NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
PATRIOTYCZNA TV I REDAKTORZY - OSADOWSKI OLSZAŃSKI - ŻYCZĄ DZIECKU - ŻEBYŚ ZDECHŁ MAŁY SKURWYSYNU - FRAGMENT PROGRAMU Z Y.T
CO MÓWIŁ O III R.P MINISTER Mieczysław Wilczek ZANIM "ZDECYDOWAŁ SIĘ " WYSKOCZYĆ Z 12 PIETRA HOTELU W WARSZAWIE ?
BARDZO MĄDRY FACET !- O PRZYCZYNACH I SKUTKACH SKURWIENIA SIĘ OJCZYZNY !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Są oficjalne zalecenia ws. szczepień. Duże zmiany! ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
OGÓLNOPOLSKI LICZNIK ZGONÓW W POLSCE W WYNIKU POWIKŁAŃ POSZCZEPIENNYCH COVID-19
POLACY NARÓD PRZEKLĘTY ? dziwne zbiegi okolicznosci - rzecz o opiece NMP nad Polską!
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PIKIO: Pielęgniarz celowo podawał złe dawki leków. Kilku pacjentów nie żyje, wielki skandal za granicą ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Pielęgniarz podawał pacjentom złe dawki leków

Pixabay.com pixel2013

Pielęgniarz celowo podawał złe dawki leków. Kilku pacjentów nie żyje, wielki skandal za granicą

Pielęgniarz celowo podawał pacjentom złe dawki leków, by doprowadzić ich do stanu wymagającego reanimacji. Trzy osoby nie przeżyły. Teraz mężczyzna odpowie za swoje czyny przed sądem.

Niemiecki pielęgniarz chciał popisać się swoimi umiejętnościami reanimacji, a w tym celu pogarszał stan swoich pacjentów. Trzech z nich nie przeżyło, a teraz prokuratura postawiła medykowi zarzuty w tej szokującej sprawie.

Pielęgniarz celowo podawał pacjentom złe leki

Prokuratura w Saarbruecken postawiła zarzuty niemieckiemu pielęgniarzowi, który celowo podawał pacjentom nieprawidłowe leki na serce i krążenie. W ten sposób gwałtownie pogarszał ich stan zdrowia i doprowadzał do sytuacji, w której konieczne było podjęcie akcji reanimacyjnej.

Do tych szokujących wydarzeń miało dochodzić w klinice SHG w Voelklingen oraz w szpitalu uniwersyteckim w Homburgu w latach 2015-2016. W ten sposób pielęgniarz chciał się popisać umiejętnościami reanimacji przed swoimi przełożonymi.

– Mężczyzna pracował w latach 2015 i 2016 na oddziałach intensywnej terapii w klinice SHG w Völklingen i w szpitalu uniwersyteckim w Homburgu w Kraju Saary – przekazała niemiecka prokuratura.

Niestety, okrutny eksperyment 29-letniego pielęgniarza zakończył się śmiercią trzech osób. Oskarżony mężczyzna odbywa już wieloletnią karę więzienia w związku z inną sprawą. 29-latek nie przyznaje się do winy.

Śledztwo w tej sprawie ruszyło już w 2016 roku. Niepokój wzbudził fakt, że pielęgniarz przedstawia się jako lekarz, pomimo braku odpowiednich uprawnień. Jednocześnie na jaw wyszło, że jeden z pacjentów szpitala w Homburgu dostał przesadną dawkę leków. Śledczy naliczyli aż 10 przypadków, które mogły być powiązane ze sprawą, a łącznie rozpatrywano 21 niepokojących sytuacji. Ostatecznie prokuratura zebrała dostateczne dowody tylko w 5 przypadkach.

To nie pierwsza taka sytuacja u naszych zachodnich sąsiadów. W 2018 roku media obiegły szokujące informacje o polskim pielęgniarzu, który w jednym z niemieckich szpitali doprowadzał pacjentów do złego stanu zdrowia za pomocą niepoprawnie dawkowanej insuliny.

– Z tego co wiemy, podejrzany wstrzykiwał swoim pacjentom insulinę, pomimo faktu, że nie miał do tego uprawnień. A to mogło zagrażać ich życiu. Jego podopieczni nie chorowali na cukrzycę, więc insulina była dla nich bardzo niebezpieczna i mogła doprowadzić nawet do śmierci – tłumaczył Josef Wimmer z policji w Monachium.

Polak miał spowodować śmierć 87-letniego pacjenta, a następnie ograbić staruszka. Niemieckie służby podejrzewały mężczyznę o kilka innych kradzieży oraz usiłowanie zabójstwa kolejnych podopiecznych. Więcej o tej sprawie przeczytasz TUTAJ.

Pikio

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: