NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1155 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
MACIEJ MACIAK - NOWA SIŁA POLITYCZNA "RUCH MACIAKA" - SZCZEGÓŁY PROJEKTU
MACIEJ MACIAK & JACK CALEIB - WYSYP WODZÓW NARODU W CZASIE PANDEMII - O CO CHODZI ?
Wstrząsający raport z Wielkiej Brytanii:  szczepionka mRNA powoduje 978 nowych zachorowań na choroby oczu!9 osob straciło wzrok!!!
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
DZIŚ O 24.00 - POLSKA ZAMYKA SIĘ GRANICE ZAMKNIETE DLA NIE ZASZCZEPIONYCH OBCOKRAJOWCÓW
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
BANDEROWSKA RODZINA PATLEWICZÓW - IPN NIE ROZLICZONE ZBRODNIE POWOJENNE
Guru Covidian przyłapany. Co robi gdy kamery nie patrzą? ☀Autor Gabi☀
CZERWONE

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

AKTUALIZACJA: Suski molestowany… przez hakera ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Czy to kolejna „seksafera” w politycznym świecie? Wygląda na to, że to jednak bardziej kwestia bezpieczeństwa. Konto Marka Suskiego na Twitterze miało paść ofiarą hakerów: pojawiły się na nim m.in. roznegliżowane zdjęcia tajemniczej kobiety.

To nie pierwsze konto polityka PiS, które w ostatnim czasie miało paść ofiarą internetowego ataku. Na koncie Marka Suskiego na Twitterze pojawiły się w poniedziałek rano dwa wpisy, w których polityk stwierdził, że zrobi wszystko by niejaka „Ewa Szarzyńska już nigdy nie pojawiła się na polskiej scenie politycznej”, a to dlatego, iż dopuszczała się „przekraczania granic moralności”. Tajemnicza Ewa miała molestować Marka Suskiego i przesyłać mu w wiadomościach prywatnych roznegliżowane zdjęcia (link do paczki z nimi również pojawił się we wpisie), jeszcze później – całe fotografie.

To był włam!

Dziwne tweety już zniknęły z portalu, jednak zachowały się ich screeny, które krążą po mediach.

Takie wulgarne zachowanie osoby publicznej jest niedopuszczalne”; „Już po kilku dniach zacząłem otrzymywać od niej zdjęcia o charakterze intymnym. Wielokrotnie wzywałem do zaprzestania prześladowań, ale niestety te działania nie przyniosły rezultatu. Jestem zmuszony powstrzymać molestowanie seksualne – pisał Marek Suski na Twitterze.

Screen wpisu Marka Suskiego na Twitterze
ZRZUT EKRANU, TWITTER MARKA SUSKIEGO
Screen wpisu Marka Suskiego na Twitterze
Screen wpisu Marka Suskiego na Twitterze
ZRZUT EKRANU, TWITTER MARKA SUSKIEGO
Screen wpisu Marka Suskiego na Twitterze
Screen wpisu Marka Suskiego na Twitterze
ZRZUT EKRANU, TWITTER MARKA SUSKIEGO
Screen wpisu Marka Suskiego na Twitterze
Screen wpisu Marka Suskiego na Twitterze
ZRZUT EKRANU, TWITTER MARKA SUSKIEGO
Screen wpisu Marka Suskiego na Twitterze

Do sprawy odniosła się rzeczniczka PiS Anita Czerwińska: „Doszło do włamania na ko Suskiego. Zamieszczane treści nie są jego autorstwa. Sprawa jest wyjaśniana” – stanęła w obronie kolegi.

Ewa Szarzyńska: Nikomu nic nie wysyłałam!

Okazuje się, że Ewa Szarzyńska to radna z Mogilna z ramienia Porozumienia – czyli koalicjanta PiS. Okazuje się, że to naprawdę ona była na zdjęciach, które pokazały się na koncie polityka. Jednak nie wiadomo, skąd haker miał do nich dostęp.

– Na pewno nikomu nie wysyłałam tych zdjęć (…) Koleżanka dała mi znać, żebym weszła do sieci, bo najprawdopodobniej ktoś włamał się na moje konto. I niestety nie mogłam zalogować się na swoje konto. Nie rozumiem tylko, skąd się wzięły te zdjęcia, skoro ja nie byłam w posiadaniu tych zdjęć. Nie miałam ich ani w telefonie, ani na żadnym nośniku – powiedziała Onetowi. Dodała też, że to jej prywatne zdjęcia sprzed 6-7 lat. – Jestem osobą publiczną, nigdy w życiu nie zamieszczałabym tego typu fotografii. Ktoś próbuje mnie skompromitować.

Złożyła już zawiadomienie na policyjnej komendzie w swoim mieście. Zgłoszenie takie zapowiedział także Marek Suski:

– To atak włamywacza, który zmienił hasła dostępu i nie mogę tego usunąć. Złożę zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa – mówił mediom przed południem. Wpisy z Twittera zniknęły w ciągu kilku godzin.Wcześniej dziwne wpisy pojawiały się w mediach społecznościowych Marcina Duszka oraz Marleny Maląg. U posła Duszka można było zobaczyć zdjęcia kobiety w skąpym stroju – rzekomej asystentki. U minister pracy natomiast można było przeczytać o tym, że w kontekście strajków ulicznych „dla bluzgających pseudo kobiet należy stworzyć specjalne rezerwaty, w których będą wykorzystane jako inkubator”. Hakerzy najwyraźniej nie zrażają się i dalej atakują polityków związanych z partią rządzącą.

sputniknes

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “AKTUALIZACJA: Suski molestowany… przez hakera ☀Autor Gabi☀

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: