NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
Pfizer szantażował Kraje, aby utajniły umowy i domagał się od rządów Państw, by oddali  majątki państwowe.. ☀Autor Gabi☀
ALARM!!! Rozsyłać!!!! MOSSAD mobilizuje Wojsko Polskie...
Dlaczego Billa Gatesa nie można aresztować w Szwajcarii ☀Autor Gabi☀
Wartości rodziny Schwab. Czy prawdziwy Klaus Schwab to uprzejma postać starego wujka.. ☀Autor Gabi☀
Niemcy szykują się do wielkiej ofensywy. Będą szczepić nawet po 10 mln ludzi tygodniowo ☀Autor Gabi☀
Podatek katastralny wchodzi do gry? Ministerstwo odpowiada w sprawie nowego pomysłu ☀Autor Gabi☀
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Raport: Trump przedstawia „bombowe” dowody na to, że COVID pochodzi z laboratorium w Wuhan ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Oskarży również, że WHO pomogła chińskiej armii w zatuszowaniu wycieku z laboratorium

Hu Yuanjia / VCG przez Getty Images

Donald Trump ma zamiar odtajnić dowody łączące Wuhan Institute of Virology z wybuchem COVID-19 w jednym ze swoich ostatnich aktów prezydenta.

Odchodzący sekretarz stanu Trumpa, Mike Pompeo, planuje przeprowadzić „ interwencję ”, przedstawiając dowody na wyciek koronawirusa z chińskiego laboratorium, a także oczekuje się, że Światowa Organizacja Zdrowia pomogła Chinom w ukrywaniu katastrofy, donosi Daily Mail. .

Podobno wyżsi urzędnicy w Waszyngtonie twierdzą, że Pompeo przedstawi konkretne dowody na to, że wirus nie był przenoszony w sposób naturalny z nietoperzy, łuskowców ani innych zwierząt na ludzi, ale pochodził z laboratorium.

Pompeo ujawni również powiązania między laboratorium a komunistyczną armią chińską i oświadczy, że przeprowadzono tam eksperymenty wojskowe.

Jeśli chodzi o WHO, Pompeo powinien również zauważyć, że organizacji konsekwentnie nie udawało się rozpocząć dochodzenia, a jej zespół, który ma przybyć do Chin w ciągu kilku dni, nadal nie planuje zbadania laboratorium.

Źródła brytyjskiego rządu potwierdziły również, że pogłoski o Pompeo i Trumpie planujących ujawnienie wzrosły.

W poniedziałek Biały Dom wydał oświadczenie, w którym stwierdził: „Świat nie może nadal płacić wysokich cen za naiwność i współudział w nieodpowiedzialnych i szkodliwych praktykach Pekinu – niezależnie od tego, czy kończy praworządność w Hongkongu, czy też nie współpracuje z urzędnikami zdrowia w pandemia.”

„Stany Zjednoczone rozważają dalsze możliwości odpowiedzi”, zauważono w oświadczeniu.

Jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu , czołowi urzędnicy bezpieczeństwa narodowego USA nadal uważają, że najbardziej wiarygodną teorią na temat pochodzenia COVID-19 jest to, że uciekł on z laboratorium w Wuhan.

Mówi się, że amerykański wywiad został wzmocniony zeznaniami informatora, który wcześniej pracował w laboratorium w Wuhan, a teraz dostarcza informacje zespołowi amerykańskiemu.

Wcześniej wyszło na jaw , że laboratorium w Wuhan przez prawie dekadę przechowywało próbkę koronawirusa, która w 96,2% była taka sama jak Covid-19 . To skłoniło do spekulacji na temat pochodzenia wirusa.

Kilku  wybitnych badaczy  i naukowców  zauważyło również,  że laboratorium musi zostać zbadane, biorąc pod uwagę ten fakt.

Ponadto  poprzednie raporty  sugerowały, że Instytut przyjął dostawę niektórych z najbardziej śmiercionośnych patogenów na świecie na kilka tygodni przed wybuchem koronawirusa. Wiadomo również, że laboratorium manipulowało naturalnymi patogenami i mutowało je, aby stały się bardziej zakaźne.

Wywiadowcy na  całym świecie wezwali  również  do zbadania laboratorium w Wuhan .

Chińscy wirusolodzy niedawno  uciekli z Hongkongu  i skutecznie  uciekli na Zachód , mając dowody przeciwko Komunistycznej Partii Chin dotyczące jej roli w pandemii COVID-19.

WHO wcześniej narzekała, że  „nie została zaproszona”  przez Chiny do zbadania wybuchu epidemii i jest stale krytykowana za  wspieranie rozmów partii komunistycznej .

W sierpniu  WHO ogłosiła  , że nie będzie odwiedzać Instytutu Wirusologii Wuhan podczas dochodzenia w sprawie pochodzenia koronawirusa, pomimo przedstawionych powyżej dowodów.

Organ zdrowia wykonał zwrot i  powiedział, że w końcu odwiedzi laboratorium, po tym, jak nastąpiła reakcja.

Jednak dochodzenie  NADAL jeszcze się nie rozpoczęło , prawie rok po wybuchu epidemii, i nadal nie ma wzmianki o wizycie w laboratorium w programie WHO podczas zbliżającej się wizyty w Chinach.

Dyrektor laboratorium w Wuhan  skarżył się,  że naukowcy w ośrodku stają się kozłami ofiarnymi w następstwie pandemii koronawirusa, a laboratorium zostało niesprawiedliwie uczynione centrum niebezpiecznych „ teorii spiskowych ”, zgodnie z sugestiami amerykańskiego wywiadu, że mogło to być pochodzenie rozprzestrzeniania się wirusa.

summit.news

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: