NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PRAWNIK TRUMPA -TRANSKRYPCJA PRZEDSTAWIA ZEZNANIA ŚWIADKA KORONNEGO w jaki sposób Chief Justice Roberts adoptował swoje dzieci z pomocą Jeffreya Epsteina ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Dziś w południe prezes Sądu Najwyższego John Roberts zaprzysięga odpowiednio Joe Bidena i Kamalę Harris na prezydenta i wiceprezydenta Stanów Zjednoczonych.

Ten film daje nam trochę informacji o Chief Justice Roberts. Został opublikowany w Telegramie wczoraj rano przez superprawnika Lin Wooda w 8 częściach, które ponownie połączyłem, przesłałem i przepisałem poniżej.

To wywiad z rządowym sygnalistą znanym jako JohnHereToHelp (JHTH), w którym opisuje on, w jaki sposób Chief Justice Roberts adoptował swoje dzieci z pomocą Jeffreya Epsteina, a następnie zaczął wykorzystywać swoje dzieci do seksualnego usidlania i szantażowania potężnych ludzi.

Mówi: „Dzieci są często używane jako towar, sposób na wejście w pewne wewnętrzne kręgi. Wszyscy ci ludzie są bogaci, wszyscy są potężni i nie zaufają ci, chyba że jesteś tak skompromitowany jak oni.

„Więc zapewniasz im dzieci. Twoje dzieci, adoptowane dzieci, cokolwiek. W ten sposób ci ufają i jesteś tak samo brudny jak oni. Nie możesz być zdemaskowany, bo nie możesz ich wystawić, oni nie mogą cię ujawnić, jeśli wszyscy są równie brudni, wiesz, że jesteś bezpieczny.

„I to jest dla nich sposób, aby wkupić się w te wewnętrzne kręgi, a następnie uzyskać dostęp do czegokolwiek. Dzieci są zapłatą, brudem i kontrolą ”.

JHTH szczegółowo opisuje również, w jaki sposób Roberts pomogła z pewną logistyką w spisku mającym na celu zabicie kilku sędziów Sądu Najwyższego podczas pierwszej kadencji Hillary Clinton, aby następnie mogła spakować Sąd Najwyższy z globalistami / komunistami. (Nie miała przegrać).

Ta operacja fałszywej flagi FBI została udaremniona, kiedy JohnHereToHelp został wynajęty przez kogoś w biurze Sądu Najwyższego do infiltracji operacji. Jednak ci, którzy zostali wyszkoleni i uzbrojeni przez FBI do popełnienia masowego morderstwa, powrócili do Planu B, by stracić sędziego Antona Scalię, którego uważano za „największe zagrożenie” Hillary.

***

TRANSKRYPCJA

Dziennikarz: … Epstein i sędzia Sądu Najwyższego Roberts na początku by się spotkali, czy jak rozwinęłaby się ta relacja?

JHTH: Jak by się poznali. Myślę, że spotkali się, gdy był pod rządami Busha, niedługo po tym, jak został mianowany, gdzieś tam, po prostu spotykając potężnych ludzi, coś w tym rodzaju.

[Epstein] pomógł mu z adoptowanymi dziećmi. Z tego, co tam powiedziano i co zostało otwarcie omówione w tym małym oddziale brudnych sztuczek, dzieci nie są genetycznie powiązane, ale są wychowywane w ten sposób, to jest dla nich cenniejsze.Po pierwsze, jeśli nie oboje urodzili się w Walii, ale byli w kanałach Epsteina i zostali łatwo usunięci ze swojej wersji opieki zastępczej do Irlandii, która ma znacznie bardziej otwarte rekordy dotyczące adopcji.

I ułatwił to Robertsowi, aby mógł adoptować ich obu w tym samym czasie. Była mała luka, ale to była tylko papierkowa robota i Epstein zrobił to za niego. Więc spotkali się, pracowali razem, a on w pewnym momencie wyświadczał przysługi.

Dziennikarz: Czy było to coś, za co zapłaciłby sędzia Sądu Najwyższego Roberts? Czy jest to wymiana przysług dla Epsteina, nawiązanie kontaktu z tymi dziećmi, czy…?

JHTH: Nie wiem, w tym momencie. To jest możliwe. To mógł być jeden z nich. Nie sądzę, żeby w tym momencie była płatność. To było dla jego stanowiska, może być jakiś rodzaj przysługi. Nie wiem, czy to też było zrobione. On to ułatwił. Czy była płatność? Czy była przysługa? Nie mogę powiedzieć.

Przeprowadzający wywiad: Czy możesz podać więcej szczegółów na temat sędziego Sądu Najwyższego Robertsa z tymi dziećmi i kręgami, w których się pojawił, o ile wiesz?

JHTH: Dzieci są często używane jako towar, sposób na wejście w określone wewnętrzne kręgi. Wszyscy ci ludzie są bogaci, wszyscy są potężni i nie zaufają ci, chyba że jesteś tak skompromitowany jak oni.

Więc zapewniasz im dzieci. Twoje dzieci, adoptowane dzieci, cokolwiek. W ten sposób ci ufają i jesteś tak samo brudny jak oni. Nie możesz być zdemaskowany, bo nie możesz ich wystawić, oni nie mogą cię ujawnić, jeśli wszyscy są równie brudni, wiesz, że jesteś bezpieczny.

I to jest dla nich sposób, aby kupić ci drogę do tych wewnętrznych kręgów, a następnie uzyskać dostęp do wszystkiego. Dzieci są zapłatą, brudem i kontrolą.

Przeprowadzający wywiad: Z kim jeszcze chcielibyśmy porozmawiać, czy jest jakaś dodatkowa dokumentacja, którą możemy wykorzystać, aby utrwalić to, co tu dziś mówisz?

JHTH: FBI ma kopie nagrań z nadzoru FISA. Omówiono to, ale nie mogę udowodnić, że Roberts miał kopię. Rod Rosenstein z pewnością ma kopię. Sean Henry z CrowdStrike, który wówczas był FBI, zabrał ze sobą dwa egzemplarze do FBI. Kopie zostały wykonane, a następnie faktycznie Sean Bridges je zaszyfrował i przekazał im klucze. Więc są tam kopie.

Dziennikarz: A kto najprawdopodobniej byłby na tych taśmach? A jeśli chodzi o rozmowy w składzie tricków?

JHTH: Tylko z tych taśm i mówienia o kopiach? To byłby Roberts – przepraszam – to byłby Pence i jego dwoje kochanków i młodsi. Byli też – zrobiliby to samo; nielegalny nadzór lub czasami FISA, ale dotyczyło to głównie kraju. Nielegalny nadzór nad dziećmi Robertsa – i kimkolwiek byli.

Skonfigurowali to. Wiedzieli, że nie zostaną ujawnieni, ponieważ to były dzieci Prezesa Sądu Robertsa. I proszę, pamiętajcie, że te dzieci były maltretowane od urodzenia i nie chcę, żeby stało się coś więcej. Przeżyli już piekło, nie potrzebują niczego więcej.

Zostali ponownie wypożyczeni dla różnych grup i wielu z nich obserwowali.

Dziennikarz: Powiedziałeś również, w poprzednich dyskusjach, że był spisek, do którego rzekomo należał Roberts, w ramach którego omawiali zamordowanie innych sędziów Sądu Najwyższego pod rządami Hillary Clinton.

JHTH: To było coś, co stworzyło FBI pod ich kierunkiem ludzi politycznych. To miała być fałszywa flaga. Trwało to 2 lata, prawie przed wyborami. I to była grupa Suwerennych Obywateli. Obama nie chciał żadnego terroryzmu, chyba że byłby to biały terroryzm. Więc to była grupa Suwerennych Obywateli, którą FBI zinfiltrowało, uzbroiło i podburzyło przeciwko innym celom.

Byli w większości proamerykańscy, ale w niektórych przypadkach byli rasistami. W każdym razie wielu z nich było rozwiedzionymi ojcami, którzy mieli pretensje do systemu sądowego, a ludzie z FBI infiltrowali to i wykorzystywali.

Podnieśli ich na poziom zabijania federalnych sędziów, ludzi politycznych i tym podobnych. Chcesz nazwiska? Mogę ci powiedzieć.

W każdym razie częścią ich spisku były różnego rodzaju ataki na Sąd Najwyższy, aby zabrać jak najwięcej sędziów, a Roberts był tego świadomy. Właściwie dostarczył trochę harmonogramu, ponieważ najwyraźniej nie wszyscy sędziowie są obecni w tym samym czasie, przychodzą i odchodzą, jak chcą – i „Tych trzech będzie nad czymś pracować, a tych trzech…”. mogli sfinalizować swoje plany.

Byli bardzo, bardzo blisko w tym, co próbowali zrobić. Mieli materiały wybuchowe, wszelkiego rodzaju broń automatyczną, mieli wyrzutnie rakiet i byli bardzo blisko.

Zamierzali zamordować F Dennisa Saylora , jest sędzią federalnym w Massachusetts, Marthą Coakley i Lisą Monaco oraz jej rodziną. Zamierzali sprawić, by wyglądało to na inwazję na dom i sfilmować do później, kiedy będą tego potrzebować.

I to był ich początkowy plan ataku, a następnie na ich prośbę zinfiltrowano Sąd Najwyższy. A kiedy dowiedziałem się, co robią, że zamierzają zaatakować tych sędziów i mają zamiar spakować Sąd Najwyższy, próbowałem ich zlikwidować.

Miałem opiekunów, ludzie mieli mnie na oku. Miałem opiekunów FBI, ale próbowałem to zakończyć i zdemaskować i zebrałem wszystkie dowody, poszedłem do Homeland Security, którzy byli przytłoczeni i zadzwonili do FBI, a potem do Departamentu Sprawiedliwości, który od razu przyszedł do mnie i wybrali wstałem kilka tygodni później, kiedy dowiedzieli się, kim jestem.

I szkody na ich działkach zostały wyrządzone. Zbliżyli się do zamordowania tam ludzi. Lisa Monaco, sędzia była pod całodobową ochroną, Martha Coakley miała ochronę w państwie i uniemożliwiłam im ściganie Sądu Najwyższego, chociaż ich plany były wyczerpane, mieli mapy, mieli broń, mieli wszystko zaplanowane, więc przynajmniej temu zapobiegło.

Dziennikarz: Otóż, czy zespoły, które miały wykonać rzeczywiste operacje przeciwko sędziom, były to Amerykanie, czy też obcokrajowcy?

JHTH: Nie, to byli Amerykanie. Trzecią byłyby te grupy suwerenności, a dwie trzecie stanowiliby ludzie z FBI lub osoby pracujące z FBI.

I tak zamierzali się ich pozbyć. W rzeczywistości mają nagrania swoich planów przez telefon – ja, jako część tej grupy – a potem nie odłożyli słuchawki – nie zabili telefonu i słuchaliśmy, jak rozmawiali o zabiciu mnie i mojej żony. Rzeczy jak te.

Innym razem zadzwonili do mnie, a on mówił – rozmawiał przez telefon z różnymi ludźmi – o ich planach, o tym, że Hillary będzie ją ścigać i co zamierzali z nami zrobić, ponieważ za bardzo się nowiliśmy i byliśmy na zewnątrz, w tym czasie.

Więc nie mogli robić tego, co chcieli, obserwowaliśmy ludzi, uratowaliśmy ich. W ramach uznania za ich uratowanie, byli bardzo zdenerwowani, że ich plany poszły na marne, bardzo zdenerwowani mną, zwłaszcza kiedy przyszli i zabierali mnie. Ale to powstrzymało. Ich plany były spisane, byli jakby, mieli mapy, mieli inwigilację, mieli całkiem sporo sprzętu.

Dziennikarz: W jakim czasie mieli nadzieję to zrobić?

JHTH: To będzie zaraz potem – w ciągu pierwszego roku prezydentury Hillary Clinton. Nie miała przegrać. Więc to wszystko było zaplanowane i to było coś więcej niż tylko to. To było dwojakie. Chcieli spakować kort, chcieli zabrać jak najwięcej. Roberts tak naprawdę pomagał, ponieważ nie chciał być jednym z nich i chciał mieć wybór, kto będzie potem na ławce. Chciał zachować jakąś formę kontroli, więc dostarczał informacji.

Ale miało to być zrobione w pierwszym roku kampanii Hillary Clinton, aby mogli również zakazać broni palnej. I spakuj Dwór. Więc mieli na to mnóstwo czasu. To były ich dwa główne cele.

Prowadzący: Czy wierzysz, że śmierć Antona Scalii była częścią tego samego spisku, czy też – czy wiesz, czy to było oddzielne?

JHTH: To byli ci sami ludzie. Był planem awaryjnym. Był ich największym zagrożeniem; będąc najbardziej konserwatywną sprawiedliwością.

Wydaje mi się, że sędzia Scalia się o tym dowiedział; plany i udał się do Białego Domu, jak tydzień przed śmiercią. Myślę, że dowiedział się, co próbowali zrobić.

Kiedy odsunęli się od ogólnego ataku, miejsca, w którym mieszkali ci ludzie lub dokonali ataku w święta, kiedy w ich domu będzie więcej niż jedna sprawiedliwość, takie rzeczy – i znowu Roberts to zapewniał.

Musieli go wyciągnąć. Był postrzegany jako ich największa przeszkoda. Tak więc ta sama podstawowa grupa, która była zaangażowana, otrzymała dostęp do rancza, na którym został znaleziony.

Rozmawiali o tym, jak to zrobili, mieli kilka różnych opcji, ale zostało to omówione przed jego śmiercią; co zamierzali zrobić, gdzie mogliby to zrobić, jak mogliby to zrobić, kogo by potrzebowali.

Dokumenty są tam, na Ranczo Cibolo przywieziono jedną osobę – było to trzech mężczyzn – jedna osoba została przywieziona jako robotnik namiotowy, pozostałe dwie – ta sama drużyna – zostały przywiezione jako służący z grupy polującej.

I dyskutowali, jak to się stało. Użyli DMSO, dimetylosulfotlenku, który jest dość obojętną substancją chemiczną, po prostu przechodzi przez skórę. Ale jeśli zmieszasz go z trucizną, lekiem lub czymś w tym rodzaju, trafi bezpośrednio do twojego systemu i cię przeciąża. Myślę, że właśnie dlatego znaleziono go z poduszką na twarzy. Trudno mu było oddychać. Nie mógł oddychać, dusił się.

A tę konkretną substancję chemiczną możesz dostosować do osoby. Jeśli mają problem z narkotykami, możesz podać im fentanyl i przedawkować. Jeśli cierpią na chorobę serca, wejście bezpośrednio do serca zajmie bardzo niewiele, będzie to jak bezpośredni zastrzyk do serca.

A potem rozmawiali o tym, jak to zrobili, a Roberts rozmawiał przez telefon, omawiając następcę. I chciał mieć w tym coś do powiedzenia, ponieważ teraz miała to być tylko jedna osoba, a on chciał wybrać tę osobę i chciał mieć wpływ na to, kto ją zabierze – i oczywiście było wiele rozmów o tym. Eric Holder bierze to i wszyscy ludzie. Chciał jednak mieć wpływ na to, kto zajmie miejsce sędziego Scalii.

I nie sądzę, żeby to dostał. To znaczy, oczywiście, nie może, bo prezydent Trump jest tutaj. Ale on tego chciał, a to wszystko było przed dyskusjami i narzekał, że nie miał nic do powiedzenia przed śmiercią. Jego nagła śmierć. To było dobrze znane.

Prowadzący : Czy poza tym, że Roberts o tym rozmyślał, czy Rosenstein lub ktokolwiek spoza Białego Domu został poinformowany o planach, być może w obozie Hillary, o których można mówić?

JHTH: Och, Hillary wiedziała o tym, miało to być zrobione pod jej okiem, podczas jej pierwszego semestru, żeby mogli spakować Dwór. Byli tego w pełni świadomi.

Rod żywi głęboką nienawiść do Hillary, mimo że pracował z nią, kiedy musiał. Naprawdę nie lubi Obamy. Lubi tylko siebie.

Ale plan miał zostać uchwalony za ich pośrednictwem, a [Rod Rosenstein] był integralną częścią prowadzenia systemu Hammer przez Baltimore…

 film z informatorem o korupcji, JohnHereToHelp, który opisuje, w jaki sposób Chief Justice Roberts adoptował swoje dzieci z pomocą Jeffreya Epsteina, a następnie Roberts zaczął wykorzystywać swoje dzieci do seksualnego wykorzystywania i szantażowania potężnych ludzi.

Opisuje również, w jaki sposób Roberts był zaangażowany w plan morderstwa, aby zabić wielu sędziów Sądu Najwyższego podczas pierwszej kadencji Hillary Clinton, aby mogli następnie spakować Sąd Najwyższy.

https://rumble.com/vd1rnt-john-roberts-jeff-epstein-and-the-plot-to-murder-scotus-justices.html

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: