NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1169 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
Odważny! Były fan szczepień koronowych przyznaje: „Mam szkody spowodowane szczepieniami”  ☀Autor Gabi☀
WARSZAWA - ULICZNA EGZEKUCJA AFERZYSTY !! SIERŻANT W.P Wacław Trzmielowski ZASTRZELIŁ ZŁODZIEJA Z KRĘGU "ELYT" R.P !!
Największa Norymberga wszechczasów jest w drodze (uwaga: przetłumaczone z języka niemieckiego)  ☀Autor Gabi☀
FRANCJA I NIEMCY REZYGNUJĄ Z SZCZEPIONKI AstraZeneca - POLACY CHCĄ BYĆ SZCZEPIENI NIĄ NAWET WIELOKROTNIE - POLAK :-) WIE :-) CZEGO CHCE CO JEST DOBRE A CO NIE........
Uwaga! Może już zostałeś zaszczepiony, a nie wiesz o tym? Mogą szczepić za pomocą testów PCR!  ☀Autor Gabi☀
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Jak działa amerykański atak nuklearny Aby rozpocząć atak nuklearny, prezydent Trump podjąłby te kroki ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Zdjęcie Tyler Durden

UŻYTKOWNIKA TYLER DURDEN
PIĄTEK, 15 STYCZNIA 2021 – 21:20

W następstwie wydarzeń z zeszłego tygodnia w Waszyngtonie, przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi, między innymi, rozpoczęła dyskusję na temat wykorzystania 25. poprawki, wzmacniając hiperbolę, wyrażając obawy, że prezydent Trump przypuści jakiś rodzaj ataku na zagranicznego przeciwnika  używającego broni jądrowej  w nakazać stworzenie stanu wyjątkowego i zatrzymać przejście. Te obawy skłoniły ją do skontaktowania się z kierownictwem Pentagonu w celu uzyskania zapewnienia, że ​​zabezpieczenia są na miejscu , zapewnienia, które podobno otrzymała.

Infografika: Jak działa amerykański atak nuklearny | Statista

You will find more infographics at Statista

Od decyzji prezydenta o uderzeniu do wystrzelenia rakiet międzykontynentalnych z ich silosów może minąć zaledwie pięć minut . W przypadku broni odpalanej z łodzi podwodnych trwa to trochę dłużej – około 15 minut.

zerohedge.com

Ile mocy ma sam prezydent, aby rozpocząć atak nuklearny? Bloomberg News poprosił Bruce’a G. Blaira, byłego oficera wyrzutni rakiet Minuteman i naukowca w Programie Nauki i Bezpieczeństwa Globalnego Uniwersytetu Princeton, o opisanie procedury krok po kroku.

Prezydent rozważa strajk nuklearny

Władza naczelnego wodza jest jasna: ma on wyłączne uprawnienia do używania broni jądrowej.

Wniesiono górny mosiądz

Przed rozpoczęciem działań wojskowych prezydent zwołuje konferencję z doradcami wojskowymi i cywilnymi w Waszyngtonie i na całym świecie, aby omówić opcje. W Białym Domu rozmowa odbywa się w Sali Sytuacyjnej. Jeśli podróżujesz, prezydent jest podłączony na bezpiecznej linii. Kluczowy uczestnik spotkania: zastępca dyrektora operacyjnego Pentagonu, oficer kierujący Narodowym Centrum Dowodzenia Wojskowego, zwanym też „salą wojenną”. To całodobowe centrum operacyjne jest odpowiedzialne za przygotowanie i ostateczne przekazanie polecenia startu od prezydenta. Szef wszystkich strategicznych sił nuklearnych USA w Dowództwie Strategicznym w Omaha zostałby prawdopodobnie również poproszony o spotkanie informacyjne na temat opcji uderzenia.

[Upłynęło: mniej niż jedna minuta]

Konsultacje trwają tak długo, jak sobie życzy prezydent, ale jeśli pociski wroga kierują się w stronę USA i prezydent musi zarządzić kontratak, konsultacje mogą trwać zaledwie 30 sekund. Napięty harmonogram zwiększa ryzyko pośpiesznego uruchomienia fałszywego ostrzeżenia.

Prezydent decyduje się na uruchomienie

Niektórzy doradcy mogą próbować zmienić zdanie prezydenta lub zrezygnować w proteście, ale ostatecznie Pentagon musi zastosować się do rozkazu naczelnego wodza.

Zamówienie jest weryfikowane

Starszy oficer w pokoju wojennym w Pentagonie musi oficjalnie potwierdzić, że osoba zarządzająca strajk jest rzeczywiście prezydentem. Oficer odczytuje „kod wezwania”, często dwie litery fonetyczne z wojskowego alfabetu, na przykład „Delta-Echo”. Prezydent wyszukuje „herbatnik”, laminowaną kartę, którą prezydent lub pomocnik wojskowy nosi przez cały czas, i znajduje pasującą odpowiedź na kod wyzwania: na przykład „Charlie-Zulu”.

Rozkaz gaśnie

Sala wojenna przygotowuje rozkaz wystrzelenia, wiadomość zawierającą wybrany plan wojny, czas do wystrzelenia, kody uwierzytelniające i kody potrzebne do odblokowania pocisków przed ich wystrzeleniem. Zakodowana i zaszyfrowana wiadomość ma tylko około 150 znaków, czyli mniej więcej długość tweeta. Jest transmitowany do każdego dowództwa na całym świecie i bezpośrednio do wystrzeliwania załóg.

[Upłynął czas: dwie lub trzy minuty]

Załogi okrętu podwodnego i międzykontynentalnego balonu międzykontynentalnego otrzymują wiadomość w ciągu kilku sekund od nadania. Minęło zaledwie kilka minut od pierwszego połączenia konferencyjnego.

Załogi startowe przejmują kontrolę

Uruchom wiadomość w ręku, załogi otwierają zamknięte sejfy w celu uzyskania kodów systemu uwierzytelniania zapieczętowanego (SAS), przygotowanych przez Narodową Agencję Bezpieczeństwa i rozprowadzonych w nuklearnym łańcuchu dowodzenia wojska. Porównują kody SAS w kolejności uruchomienia z kodami w swoich sejfach.

Jeśli pociski są wystrzeliwane z łodzi podwodnej:

Kapitan, oficer wykonawczy i dwóch innych osób uwierzytelnia rozkaz. Komunikat o uruchomieniu zapewnia połączenie z sejfem na pokładzie, w którym znajduje się klucz „kontroli ognia” potrzebny do wystrzelenia pocisków. Pociski są gotowe do startu po około 15 minutach od otrzymania zamówienia.

Jeśli rakiety są wystrzeliwane z lądu:

Pięć ekip startowych w różnych podziemnych centrach kontroluje eskadrę 50 pocisków. Każda załoga składa się z dwóch oficerów. Poszczególne zespoły są oddalone od siebie o wiele kilometrów. Każdy otrzymuje rozkazy, otwiera sejfy i porównuje swoje kody SAS z kodami wysłanymi przez pokój wojenny. Jeśli się zgadzają, załogi wprowadzają numer planu wojennego wiadomości do swoich komputerów startowych, aby przekierować pociski z celów czasu pokoju na oceanie na nowe cele. Korzystając z dodatkowych kodów w wiadomości, załogi wciskają jeszcze kilka klawiszy, aby odblokować pociski, zanim przekręcą klucze startowe wydobyte z ich sejfów. W wyznaczonym czasie pięć załóg jednocześnie przekręca klucze, wysyłając pięć „głosów” na pociski.

Bunt jest mało prawdopodobny

Wystrzelenie rakiet wymaga zaledwie dwóch „głosów”. Więc nawet jeśli trzy dwuosobowe załogi międzykontynentalne ICBM odmówią wykonania rozkazu, nie zatrzyma to startu.

Pociski są wystrzeliwane

Od decyzji prezydenta może upłynąć około pięciu minut, zanim międzykontynentalne pociski balistyczne wylecą z ich silosów i około piętnastu minut, zanim pociski okrętów podwodnych wystrzelą z ich wyrzutni. Po wystrzeleniu pocisków i ich głowic nie można cofnąć.

bloomberg.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: