NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
MOTORYZACJA -polskie projekty już nie polskie - TO IDZIE DO PRODUKCJI W NIEMCZECH - ZARAZ PO EPIDEMII
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PETYCJA: Wojciech Maksymowicz: ”Budzik może przyjąć mieszkającego w Anglii Polaka w śpiączce” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Wojciech Maksymowicz: ”Budzik może przyjąć mieszkającego w Anglii Polaka w śpiączce”

Wojciech Maksymowicz: ''Budzik może przyjąć mieszkającego w Anglii Polaka w śpiączce''
Prof. Wojciech Maksymowicz powiedział, że klinika Budzik jest gotowa przyjąć Polaka w stanie śpiączki, który mieszka w Wielkiej Brytanii
Fot. Profesor Wojciech Maksymowicz / Facebook

We wtorek w olsztyńskim szpitalu uniwersyteckim odbyła się konferencja prasowa zorganizowana przez prof. Wojciecha Maksymowicza. Lekarz powiedział, że szpital jest gotowy przyjąć Polaka przebywającego w śpiączce, którego brytyjskie władze chcą odłączyć od aparatury.R. S. to mężczyzna w średnim wieku (z uwagi na dobro rodziny nie publikujemy jego personaliów). Od kilkunastu lat mieszka w Anglii.

6 listopada 2020 roku zdarzył się okropny wypadek. Mężczyzna doznał zatrzymania pracy serca na co najmniej 45 minut. Został przewieziony do szpitala w Plymouth.

Lekarze stwierdzili, że doszło do poważnego i trwałego uszkodzenia mózgu. Co za tym idzie, władze szpitala wystąpiły do sądu o zgodę na odłączenie pacjenta od pokarmu i wody.

Zgodziły się na to żona i dzieci mężczyzny. Sprzeciwiła się temu jego matka i dwie siostry.

15 grudnia Sąd Opiekuńczy – specjalny sąd zajmujący się wyłącznie sprawami dotyczącymi osób ubezwłasnowolnionych lub niemogących samodzielnie podejmować decyzji – uznał, że żona mężczyzny wie lepiej niż jego matka i siostry, jaka byłaby jego wola. Orzekł też, że w obecnej sytuacji podtrzymywanie życia mężczyzny nie jest w jego najlepszym interesie i w związku z tym odłączenie aparatury podtrzymującej życie będzie zgodne z prawem, zaś mężczyźnie należy zapewnić opiekę paliatywną, by do czasu śmierci zachował jak największą godność i jak najmniej cierpiał.

Przyjąć Polaka mógłby olsztyński szpital uniwersytecki, gdzie znajduje się klinika Budzik dla dorosłych.

– Klinika Budzik jest gotowa, żeby przyjąć Polaka, który leży w brytyjskim szpitalu. Mężczyzna jest w śpiączce i został odłączony od pokarmu oraz wody. Nie ma problemu z przewiezieniem pacjenta do nas. Nie jest pod respiratorem, nie wymaga podtrzymywania życia w sposób nadzwyczaj sztuczny – powiedział na konferencji prasowej Wojciech Maksymowicz.

Profesor zapewnił, że szpital wyraził gotowość na przyjęcie pacjenta. Niedawno do kliniki przywieziony został z Holandii inny pacjent.

Maksymowicz przyznał, że kontaktował się w tej sprawie z otoczeniem prezydenta RP Andrzeja Dudy.

 Ja wiem, że są, ze strony rządu polskiego działania, ze strony pana prezydenta – stwierdził były minister, obecnie poseł na Sejm, Wojciech Maksymowicz.

I dodał: – Przekazałem służbom pana prezydenta Andrzeja Dudy, żeby w rozmowach prowadzonych przez ministra Szczerskiego padła informacja o naszej ofercie. Trzeba wyraźnie podkreślić, że temu choremu nie chcą dać jeść i pić. Są oczywiście kolejki, ale w tej sytuacji mówimy o bezpośrednim ratowaniu życia.

Kiedy pacjent mógłby zostać przewieziony do Olsztyna? Z naszych informacji wynika, że wszystko zależy od porozumienia pomiędzy polską a angielską stroną.

 Miejsce jest gotowe, oddział może przyjąć tego człowieka w każdej chwili, jednakże wszystko zależy od kwestii formalnych – powiedział w rozmowie z nami Kamil Turowski, dyrektor Biura Poselskiego Wojciecha Maksymowicza i Michała Wypija.

Twitter


PETYCJA do rządu Wielkiej Brytanii: Przestańcie głodować na śmierć zranionego polskiego katolika!

AKTUALIZACJA PETYCJI (19.01.2021) –

Sędzia przewodniczący Wielkiej Brytanii odmówił kolejnej interwencji prawnej w imieniu RS mającej na celu uratowanie mu życia poprzez przywrócenie mu odżywiania i nawodnienia

Sędzia Cohen odmówił Konsulowi Generalnemu RP odwiedzenia RS, obywatela Polski, który podczas pobytu w Wielkiej Brytanii doznał urazu mózgu.

To ostatnia wpadka dla rodzinnej rodziny RS, która starała się na wszystkie legalne sposoby przywrócenia RS odżywiania, aby mógł zostać przetransportowany z Wielkiej Brytanii do rodzinnej Polski, gdzie mógłby się nim zająć.

Proszę, módlcie się, aby ta sytuacja została w jakiś sposób rozwiązana i przywrócone leczenie umożliwiające życie.

„BREAKING: brytyjski sąd zabrania konsulowi generalnemu RP odwiedzania Polaka umierającego w angielskim szpitalu” –  https://www.lifesitenews.com/news/breaking-uk-court-forbids-polish-consul-general-from-visiting-pole- umierający-w-angielskim-szpitalu

_____________________________________________________________________

Polski katolik, który doznał urazu mózgu, RS (chroniono jego tożsamość), jest celowo głodzony i odwadniany na śmierć w brytyjskim szpitalu, mimo że wykazuje oznaki poprawy.

ZAPISZ i PODPISZ tę pilną petycję, aby pomóc uratować życie tego człowieka, żądając, aby rząd brytyjski i szpital leczący ponownie wydały zgodę na odżywianie i nawadnianie ze skutkiem natychmiastowym .

Ta szokująca sytuacja ma miejsce od grudnia, kiedy żona i lekarze RS argumentowali, że należy odciąć podstawowe funkcje życiowe RS, podczas gdy jego biologiczna rodzina argumentowała, że ​​jego środki podtrzymujące życie powinny zostać utrzymane, aby można go było przetransportować z powrotem do Polska, gdzie będzie się nim opiekował.

Matka RS stwierdziła:  „Jestem zdruzgotana, że ​​władze brytyjskie zdecydowały się odwodnić mojego syna na śmierć. Chcę zabrać syna z powrotem do jego własnego kraju, gdzie będę mogła się nim opiekować” – powiedziała. „Władze brytyjskie próbują zrobić mojemu synowi eutanazję tylnymi drzwiami”.

W Boże Narodzenie nakręcono film przedstawiający RS, pokazujący, że jego stan poprawił się od czasu, gdy doznał urazu mózgu .

Na tym samym filmie RS jest widoczny w  czymś, co niektórzy określają jako „stan minimalnej świadomości”, ale te dowody i towarzyszące im zeznania dwóch neurologów zostały z ręki odrzucone przez brytyjskiego sędziego .

Rodzina RS wróciła następnie do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka (ETPC), który również w trybie doraźnym odrzucił sprawę ze względów technicznych opartych na legitymacji. Przewodniczący, sędzia Grozev , powiedział, że siostrzenica RS nie była z nim na tyle blisko spokrewniona , aby sprawa mogła zostać rozpoznana.

Jakież to przerażający powód, by pozbawić człowieka jedzenia i wody!

Ale w tej chwili prawnicy RS z Christian Legal Center (CLC) podejmują teraz ostateczny wysiłek, aby sędzia ETPC wycofał się ze sprawy, ponieważ, jak powiedział LifeSite dr Roger Kiska z CLC, „pan Grozev był wieloletni członek fundowanej przez George’a Sorosa Open Society Foundation, która opowiada się za tym rodzajem eutanazji stosowanym w sprawie RS „, zanim został sędzią ETPCz.

Rząd polski cały czas robi wszystko, co w jego mocy, w tym proponuje transport lotniczy RS z powrotem do Polski, aby pomóc zaistniałej sytuacji .

Innymi słowy, są ludzie gotowi i chętni do pomocy w opiece nad RS, jeśli i kiedy zostaną zwolnieni przez szpital w celu wyjazdu poza Wielką Brytanię .

Proszę PODPISZ tę pilną petycję do rządu brytyjskiego, domagając się zaprzestania procesu uśmiercania RS i umożliwienia mu powrotu do kraju, gdzie może dojść do siebie z obecnego stanu.

Po podpisaniu poświęć kilka minut, aby uprzejmie skontaktować się z następującymi osobami :

Ambasada Brytyjska w Waszyngtonie
+1 (202) 588-6500
3100 Massachusetts Avenue, NW
Washington DC 20008
USA

Brytyjska Wysoka Komisja
+1 (613) 237-1530

80 Elgin Street Ottawa Ontario K1P 5K7
Kanada

Dominic Raab, minister spraw zagranicznych
House of Commons
London
SW1A 0AA
020 7219 7069
dominic.raab.mp@parliament.uk

NAJNOWSZE INFORMACJE :

ZŁAMANIE: Sąd brytyjski zabrania Konsulowi Generalnemu RP odwiedzania Polaka umierającego w angielskim szpitalu – https://www.lifesitenews.com/news/breaking-uk-court-forbids-polish-consul-general-from-visiting-pole-dying- in-english-szpital

„ Nadzieja słabnie dla obrońców życia polskich katolików, którzy teraz umierają z głodu, pragnienia w angielskim szpitalu ” –  https://www.lifesitenews.com/news/hope-dims-for-pro-life-polish-catholic-now-dying- szpitala-głodu-pragnienia-w-angielskim-szpitalu

„ Sądy brytyjskie oskarżone o „ eutanazję przez tylne drzwi ” po wydaniu nakazu wycofania leczenia podstawowego dla obcokrajowców ” – https://www1.cbn.com/cbnnews/world/2021/j January/uk-courts-accused-of-euthanasia  -przez-tylnymi-drzwiami-po-zamówieniu-wycofaniu-leczenia-życiowego-obcokrajowca

** Kredyt fotograficzny: Shutterstock.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: