NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE
Poland matters
1158 views
POLITYKA 2019
778 views
JACK CALEIB BEZ BLOKADY
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pfizer / BioNTech rozpoczyna eksperyment szczepień na 4000 ciężarnych kobiet ☀Autor Gabi☀
PIOTR RYBAK OCENIA SZANSE KANDYDATÓW NA POLITYKÓW
BARDZO WAŻNE: Andy Choinski "Zgadnij, co jest w szczepionkach" | Polski lektor oraz polskie napisy Cz. 1 do 3 ☀ OSTATNIE  VIDEO SZOKUJĄCE!! Autor Gabi☀
MARCIN BUSTOWSKI - JEGO PARTIA POLITYCZNA - CZYLI O CO WALCZYMY I Z KIM WALCZYMY
Policjanci przerażeni widmem odszkodowań, które mogą być zmuszeni wyrokami sądowymi wypłacić !!  ☀Autor Gabi☀
Mam to w d...! Tak lekarz skomentował szpitalny skandal. Chodzi o..  ☀Autor Gabi☀
Polecieli do Meksyku, wycięto im organy? Jeden Polak zmarł, drugi jest w śpiączce  ☀Autor Gabi☀
Dlaczego Prezydent, Premier, Sejm, Senat, ZUS, Urząd Skarbowy, Policja, Wojsko, służby zarejestrowane są jako firmy? ☀Autor Gabi☀

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Bill Gates kupuje ogromną ilość ziemi uprawnej, podczas gdy „wielki reset” mówi Amerykanom, że przyszłość nie jest własnością prywatną ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

NurPhoto przez Getty Images

Podczas gdy technokraci z „Wielkiego Resetowania” wmawiają Amerykanom, że przyszłość jest bez własności prywatnej, Bill Gates i inni miliarderzy kupują ogromne ilości ziemi uprawnej.

Rzeczywiście, według raportu Forbesa, Gates jest obecnie największym właścicielem gruntów rolnych w Ameryce.

„Po latach doniesień, że kupował ziemię rolną w miejscach takich jak Floryda i Waszyngton, The Land Report ujawnił, że Gates, który według Forbesa ma wartość netto prawie 121 miliardów dolarów, zgromadził ogromny portfel gruntów rolnych obejmujący 18 stanów”.

„Jego największe gospodarstwa znajdują się w Luizjanie (69 071 akrów), Arkansas (47 927 akrów) i Nebrasce (20 588 akrów). Ponadto ma udział w 25750 akrach ziemi przejściowej po zachodniej stronie Phoenix w Arizonie, która jest rozwijana jako nowe przedmieście ”.

Firma Gates posiada obecnie 242 000 akrów gruntów rolnych w całych Stanach Zjednoczonych, głównie „za pośrednictwem podmiotów zewnętrznych Cascade Investments, osobistego narzędzia inwestycyjnego firmy Gates”.

Według Forbesa nie wiadomo, co robi Gates z ziemią, a firma Cascade Investments odmówiła komentarza w tej sprawie.

Jeśli chodzi o indywidualnych właścicieli ziemi, Gates wciąż pozostaje daleko w tyle za potentatem medialnym, Johnem C. Malone, który zajmuje czołowe miejsce z 2,2 milionami akrów rancz i lasów oraz założycielem CNN Tedem Turnerem, który posiada 2 miliony akrów ziemi rancz.

Według raportu Jeff Bezos z Amazona również „inwestuje w grunty na dużą skalę”.

To, co miliarderzy-filantropi i technokraci zdobywają ziemię w coraz szybszym tempie, wydają się wmawiać opinii publicznej, że w przyszłości własność prywatna praktycznie przestanie istnieć.

W swoich książkach założyciel i globalista Światowego Forum Ekonomicznego Klaus Schwab wyjaśnia, że ​​„czwarta rewolucja przemysłowa” lub „wielki reset” doprowadzi do zniesienia własności prywatnej.

Wiadomość ta znajduje odzwierciedlenie na oficjalnej stronie internetowej WEF , która głosi: „Witamy w roku 2030. Witaj w moim mieście – a raczej„ naszym mieście ”. Niczego nie mam. Nie mam samochodu. Nie mam domu. Nie posiadam żadnych urządzeń ani ubrań ”.

Najwyraźniej nie będziesz mógł posiadać żadnej własności prywatnej, a jedynym ratunkiem będzie życie w stanie stałej zależności od niewielkiej liczby bogatych elit, którzy posiadają wszystko.

Nazywano to feudalizmem, który jest formą niewolnictwa.

summit.news

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: