NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1166 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Decyzja zapadła, będą masowe kontrole. Policja zainteresować się może także i tobą  ☀Autor Gabi☀
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
NOWE PRAWO DLA PIS - POLAK JUZ NIE DOWIE SIĘ CO KNUJE PIS W UMOWACH Z OBCYMI PAŃSTWAMI - NAWET JAK PODPISZĄ ROZBIÓR !
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
Stanisław Michalkiewicz zamknięty! „W ten oto sposób zostałem osobą podejrzaną”☀Autor Gabi☀
POLSKA - wykupują całe bloki mieszkalne tysiące mieszkań - KTO REALIZUJE TEN SKUP ?
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Iluminaci są prawdziwi i potajemnie rządzą naszym światem, twierdzi były Minister Obrony ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

BYŁY minister obrony sensacyjnie stwierdził, że Iluminaci są PRAWDZIWI i potajemnie kierują sprawami światowymi zza kulis.

Uważa się, że Paul Hellyer, były kanadyjski minister obrony, jest najwyższym rangą byłym politykiem, który poparł prawdziwość tego, co media głównego nurtu lubią nazywać „teoriami spiskowymi”.

Artykuł, z którego pochodzi ten materiał, opublikowany 13 lutego 2018 roku w brytyjskim magazynie Express nadal w ignorancki sposób twierdzi, że Iluminaci to  „największa teoria spiskowa na świecie, (…) są uważani za tajną globalną elitę, która kieruje rządami zza kulis i planuje wprowadzić Nowy Porządek Świata (NWO). Mówi się, że jego kluczowi członkowie wywodzą się z Hollywood oraz światowych liderów politycznych i biznesowych, a niektórzy nawet oskarżają ich prawdziwych przywódców o to, że są jaszczurami z kosmosu.”

Czy są jaszczurami, czy nie, jedno jest pewne i nie jest to teoria spiskowa, ale fakt, którym zajmują się badacze i specjaliści z całego świata, którzy niejednokrotnie mają dr przed nazwiskiem – światem rządzą globaliści korporacjoniści, i nic nie jest w stanie zasłonić już tej prawdy. 

Tekst na pasku wiadomości telewizji RT: Przygniatające dowody na istnienie obcych, nauka winna za odrzucanie ich

Magazyn Express dalej ciągnie, że „oskarżenia mają różne skrajności, od zamiaru wdrożenia NWO (Nowego Porządku Świata), do iluminatów będących wysoce satanistycznym kultem, który stara się przywrócić diabła na ziemię.” Dalej dodaje, pokazując co najwyżej niedouczenie i ignorancję swoich dziennikarzy i redaktorów, że  „poza powtarzającymi się twierdzeniami teoretyków spiskowych, których liczba wzrosła od czasu rozwoju Internetu, nie ma faktycznego dowodu na istnienie iluminatów.”

Paul Hellyer, który zajmował to wysokie stanowisko w latach sześćdziesiątych, powiedział, że iluminaci, przynajmniej w swojej najbardziej podstawowej koncepcji, byli prawdziwi i wszechmocni.

Powiedział, że skorumpowani ukryci przywódcy nadal prowadzą niepotrzebne wojny i koncentrują się na zyskach, zamiast powstrzymywać „zmiany klimatyczne”.

Pan Hellyer twierdzi, że technologia odwrócenia zmian klimatycznych została opracowana, ale jest ona stłumiona przez Iluminatów, ponieważ większość jej kluczowych członków ma duże udziały w przemyśle paliw kopalnych, które chcą kontynuować tak długo, jak to możliwe.

Powiedział: „Ta Kabała, która faktycznie rządzi światem, udaje im się utrzymać tę technologię w tajemnicy, dopóki nie będą w stanie spieniężyć bilionów aktywów naftowych, które mają. (…)I to się nie zmieni, dopóki setki tysięcy ludzi nie połączą się i nie powiedzą:

„ Musicie się oczyścić, powiedzieć nam, co się dzieje, i zmienić swoje priorytety, aby uratować świat dla następnych pokoleń, zamiast puszczać go z dymem”.  

Na konferencji powiedział też:

Już dawno dowiedziałem się, że Stany Zjednoczone we współpracy z gośćmi z innych planet opracowały egzotyczną formę energii, która pozwoliłaby nam przejść z paliw kopalnych na egzotyczną, czystą energię w ciągu 10 lat (…) ale nic się z tym nie robi (…) Więc to nie jest dobry stan świata, jaki mamy.”

 

 

 

 

 

 

 

 

fragment filmu z konferencji: The ‚Illuminati’ is REAL and secretly running our world claims former DEFENCE MINISTER

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: