NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rząd majstruje przy urlopach… ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Rząd majstruje przy urlopach. Wiadomo jaka padnie propozycja, ma dotyczyć wszystkich

Zmiany w kodeksie pracy

Obraz evgenia_axsenova z Pixabay
18 Stycznia 2021

Rząd majstruje przy urlopach. Wiadomo jaka padnie propozycja, ma dotyczyć wszystkich

Kodeks pracy do poprawki. Tym razem ze zmian ucieszą się wszyscy, bo wśród propozycji związki zawodowe chcą reform bardzo korzystnych dla pracowników, takich jak np. przedłużenie urlopu.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie zmiany szykują się w kodeksie pracy
  • Kto skorzysta z proponowanych refrm
  • Kiedy zmiany będą mogły wejść w życie

Zmiany w kodeksie pracy – kto skorzysta?

Kodeks pracy może się już wkrótce zmienić. Związki zawodowe domagają się szeregu zmian korzystnych dla pracowników. Już wkrótce rząd będzie musiał rozważyć proponowane reformy. Co nas czeka, jeśli uda się przeforsować nowe pomysły?

Dłuższy urlop

Jedną z proponowanych przez związki zmianą jest wydłużenie urlopu wypoczynkowego, podaje Fakt. Przypomnijmy, że w tej chwili pracownikom przysługuje 20 dni urlopu (jeśli przepracowali mniej niż 10 lat) lub 26 dni (jeśli ich staż pracy jest dłuższy niż 10 lat).

Kwestia przedłużania urlopów wypoczynkowych powracała już kilkukrotnie. Teraz temat powrócił ze względu na fakt, że trwają prace nad Paktem Społecznym, czyli umową między pracodawcami a związkami zawodowymi, którą rząd miałby ratyfikować.

W ubiegłym tygodniu odbyło się spotkanie związkowców, podczas którego obradowano nad zmianami, które warto byłoby wdrożyć do kodeksu pracy. Fakt dowiedział się, że ustalono wówczas, że urlopy wypoczynkowe miałyby zostać przedłużone do 35 dni.

– Naszym zdaniem należałoby to zrobić etapowo. W pierwszej kolejności należałoby wyrównać wymiaru urlopu wypoczynkowego do 26 dni bez względu na staż pracy pracownika i ukończone przez niego szkoły – zdradził Faktowi Andrzej Radzikowski szef Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych. Następnym krokiem miałoby być wydłużenie urlopów dla wszystkich pracujących do 35 dni w roku.

Kwota wolna od podatku mogłaby być wyższa

Kolejną zmianą, którą postulują związki zawodowe, jest obniżenie klina podatkowego dla osób z najniższym wynagrodzeniem, podaje Fakt. Co to oznacza w praktyce?

Klin podatkowy to różnica między kosztami zatrudnienia pracowników, a ich wynagrodzeniem netto. Dzięki zmianie skorzystaliby zarówno pracodawcy, jak i najsłabiej zarabiający pracownicy. Na tę chwilę kwota wolna od podatku dla osób pracujących za najniższe wynagrodzenie wynosi 3091 zł. OPZZ zaproponowało kilka miesięcy temu, by kwota wolna od podatku została podniesiona do 8000 zł dla dochodu odpowiadającego rocznej kwocie minimalnego wynagrodzenia za pracę, podaje Fakt.

Jeśli proponowane zmiany zostaną zaakceptowane przez związkowców i pracodawców, nad reformami będzie mógł pochylić się rząd. Tak czy inaczej, zmiany w kodeksie pracy pojawić się muszą, ponieważ są kwestie, które wymagają jak najszybszego wyjaśnienia i uregulowania.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: