NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
Ratownicy medyczni "antyszczepionkowcami"? ☀Autor Gabi☀
Analne testy na COVID-19 w Polsce? Niedzielski zabrał głos ☀Autor Gabi☀
PIS - KUPUJE CZOŁGI US ARMY Z DEMOBILU JAKO PODSTAWOWY CZOŁG ARMI POLSKIEJ - SZOK !
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

10 000 protestujących w Wiedniu marsz przeciwko ograniczeniom koronawirusa  ☀Autor Gabi☀  

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Zdjęcie Tyler Durden

UŻYTKOWNIKA TYLER DURDEN
NIEDZIELA, 17 STYCZNIA 2021 – 10:45

Co najmniej 10 000 osób przeszło w sobotę ulicami stolicy Austrii, aby zaprotestować przeciwko ograniczeniom koronawirusa, wzywając rząd kanclerza Sebastiana Kurza do rezygnacji, ponieważ jego administracja niedawno mówiła o przedłużeniu środków. 

Demonstranci w Wiedniu, wielu bez masek, trzymali tablice z napisami „Kurz Must Go” i „Make Influenza Great Again”. 

Jeden z użytkowników mediów społecznościowych opublikował wideo z protestu w Wiedniu. Użytkownik powiedział: „Teraz masowy protest w Wiedniu. Nikt nie nosi maski!”.

Według  RT News „dwa wiece odbyły się w różnych częściach miasta, w których rzadko odbywają się duże akcje protestacyjne, po czym zjednoczyły się w jeden marsz około 10 000 osób. Większość z tłumu zignorowała wezwania policji do przestrzegania zasad dystansu społecznego i noszenia maski na twarz. Wręcz przeciwnie, ludzie witali się pocałunkami, przytulali i tańczyli ”. 

Przynajmniej 500 kontr-protestujących było obecnych, potępiających „szaleńców przeciwko maskom”. 

RT opublikował nagranie z masowego protestu, który wydawał się uporządkowany. 

Od marca ubiegłego roku Austria weszła w trzecią blokadę, posunięcie rządu mające na celu złagodzenie rozprzestrzeniania się COVID-19. Od początku pandemii odnotowano prawie 390 000 infekcji i 7 000 zgonów związanych z wirusami. 

Oficjalne ogłoszenie Kurza o kolejnych ograniczeniach dotyczących koronawirusa może nastąpić już w niedzielę. 

Blokady i ograniczenia w całej gospodarce strefy euro spowodowane odradzającą się pandemią mogą doprowadzić do podwójnej recesji. 

Bloomberg  zauważył, że działy badawcze JPMorgan Chase & Co. i UBS Group AG obniżyły swoje prognozy gospodarcze dla strefy euro z powodu blokad. 

Wskaźniki o wysokiej częstotliwości w gospodarce strefy euro potykają się od późnego lata.

Źródło: Bloomberg 

Analitycy Goldman Sachs wskazali, że mogą się pojawić problemy z „ zaufaniem ” lub „problem z żądaniem”, jak powiedziano, że niewystarczająca liczba osób zostanie dobrowolnie zaszczepiona. 

55 Amerykanów i 29 Norwegów zmarło wkrótce po przyjęciu szczepionek przeciwko COVID-19 na bazie mRNA produkowanych przez firmy takie jak Pfizer – cała odbudowa oparta na nadziei na szczepionki i pakietach pieniężnych / fiskalnych może zakłócić ożywienie gospodarcze na Zachodzie. 

Podsumowując, ludzie są coraz bardziej wściekli z powodu dodatkowych blokad, ponieważ zgony spowodowane szczepieniami powodują niewyobrażalne wydarzenie: wzrost nieufności wobec szczepionek. 

zerohedge.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: