NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
Narodowy spis powszechny ludności i mieszkań w 2021 r.USTAWA z dnia 9 sierpnia 2019 r.
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

W JAKIM CELU GATES I ELITY WYKUPUJĄ ZIEMIE ROLNE W CAŁYM KRAJU ? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Bill Gates, obecnie czwarty najbogatszy człowiek na świecie, jest właścicielem 242000 akrów (prawie 100 tys. hektarów) ziemi uprawnej w różnych częściach USA – informuje „Forbes”. Dzięki temu stał się największym, prywatnym właścicielem ziemi rolnej w tym kraju.

Jak donosi portal rp.pl, miliarder Bill Gates jest obecnie największym właścicielem ziemi rolnej w Stanach Zjednoczonych.

Przez lata Gates kupował ziemię rolną w różnych stanach, mi. na Florydzie i w stanie Waszyngton. W sumie, według The Land Report, jest właścicielem ziemi w 18 stanach, m.in. w Luizjanie (69,071 akrów), Arkansas (47,927 akrów) i Nebrasce (20,588 akrów).

Ponadto ma udziały w 25 750 akrach ziemi w Phoenix w Arizonie, która jest obecnie przekształca z ziemi rolnej na działki budowlane. Mają tam powstać nowe przedmieścia.

Skupywaniem ziemi zajmuje się Cascade Investments, spółka holdingowa i inwestycyjna kontrolowana przez Billa Gatesa. Ponad połowa fortuny Gatesa znajduje się w aktywach innych niż akcje Microsoft i zarządza nimi wszystkimi Cascade Investments.

W portfolio poza ziemią i udziałami w Microsoft są też Investment inwestycje w hotele, inne fundusze inwestycyjne oraz firmy takie jak producent traktorów John Deere, producent napojów alkoholowych Diageo, producenta roślinnego mięsa Beyond Meat czy Canadian National Railway.

Mimo zaskoczenia części analityków, że założyciel Microsoft inwestuje w ziemię, „Forbes” przypomina, że Fundacja Melindy i Billa Gatesów już w 2008 roku przeznaczyła 306 mln dolarów na granty dla małych farmerów Afryce Subsaharyjskiej oraz południowej Azji, promując wysokowydajne i zrównoważone rolnictwo.

Fundacja spierała także tworzenie roślin uprawnych odpornych na zmiany klimatyczne, a także wydajnych krów mlecznych. W zeszłym powstała organizacja non-profit Gates Ag One, która ma wspierać te wysiłki.

Nie jest do końca jasne, w jaki sposób użytkowane są pola uprawne Gatesa ani czy jakakolwiek ziemia jest przeznaczona na cele ochronne środowiska naturalnego. Istnieją jednak przesłanki wskazujące na to, że ziemia może być użytkowana w sposób zgodny z wartościami głoszonymi przez fundacje Gatesów.

Cottonwood Ag Management, spółka zależna Cascade, jest członkiem Leading Harvest, organizacji non-profit, która promuje standardy zrównoważonego rolnictwa, które na pierwszym miejscu stawiają ochronę upraw, gleby i zasobów wodnych.

Bill Gates jako największy w USA właściciel ziemi rolnej, jest jednak sporo w tyle za innymi właścicielami ziemskimi w tym kraju.

Według The Land Report John Malone, prezes koncernu medialnego Liberty Media Corporation, jest właścicielem 2,2 mln akrów ziemi, na która składają się głownie rancza oraz lasy. Jest on największym właścicielem ziemskim w USA.

Założyciel CNN Ted Turner jest właścicielem 2 mln akrów rancz w ośmiu stanach. A założyciel Amazona, Jeff Bezos jest właścicielem 420000 akrów ziemi, głownie w Teksasie.

Zapewne przypadek….

Powstaje pytanie, po co elitom tysiące hektarów prywatnej ziemi ? Może to być powiązane w przypadku Gatesa z jego inwestycjami w ”sztuczne mięso”. Wykupowane są też tereny położone wysoko nad poziomem morza co wskazuje na dogodne lokalizacje w razie jakiegoś globalnego kataklizmu o, którego nadejściu mogą wiedzieć tylko nieliczne elity….

Bill Gates martwi też się rosnącą populacją ludzi i pragnie pomóc zwalczyć ten “problem”. Oficjalną stronę Billa Gatesa na portalu Facebook śledzi 19.5 mln osób, a jego ostatni post w którym omawia problem nadmiernej populacji otrzymał tysiące polubień, także od wielu znanych osób jak właściciel portalu społecznościowego Mark Zuckeberg, który również polubił post Billa Gatesa. Depopulacja ludzkości jest największym wyzwaniem z jakim od lat stara się zmierzyć właściciel Microsoft.

Pojawia się wiele dowodów ,że Fundacja Billa i Melindy Gatesów nie tylko sfinansowała rozwój wirusa koronowego ale w październiku 2019 r. Gates przewidział śmierć 65 milionów ludzi z powodu wirusa.? Zabawa z wirusami czy bakteriami dla kasy za przyszłe szczepionki, toż to lepsza kopalnia złota niż wszystko co jest nam znane.

globalnainfo

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: