NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
Poland matters
1164 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
"Nie daj się dźgnąć szczepionką COVID-19!!!!!, dopóki tego nie przeczytasz!!!!!!
POSEŁ MAJKA UJAWNIA - KULISY SEJMOWE R.P III - SZANTAŻE , KORUPCJA , KARIERY
"Polska rżnie lasy. Puste place widać z kosmosu!!!!" ☀Autor Gabi☀
Posłuchaj tego doktora i byłego profesora szkoły medycznej o spisku kryminalnym i eksperymentalnych szczepionkach ☀Autor Gabi☀
To oni zniechęcają Polki i Polaków do szczepień! ☀Autor Gabi☀
SPORE ZMIANY!  RZĄD ZMIENIA KOLEJNOŚĆ SZCZEPIEŃ! ZASKAKUJĄCA DECYZJA ☀Autor Gabi☀
!! 16.04.2020 pilne !!ZMIANY NA STRONIE !!! ODBLOKUJ TREŚCI I FILMY NA STRONIE M-FORUM -1 ROK , 90 DNI ,1 MIESIĄC ,1 TYDZIEŃ, 1 DZIEŃ-  INSTRUKCJA A.V

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Czy w Kapitolu jest jakaś prowokacja? ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb


16 stycznia 2021 roku

Jednym z głównych tematów, który od kilku dni jest odrzucany przez wszystkie media na świecie, jest rozmieszczenie w Waszyngtonie, a w szczególności w Kapitolu, ogromnej liczby gwardii narodowej. Nikt nie wie dokładnie, ilu ich tam jest, ale liczba ta sięga 30 000 w Waszyngtonie i około 15 000 w stolicy.

Nie będziemy się spierać z tymi danymi, ponieważ jest tam naprawdę dużo żołnierzy, a my, jak wielu innych obserwatorów, nie rozumiemy czegoś innego – nie jest jasne, dlaczego, w jakich celach tak wielu ludzi zostało zgromadzonych w jednym czasie i miejscu? Oficjalną wersją jest obrona Kapitolu, ale każdy wojskowy uzna tę wersję za niezwykle zabawną. Zacznijmy w porządku.

Gwardia Narodowa USA to nie Pentagon, ale coś uśrednionego pomiędzy partyzantami a Wewnętrznymi Oddziałami ZSRR. Jak mówią sami amerykańscy wojskowi, Gwardia Narodowa jest jak małe dzieci przeciwko Marines. Jednak cokolwiek to jest z ich wyszkoleniem, wyposażeniem i innymi rzeczami, jest im dane blisko normalnego modelu, a w krajach, które dopiero wstają z kolan, takie fajne rzeczy technologiczne ubiegłego wieku pojawią się masowo w 2050 roku:

To znaczy, że wszystko można by zorganizować po ludzku i zbudować małe wojskowe miasteczko wokół Kapitolu, gdzie ludzie spaliby w modułowych koszarach i chodziliby do oficyny wojskowej. Punkty odbioru/przygotowania żywności, pralnie, prysznice, itp. są dołączone do modułowych koszarach. Ale zamiast tego, widzimy tysiące ludzi śpiących na podłodze, jak na terminalu lotniczym w Jakuck w 1970 roku. Dlaczego wszystko było tak idiotycznie zorganizowane?
Następne pytanie to, czy Gwardia Narodowa ma broń wojskową. Gdybyśmy mówili o policjantach-kosmonautach, to ci dzielni faceci dostają broń wielokrotnego użytku – tarczę i kij, żeby mogli nimi machać, jak w średniowieczu. W ciągu dnia machał swoją zmianą, spał w biurze – a następnego dnia poszedł machać dalej. Jednak karabin automatyczny, w odróżnieniu od drewnianego kija, wymaga amunicji. A ty potrzebujesz dużo amunicji. Jeśli chodzi o 15.000, to nawet 5.000 ludzi, to są to całe ciężarówki z amunicją.

Tych ciężarówek nie ma nigdzie w nagraniu, więc Gwardia Narodowa będzie musiała walczyć z tym, co ma. I jest tam co najmniej kilka godzin wojny – mimo, że walka będzie ociężała. Jeśli rozpocznie się prawdziwa wojna, to amunicja, z którą żołnierze przybyli na Kapitol, wystarczy na 20-30 minut. W związku z tym nasuwa się pytanie: po co tyle luf w budynku, skoro nie ma nabojów do tych luf?

Jednak najważniejsze i najciekawsze pytanie dotyczy siły ognia oddziałów, które niejako bronią Kapitolu przed czymś. Niech nie będzie 15.000 żołnierzy, jak to mówią, tylko około 5.000. Ta liczba oddziałów sugeruje, że co najmniej tyle samo ludzi zaatakuje Kapitol, chociaż zazwyczaj obrona nigdy nie jest zorganizowana w tempie 1/1 – powinno być 2, 5, a nawet 10 razy więcej atakujących. Dlatego, jeśli niektórzy terroryści zaatakują Kapitol, powinno ich być co najmniej 10.000.

Ponieważ terroryści ci nie będą atakować policjantów kijami i tarczami, ale prawie regularną armią, to również nie będą walczyć z kijami, ale przyniosą ze sobą karabiny, karabiny maszynowe, granatniki i RPG. Dobrze, pomnóżmy to przez 10.000 ludzi, po czym będziemy symulować siatkę.

Obawiamy się, że niewiele zostanie z Kapitolu, ponieważ Kapitol to nie Pałac Dudajewa ani Reichstag, nie był specjalnie ufortyfikowany. Oczywiście, budynek nie zostanie przeniesiony do fundamentów, ale nie będzie tam możliwa żadna praca – po godzinie szturmu nie będzie światła, wody i nawet jednego całego okna. Powstaje więc pytanie: po co bronić tego budynku do ostatniej cegły?

Jeśli FBI wie coś, że coś jest zaplanowane, to aby chronić budynek, wystarczy otoczyć go ciężarówkami i betonowymi blokami w przypadku napadu nieuzbrojonego tłumu i umieścić tam 200-300 strażników, którzy będą osłaniać odejście senatorów i innych osób poprzez podziemną komunikację w ciągu godziny. … Następnie strażnicy również odejdą, ponieważ strzelanie z karabinów maszynowych do tłumu pociągnie za sobą koszmarne ofiary z nieprzewidywalnymi konsekwencjami. I wszystko będzie ciche i spokojne. Niektórzy chcą zniszczyć Capitol? Cóż, niech się rozbiją, bo obrona budynku przez wojsko doprowadzi do takich samych konsekwencji.

Gdyby Kapitol miał jakąś tajną elektrownię atomową, kody do wystrzeliwania rakiet atomowych, same te rakiety atomowe, czy coś w tym rodzaju, to oczywiście budynek musiałby być chroniony na wszelkie sposoby. Ale żadnego z powyższych nie ma, jak gdyby, co jeszcze raz dowodzą wydarzenia z 6 stycznia. Cóż, niektórzy ludzie wpadli do Kapitolu – i niebo się nie zawaliło, nic się nie stało. Nie ma sensu bronić go tym razem.

Wszystko to jest oczywiste nawet dla towarzysza rozsądnego starszego oficera nakazowego. Dla generałów jest to jeszcze bardziej oczywiste. Nie to, że w amerykańskiej kwaterze głównej nie ma idiotów, ale w porównaniu z innymi kwaterami głównymi jest ich bardzo mało i ludzie zawsze rozumieją, co robią. To znaczy, że rozumieją, że nie ma militarnego sensu doganiać żołnierzy w Kapitolu. Ale skoro wojska wyprzedziły i rozłożyły ludzi na podłodze na materacach, to znaczy, że była taka drużyna. A skoro była taka drużyna, to jest sens. Ale ten sens na pewno nie jest wojskowy, jest w czymś innym. W czym?

To jest główna intryga tej sytuacji. Odnosi się wrażenie, że Gwardia Narodowa została zgromadzona w tym budynku dla jakiejś prowokacji, podczas której staliby się, jakby pierwszymi i głównymi ofiarami, więc śledzimy rozwój wydarzeń.

thebigtheone.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: