Zmiany w KSH to przede wszystkim nowe prawo holdingowe i ułożenie relacji w grupach kapitałowych, które wzmacniają pozycję spółki-matki.

– Na gruncie obecnego kodeksu spółek handlowych każda spółka musi działać w zgodzie z własnym interesem, a nie interesem całej grupy kapitałowej. Są kwestie zakupów czy działalności na polu badań i rozwoju. Są też sprawy związane z informatyzacją. Jeżeli takie procesy będą realizowane dla całej grupy kapitałowej w oparciu o bezpieczne prawo gospodarcze, to jestem przekonany, że wynik finansowy spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych będzie dużo lepszy – tłumaczy projektowane zmiany wiceminister Kowalski.

Słaby, bo państwowy?

A jest co poprawiać w notowaniach państwowych spółek.

W połowie stycznia analitycy giełdowi (z Millenium DM) dokładnie przyjrzeli się notowaniom spółek Skarbu Państwa na tle szerokiego rynku w dłuższym okresie.

Licząc od 2015 r., czyli od momentu przejęcia władzy przez Prawicę, skonstruowany na potrzeby tej analizy indeks uwzględniający największe spółki państwowe stracił 45 proc., podczas gdy WIG zyskał 16 proc., co oznacza różnicę w stopach zwrotu na poziomie 61 pkt proc.

Generalnie, publiczne spółki radzą sobie gorzej niż ich prywatna konkurencja.

– Od ponad 10 lat jestem indywidualnym inwestorem na Giełdzie Papierów Wartościowych, a więc mam świadomość jak tego typu oceny wpływają na ocenę indywidualnych inwestorów i postrzeganie sektora spółek z akcjonariatem Skarbu Państwa – odpowiada na te wyliczenia w „Rządowej ławie” Janusz Kowalski.

wnp.pl
0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: