NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI - Z DNIA 18.02.2021 -DECYZJA W SPRAWIE JANA ZBIGNIEWA POTOCKIEGO
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
GRANICA POL-DE - CZY DO PRZEKROCZENIA POTRZEBNE JEST ŚWIADECTWO ZASZCZEPIENIA
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

UOKiK wzięło się za YouTube. Jeden z twórców już dostał 450 tys. zł kary ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Youtuber ukarany przez prezesa UOKiK za zachęcanie do inwestowania w piramidy finansowe

ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
 20 Stycznia 2021

UOKiK wzięło się za YouTube. Jeden z twórców już dostał 450 tys. zł kary

Prezes UOKiK nałożył na youtubera maksymalną karę za każdą z trzech stwierdzonych praktyk. Łączna kara, którą będzie musiał zapłacić tzw. naganiacz na systemy typu piramida, wynosi niemal 450 tys. zł.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Na czym polegają piramidy finansowe
  • Za co youtuber został ukarany
  • Na co trzeba uważać, by nie paść ofiarą piramidy finansowej

Prezes UOKiK nałożył karę na youtubera

Prezes UOKiK Tomasz Chróstny nałożył niemal maksymalną karę za każdą z trzech stwierdzonych praktyk na łączną sumę wysokości niemal 450 tys. zł. Kara została nałożona za propagowanie systemów promocyjnych typu piramida, podaje portal AleBank.

Damian Żukiewicz, twórca filmików w serwisie YouTube prowadził działalność gospodarczą pod nazwą INVESTPROVIDER. Za pośrednictwem swojej strony internetowej i na kanale YouTube publikował materiały zachęcające konsumentów do przystąpienia do systemów FutureNet, FutureAdPro i NetLeaders, promując tym samym systemy typu piramida obiecujące zyski uzależnione od wprowadzania kolejnych osób.

“Piramidy” zakazane przez prawo

– Systemy promocyjne typu piramida są zakazane zarówno przez prawo polskie, jak i europejskie. Musimy je szybko i skutecznie eliminować z rynku, bo na ich działalności swoje oszczędności tracą konsumenci – wyjaśnił Tomasz Chróstny, Prezes UOKiK.

 Istotnym elementem w przypadku tego typu przedsięwzięć są tzw. naganiacze – osoby, które te „projekty” świadomie i odpłatnie propagują, wciągając do nich kolejnych konsumentów. Bez ich działalności systemy promocyjne typu piramida nie miałyby możliwości sprawnego pozyskania nowych uczestników – tłumaczył dalej. Chróstny wyjaśnił też, że tzw. naganiacze muszą ponosić odpowiedzialność za swoje czyny, ponieważ swoimi działaniami wprowadzają konsumentów w błąd, co może skutkować poważnymi problemami finansowymi konsumentów.

UOKiK ostrzegał przed portalem FutureNet i platformą reklamową FutureAdPro już w marcu 2019 r. Prezes UOKiK wydał decyzję, w której uznał, że wymienione projekty były nielegalnymi systemami promocyjnymi typu piramida.

W tej chwili śledztwo w sprawie FutureNet i FutureAdPro prowadzi także Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu.

Youtuber promował sieć NetLeaders

Sieć NetLeaders jest inicjatywą firmy CL Singapore wprowadzającej na rynek kryptowalutę DasCoin. Jak podaje portal AleBank, spółka oferowała licencje, których koszt wynosił od 100 do 25 tys. euro i obiecywała zyski za namawianie innych do inwestowania w licencje.

Youtuber zachęcał użytkowników do rejestrowania się w wymienionych systemach, inwestowania w nie i wprowadzania znajomych poprzez wpisy. Treści tych brzmiały:

  • Jeśli chcesz zarabiać minimum 5.000 zł miesięcznie przez Internet. Jeśli chcesz zwolnić się na zawsze z pracy na etacie, z której nie jesteś zadowolony, to nie zastanawiaj się i nie słuchaj swoich znajomych nieudaczników, tylko ZRÓB TO! Co masz zrobić? Zacznij od podstaw czyli zarejestruj się w minimum 5 programach, które będą podstawą twoich przychodów pasywnych. Ani ja, ani żaden inny lider zarabiający dziś minimum $1.000 dziennie w Internecie nie pominął tego kroku.
  • Firma NetLeaders, bardzo dobrze wynagradza osoby, które przyczynia się do szybkiego rozwoju firmy, dzięki którym kryptowaluta DasCoin wraz z systemem płatności DasPay szybciej staną się powszechnie znane i używane. DasCoin – wynagrodzenie za luty 2017 to około 94.000 PLN.

Dowodem na uczciwość systemów miały być dołączane do wpisów zdjęcia rzekomych wyciągów bankowych i zeznania PIT.

 BiznesInfo

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: