NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

„SZOK HISTORII” – Trump zamierza ujawnić…☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Trump zamierza ujawnić pochodzenie pandemii i globalne spiski miliarderów?

W sieci pojawiły się bardzo ciekawe informacje, według których Trump, tuż przed odejściem, zamierza ujawnić ludzi stojących za pandemią, globalnym handlem ludźmi i powiązaniami miliarderów z politykami.

Wstępem do tego miało być wydanie polecenia Pentagonowi, aby ten opublikował wszystkie informacje jakie posiada armia USA w sprawie manifestacji UFO, obcych cywilizacji i naukowych analiz, czym one mogą być. Amerykańska Agencja Wywiadowcza (CIA) już odtajniła część bardzo ciekawych danych, ale więcej ma zostać ujawnionych dopiero za kilka miesięcy (

Z informacji krążących po Internecie, które pojawiły się tuż po ataku na Kongres wynika, że Donald Trump, Mike Pence i część polityków z ich otoczenia, przygotowują bezprecedensową akcję na niewyobrażalną w historii skalę. Rzekomo posiadają oni informacje, które kompromitują pewne bardzo wpływowe osobistości i ujawniają sens wielkich wydarzeń, które obecnie mają miejsce na całym świecie, czyli m.in. pochodzenie pandemii, blokowanie gospodarek wielu krajów czy plany związane z totalną kontrolą ludzi.

Ujawnienie globalnych spisków i ludzi w nie zamieszanych ma odbyć się poprzez specjalnie powołane do tego państwowe media, które nie będą mogły być blokowane przez miliarderów i megakorporacje nadzorujące największe serwisy internetowe. Nad wszystkim ma czuwać armia Stanów Zjednoczonych, a cała akcja ma trwać przez kilka dni. Wówczas można spodziewać się kilkugodzinnych transmisji, w trakcie których będą ujawniane dotąd poufne informacje, oraz serii aresztowań oligarchów, lokalnych problemów z dostawami energii elektrycznej i dostępem do globalnej sieci.

Minęło 55 lat, a historia i przemówienia lubią się powtarzać. Przerażające słowa od najpoważniejszych polityków. Czy to prawda…oczywiście, że tak, przerażająca prawda. Dziękujemy portalowi http://www.ChnNews.pl za tłumaczenie przemówienia Prezydenta Elekta USA D.Trumpa.

Według krążących informacji, to właśnie planowanie tej akcji przez Donalda Trumpa, brak jego zgody na atak na Iran i planowane uderzenie niezbitymi dowodami na powiązania szefów megakorporacji z politykami, a także zaangażowanie ich w globalne grupy pedofilskie oraz zajmujące się przemytem broni, narkotyków i handlem ludźmi, spotkało się z permanentnym blokowaniem go i jego zwolenników na największych serwisach społecznościowych, a także blokowaniem kart płatniczych w bankach czy wypowiedzeniem umów kontraktowych ich firm.

Zwolennicy Trumpa określają to wydarzenie jako ostateczna walka dobra ze złem. Celem jest obalenie władców tego świata, którzy chcą wykorzystać aktualną sytuację, związaną z pandemią, do utworzenia globalnego rządu i stworzenia nowego światowego ładu, polegającego na zlikwidowaniu rządów i krajów, a w ich miejsce utworzenia bezgranicznej władzy megakorporacji i totalnej kontroli społeczeństw.

Ale to nie wszystko. Zwolennicy Trumpa i wszyscy ludzie, którzy mają już dość inwigilacji i ograniczania wolności przez korporacje i rządy, uważają, że tuż po objęciu władzy przez nowego prezydenta, czyli Joe Bidena, natychmiast dojdzie do ataku na Iran, który przerodzi się w globalną wojnę. Ten atak miał nastąpić tuż po wyborze Hillary Clinton na urząd prezydenta, ale do tego nie doszło, ponieważ jak wiemy, prezydentem został Donald Trump. Miliarder za czasów swojego urzędowania nie wywołał żadnej wojny, w odróżnieniu od Baracka Obamy, który był Laureatem Pokojowej Nagrody Nobla, a pomimo tego rozpętał konflikt w Syrii, który trwa do dziś.

Nie wiadomo, czy te ciekawe informacje, krążące po globalnej sieci, są prawdziwe, ale niewątpliwie wielu ludzi na całym świecie zaczyna się budzić i czeka na moment, w którym w końcu dojdzie do buntu zniewolonych społeczeństw przeciw władzy i korporacjom. Wielu uważa, że właśnie teraz jest najlepszy ku temu moment. Według nich, pandemia, lockdowny i zmiana władzy w najpotężniejszym kraju świata są najlepszym czasem do realizacji takiego historycznego przewrotu. Jak będzie w rzeczywistości? Niebawem zobaczymy.

Źródło: GeekWeek.pl/Facebook/Twitter / Fot. Pexels

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: