NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wielka Brytania wstrzymuje szczepienia osób ze skłonnością do silnych reakcji alergicznych ☀ A NIE MÓWIŁAM, ŻE WYLEZIE, ALEŻ WY GŁUPCY JESTEŚCIE !! Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
 

Nieprzewidziane skutki uboczne szczepionki na COVID-19. Wielka Brytania wstrzymuje szczepienia osób ze skłonnością do silnych reakcji alergicznych

Wczoraj, w pierwszym dniu ogólnokrajowej akcji szczepień przeciwko COVID-19, Brytyjczykom podano tysiące dawek szczepionki firmy Pfizer. Jednak u dwóch pracowników medycznych wystąpiły reakcje alergiczne. Agencja Regulacyjna Leków i Produktów Opieki Zdrowotnej (MHRA) natychmiast wydała ostrzeżenie, by nie podawać preparatu osobom, które mają tendencję do tego typu reakcji.

Skutki uboczne szczepionki na COVID-19 od Pfizer

Michael Vi / Shutterstock

Skutki uboczne szczepionki na COVID-19

Agencja regulacji leków bada sprawę, a jej szefowa, dr June Raine, podczas przesłuchania przed komisją parlamentarną zapewniła opinię publiczną, że przeprowadzone dotychczas obszerne badania szczepionki, nie wykazały podobnych działań ubocznych. Dodała również, że trzeba bacznie obserwować pacjentów „przed, w trakcie i po” podaniu szczepionki. W e-mailu wysłanym wczoraj wieczorem do dyrektorów placówek medycznych, urzędnicy zawiadujący ochroną zdrowia poinformowali, że „zbierają dane i udzielą informacji po przeprowadzeniu własnego dochodzenia”.

Wiadomo, że wspomnieni pracownicy ochrony zdrowia, są alergikami (zawsze noszą przy sobie strzykawkę z adrenaliną), a historia ich choroby jest udokumentowana. Wiadomo też, że po zastosowaniu odpowiedniego leczenia czują się dobrze. Niestety, do tej pory nie stwierdzono, jaki składnik szczepionki tak mocno ich uczulił.

Tymczasem prof. Stephen Powis, dyrektor medyczny NHS England, wydał komunikat: „MHRA ostrzega, że osoby wykazujące silne reakcje alergiczne, nie otrzymają szczepionki na COVID-19 po zaobserwowanych wczoraj u dwóch osób analogicznych reakcjach”. Oznacza to, że każdy, kto zgłosi się dzisiaj na szczepienie, zostanie zapytany, czy jest alergikiem.

MHRA również wydała komunikat: „Każdy, kto w przeszłości doświadczył silnej reakcji alergicznej na szczepionkę, lekarstwa lub żywność (np. wstrząsu anafilaktycznego) oraz wszyscy, których zalecono noszenie strzykawki z adrenaliną, nie powinni szczepić się preparatem Pfizer/BioNtech”.

Dodatkowo zarządzono, by w każdym punkcie szczepień było dostępne urządzenie do resuscytacji.

Szczepionka na COVID-19 nie jest wyjątkiem, podobnie jak inne tego typu preparaty, może wywołać działania niepożądane, które jednak są łagodne i ustępują po kilku dniach.

Główny doradca medyczny rządu, dr Chris Whitty, powiedział parlamentarzystom: „Bardzo ważny jest początek procesu szczepień, bo wtedy wykrywamy typowe skutki uboczne i z czasem gromadzimy coraz więcej informacji”.

onet.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: