DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Ogień płonie w obozie Rohingya, niszcząc setki domów!! ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

© Amlai Boyjors / Save the Children

„Dzieci i ich rodziny okradli z tego, co mieli” – Save the Children

W odpowiedzi na dzisiejszy niszczycielski pożar, który zniszczył co najmniej 500 prowizorycznych domów w obozach dla uchodźców Rohingya w południowej dzielnicy Cox’s Bazar w Bangladeszu, dyrektor Save the Children’s Country w Bangladeszu Onno van Manen powiedział: „To kolejny niszczycielski cios dla ludu Rohingya którzy przez lata znosili niewyobrażalne trudności.

„Od 2017 roku ponad milion uchodźców Rohingya, z których połowa to dzieci, mieszkała w ciasnych obozach po tym, jak zostali brutalnie zmuszeni do opuszczenia swoich domów za granicą w Mjanmie, aby uciec przed niewyobrażalną przemocą.

„Dzisiejszy niszczycielski pożar pozbawił wiele rodzin tego, co im pozostało po małym schronieniu i godności. Jest to kolejne upiorne przypomnienie, że dzieci uwięzione w obozach w Cox’s Bazar stoją w obliczu ponurej przyszłości z niewielką swobodą poruszania się, nieodpowiednim dostępem do edukacji, ubóstwem , poważne zagrożenia związane z ochroną i nadużycia, w tym małżeństwa dzieci.

„Mówiąc prościej, pomimo nieustających wysiłków społeczności humanitarnych, obóz dla uchodźców nie jest miejscem, w którym dziecko może dorastać.

„Dlatego społeczność międzynarodowa musi znaleźć trwałe i trwałe rozwiązanie trudnej sytuacji Rohingjów.

Ponadto społeczność międzynarodowa musi w pełni finansować pomoc humanitarną w związku z kryzysem Rohingya, który jest żałośnie niedofinansowany. Bez odpowiedniego finansowania ucierpią niezbędne usługi ratujące życie Rohingya ”.

reliefweb.int/report

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: