NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE + NAJNOWSZE
JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI INFORMACJA - 05.02.2021 - W SPRAWIE ZBIGNIEWA JANA POTOCKIEGO
AKCJA PUBLICZNEGO ZADAWANIA PYTAŃ - POLITYKOM - "POLAK PYTA POLITYKA"
Dla wszystkich zaszczepionych szczepionką Pfizer/BioNtech
NOWY TARYFIKATOR KAR DLA POLAKÓW - STAWKI NAWET 400% W GÓRĘ !! Mandat do 5 tys. zł – takiej kary domaga się premier Mateusz Morawiecki.
Ratownicy medyczni "antyszczepionkowcami"? ☀Autor Gabi☀
PIS - KUPUJE CZOŁGI US ARMY Z DEMOBILU JAKO PODSTAWOWY CZOŁG ARMI POLSKIEJ - SZOK !
Analne testy na COVID-19 w Polsce? Niedzielski zabrał głos ☀Autor Gabi☀
Kupujesz mięso w Biedronce lub Lidlu? Jest ostrzeżenie GIS ☀Autor Gabi☀
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

13 Izraelczyków cierpią na PARALIZ TWARZY po zażyciu szczepionki Pfizer Covid, pośród napływu raportów szczegółowo opisujących działania niepożądane ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
13 Izraelczycy cierpią na PARALIZA TWARZY po zażyciu szczepionki Pfizer Covid, pośród napływu raportów szczegółowo opisujących działania niepożądane
Co najmniej 13 Izraelczyków doświadczyło paraliżu twarzy po podaniu szczepionki Pfizer Covid-19, miesiąc po tym, jak amerykańska Agencja ds.Żywności i Leków zgłosiła podobne problemy, ale stwierdziła, że ​​nie są one powiązane ze szczepionką.

Izrael został okrzyknięty za szybki i skuteczny program masowych szczepień, który zaszczepił oszałamiające 20 procent populacji kraju od czasu rozpoczęcia akcji pod koniec grudnia. 

Jednak w przypadku garstki Izraelczyków inicjatywa ta doprowadziła do nieoczekiwanych obaw o zdrowie. Co najmniej 13 osób zgłosiło lekkie porażenie twarzy po podaniu szczepionki Pfizer / BioNTech, podał izraelski punkt sprzedaży Ynet , powołując się na Ministerstwo Zdrowia, dodając, że urzędnicy uważają, że liczba takich przypadków może być wyższa. 

„Chodziłem z nim przez co najmniej 28 godzin [paraliż twarzy]” – powiedziała Ynet jedna z osób, u których wystąpił efekt uboczny. „Nie mogę powiedzieć, że później zniknął całkowicie, ale poza tym nie miałem innych bólów, z wyjątkiem niewielkiego bólu w miejscu wstrzyknięcia, ale nie było nic poza tym”.

Ministerstwo Zdrowia Izraela oświadczyło, że można bezpiecznie podać drugi zastrzyk, pod warunkiem, że paraliż twarzy minie i nie ma żadnych długotrwałych skutków po pierwszym wstrzyknięciu. Ale niektórzy izraelscy eksperci medyczni zdecydowali się zignorować to zalecenie. Bezimienna osoba zauważyła jednak, że nieprzyjemna reakcja była „czymś rzadkim” i podkreśliła, że „ważne” jest szczepienie ludzi. Przyznał jednak, że był niezdecydowany co do otrzymania drugiej dawki szczepionki.

Ynet zacytowała prof. Galię Rahav, dyrektor oddziału chorób zakaźnych w Sheba Medical Center, która powiedziała, że ​​nie czuje się „komfortowo” z podaniem drugiej dawki osobie, która otrzymała pierwszą szczepionkę, a następnie cierpiała na paraliż. 

„Nikt nie wie, czy ma to związek ze szczepionką, czy nie. Dlatego powstrzymałabym się od podania drugiej dawki komuś, kto doznał paraliżu po pierwszej dawce ” – powiedziała. 

W zeszłym miesiącu FDA ujawniła, że ​​porażenie Bella, forma tymczasowego paraliżu twarzy, zostało zgłoszone przez czterech uczestników podczas trzeciej fazy badań szczepionki Pfizer. Wszystkie cztery przypadki dotyczyły osób, które faktycznie otrzymały szczepionkę. Nie było doniesień o porażeniu w grupie kontrolnej, która otrzymała placebo. 

W swoim raporcie FDA odnotowała „nierównowagę liczbową” przypadków porażenia Bella w grupach zaszczepionych i placebo, ale stwierdziła, że ​​nie było innych „innych niż poważne zdarzenia niepożądane”, które wykazywałyby podobny wzorzec.  

Ostatecznie amerykański regulator narkotykowy stwierdził, że problem był „zgodny z oczekiwanym wskaźnikiem tła w populacji ogólnej” i dodał, że nie ma wyraźnych dowodów łączących szczepionkę koronawirusową z nieprzyjemnym stanem zdrowia. Mimo to agencja  zaleciła „nadzór nad przypadkami porażenia Bella wraz z wprowadzeniem szczepionki w większe populacje”.

Kilka raportów łączyło również szczepienie z niewyjaśnionymi zgonami, ale władze utrzymują, że nie ma dowodów sugerujących, że szczepionka jest winna w takich przypadkach. Na przykład portugalski lekarz, który podobno był w „doskonałym zdrowiu” zmarł wkrótce po podaniu szczepionki, ale później urzędnicy doszli do wniosku, że nie ma związku między śmiercią a szczepionką, dodając, że nie mogą ujawnić dokładnej przyczyny jej śmierci. ze względów prawnych. W ciągu ostatnich kilku tygodni lek Pfizer otrzymał awaryjną zgodę od rządów usiłujących zaszczepić swoich obywateli. W grudniu Wielka Brytania stała się pierwszym krajem na świecie, który zaczął podawać szczepionkę ogółowi populacji. Chociaż urzędnicy służby zdrowia opisali szczepionkę jako bezpieczną i skuteczną w zmniejszaniu objawów Covid-19, wciąż pojawiają się niepokojące raporty o poważnych skutkach ubocznych . Meksyk uruchomił sondę na początku stycznia po tym, jak młody lekarz został sparaliżowany kilka minut po podaniu leku. Było również wiele przypadków, w których osoby cierpiące na alergie doświadczyły ostrych reakcji na zastrzyk. 

rt.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: