NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
"Oto, jak możesz uniknąć masek i nakazów szczepień!!!!"
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
Szokujące nagrania z Wuhan! Ten materiał miał nie ujrzeć światła dziennego [VIDEO] Włącz napisy PL ☀Autor Gabi☀
Złe wieści dla milionów Polaków.. ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Niemcy: skandal wokół przywilejów dla zaszczepionych ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Propozycja szefa MSZ Niemiec Heiko Maasa, dotycząca przywilejów dla zaszczepionych przeciwko COVID-19, wywołała ogromny skandal w niemieckim społeczeństwie. Nie tylko wyspecjalizowane organizacje, ale też obywatele w mediach społecznościowych uważają ten pomysł za skrajnie nieodpowiedzialny i szkodliwy.

Wcześniej Maas oświadczył w wywiadzie dla tabloidu Bil dam Sonntag, że „podstawowe prawa” powinny zostać zwrócone tym, którzy się zaszczepili, ponieważ „jeżeli w restauracji lub w kinie będą tylko osoby zaszczepione, to oni nie będą stwarzać zagrożenia dla siebie nawzajem”.

W Niemczech od 2 listopada obowiązują ograniczenia w związku z koronawirusem, od 16 grudnia zostały zaostrzone, a 11 stycznia wprowadzono dodatkowe ograniczenia. W kraju zamknięto wszystkie placówki z wyjątkiem sklepów spożywczych, małych gospodarczych sklepików – drogerii, aptek, optyków, banków, kiosków, oddziałów pocztowych, sklepów zoologicznych, placówek medycznych. Szkoły i uniwersytety pracują w systemie zdalnym. W regionach z dużą dynamiką zachorowań wśród ludności zalecono, aby nie wychodzić z domu bez uzasadnionej przyczyny w promieniu ponad 15 kilometrów. Spotkania prywatne dozwolone są tylko wśród członków jednego gospodarstwa domowego plus maksymalnie jedna osoba.

Od 27 grudnia w kraju prowadzona jest kampania odnośnie szczepień, szczepionkę przeciwko COVID-19 otrzymało już ponad milion osób. Zgodnie krajowym planem w pierwszej kolejności szczepione były osoby w wieku 80+, pracownicy domów opieki i intensywnej terapii.Szef Funduszu Ochrony Pacjentów Eugen Brysch oskarżył szefa MSZ Niemiec o „podsycanie pseudo-dyskusji na temat przywilejów dla zaszczepionych” obywateli, wskazując na to, że „obecnie nikt nie wie, czy osoba zaszczepiona może przekazywać wirusa dalej”. Zgadza się z tym Ministerstwo Zdrowia Niemiec, które oświadczyło w niedzielę, że „do tej pory nie wiadomo czy człowiek, który został zaszczepiony może roznosić wirusa, nie może być żadnych wyjątków”. Polityczna opozycja również ostro zareagowała na słowa ministra, liberalna Wolna Partia Demokratyczna uznała je za „bardzo populistyczne i nieprzemyślane”.

W mediach społecznościowych słowa Maasa również wzbudziły burzliwe reakcje. W obozie przeciwników ograniczeń przeciwko koronawirusowi zostały uznane za „potwierdzenie przez rząd Merkel”, że niemieckie społeczeństwo zostanie podzielone na dwa obozy – ludzi mających „przywileje” i „drugi sort”, który pozbawiono korzyści.

spurtniknews

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: