NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1159 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀
Wiadomo, kim był pracownik z Polski, któremu wycięto organy w Meksyku. Nowe fakty ☀Autor Gabi☀
Jest zgoda na przywóz z Niemiec do Mirska 54 000 ton odpadów ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Władze Rosji zakazały Starlinka. Będą kary za skorzystanie z kosmicznego Internetu ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 

Nasz sąsiad jakiś czas temu stworzył odrębną sieć o nazwie RuNet, która na co dzień jest połączona z globalną, ale w chwili zagrożenia dla kraju, może stać się niezależną i w pełni kontrolowaną przez rząd.

Władza nad Internetem ma kluczowe znaczenie w kwestii kontroli społeczeństwa, siania propagandy, przepływu ważnych informacji i bezpieczeństwa państwa. Kreml nie może sobie pozwolić na sytuację, w której nowe technologie pozwolą obywatelom w łatwy sposób obejść monitoring organów rządowych i wymieniać informacje, stanowiące zagrożenie dla oligarchów.

Okazuje się, że Rosyjska Duma Państwowa ma już nawet gotowy plan dotyczący rozwoju globalnego Intetnetu Starlink od Elona Muska czy OneWeb, a także innych podobnych systemów komunikacji ze światem za pomocą satelitów, które będą zyskiwały popularność w najbliższych latach.

Putin i spółka mają zamiar surowo karać wszystkie niepokorne osoby, które spróbują przemycić na terytorium kraju zestaw Starlink/OneWeb i z niego dowolnie korzystać lub umożliwić to dużym grupom ludzi. Kary mają wynosić od 500 do 1500 złotych w przypadku zwykłych użytkowników i aż od 25 do 75 milionów złotych dla firm. Władze zamierzają też stosować wyższe kary dla recydywistów, włącznie z pozbawieniem wolności.

Co ciekawe, pomimo faktu zakazu korzystania z kosmicznego Internetu przez Kreml, kraj ten nie tylko pomaga wystrzelić konstelacje satelitów OneWeb swoimi Sojuzami, to w dodatku zbuduje swoją taką konstelację w ciągu najbliższych 4 lat. Może się to wydać dziwnym krokiem, ale jak to mówią, kasa musi się zgadzać, a propaganda nieść jak echo.

Władze chcą zapewnić obywatelom możliwość połączenia się z globalną siecią nawet na najdalszych rubieżach kraju, gdzie nie ma i nieprędko pojawi się infrastruktura telekomunikacyjna, ale jednocześnie chcą mieć pełną kontrolę nad przepływem informacji tak, jak to było dotychczas.

Źródło: GeekWeek.pl/PopularMechanics / Fot. Pexels

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: