DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

GLOBALNE CELE: 17 GLOBALNYCH GIGANTÓW !! ☀To już Projekt!! Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

27 września 2019 r

GLOBALNE CELE SĄ W BIZNESIE: 17 GLOBALNYCH GIGANTÓW ŁĄCZY SIŁY, ABY ZREALIZOWAĆ CELE ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

Cementując rok 2020 jako nadzwyczajny rok działania, 17 światowych gigantów reprezentujących ponad 500 miliardów dolarów przychodów i 900 000 pracowników łączy siły w ramach nowej koalicji o nazwie „Avengers Biznesu”, aby podkreślić kluczową rolę, jaką firmy odgrywają w osiąganiu celów 17 Zrównoważonego Rozwoju Cele (cele globalne) do 2030 r.

Nowy Jork, 25 września 2019 r. – Dzisiaj 17 światowych gigantów reprezentujących ponad 500 miliardów dolarów przychodów i 900 000 pracowników łączy siły w ramach nowej koalicji o nazwie „Business Avengers”, aby podkreślić kluczową rolę, jaką firmy odgrywają w osiąganiu celów 17 celów zrównoważonego rozwoju (Global Goals) do 2030 r. Skład firm obejmuje: Arm, Avanti Communications, The Coca-Cola Company, Commvault, Diageo, Google.org, Mars Inc, Mastercard, Microsoft Corp., Nike, RB, SAP, Salesforce .com, Salesforce.org i Unilever.

Ogłoszenie pojawia się jako Projekt Wszyscy, Akcja na rzecz Zrównoważonego Rozwoju (A4SD), Niespokojny rozwój, Kampania Akcji SDG, ONZ i Fundacja ONZ, zapraszają obywateli, organizacje i przywódców na spotkanie w środę 25 września – w rocznicę porozumienie w sprawie celów globalnych – uczynić rok 2020 rokiem aktywizmu, aby pomóc światu wejść na ścieżkę do osiągnięcia celów do 2030 r.

Ponieważ pozostało 10 lat na realizację Globalnych Celów Zrównoważonego Rozwoju – uzgodnionych przez każdy kraj ONZ w 2015 roku – dzisiejsze ogłoszenie jest krokiem w kierunku przyspieszenia postępu przed Światowym Dniem Działania [25 września 2020 r.], Podczas którego oczekuje się, że światowi liderzy są oczekiwani. do powrotu i składania sprawozdań z kroków, które podjęli, aby wspierać zrównoważony rozwój, dobrobyt, równość i szanse dla wszystkich.

Richard Curtis, współzałożyciel Projektu Wszyscy, powiedział: „Poczyniliśmy pewne postępy, ale nie na tyle, aby dotrzymać obietnic złożonych przez wszystkie narody w 2015 roku. Obecnie misją kluczową jest inspirowanie i angażowanie świata w wyznaczanie ścieżki dekada dostawy. Oznacza to prowadzenie kampanii na rzecz głównych przełomów w polityce globalnej, wywoływanie coraz większego aktywizmu lokalnego i regionalnego oraz tworzenie wydarzeń kulturalnych, które włamują się do głównego nurtu i ożywiają działania mające na celu walkę z ubóstwem, nierównością i kryzysem klimatycznym. Przede wszystkim oznacza to połączenie sił, od młodych aktywistów po globalne firmy, i mamy nadzieję, że premiera „Biznesowych Avengers” to dzisiaj pokazuje, bo razem możemy i musimy osiągnąć Cele. ”

Wyznaczenie jednej trzeciej globalnych celów i dziesięć lat do końca – 2020 to rok przełomowy – pełen kluczowych momentów decyzyjnych dotyczących płci, nierówności, klimatu, ekosystemów, demokracji i przestrzeni obywatelskiej.

O projekcie Wszyscy 
Projekt Każdy stara się wykorzystać moc doskonałej komunikacji za Globalnymi celami zrównoważonego rozwoju, przyspieszając tworzenie bardziej sprawiedliwego świata do 2030 r., W którym wyeliminowano skrajne ubóstwo, należycie zajęto się zmianami klimatycznymi, a niesprawiedliwość i nierówności są niedopuszczalne . Ich misją jest upewnienie się, że wszyscy na naszej planecie wiedzą, jakie są Globalne Cele Zrównoważonego Rozwoju, tak aby mieli największe szanse na osiągnięcie. U podstaw tego projektu leży założenie, że jeśli ludzie wiedzą o celach, mogą pociągać do odpowiedzialności swoje rządy, biznes, instytucje lokalne i międzynarodowe.

O ONZ i SDG
193 państwa członkowskie Organizacji Narodów Zjednoczonych przyjęły odważną, perspektywiczną i ambitną Agendę 2030 na rzecz zrównoważonego rozwoju we wrześniu 2015 r. Agenda, która obejmuje 17 transformacyjnych celów zrównoważonego rozwoju, wzywa wszystkie kraje – biedne, bogate i o średnich dochodach – do promować dobrobyt i dobrobyt społeczny, jednocześnie chroniąc planetę. Cele uznają, że eliminacja ubóstwa musi iść w parze ze strategiami, które budują wzrost gospodarczy i uwzględniają szereg potrzeb społecznych, w tym edukację, zdrowie, ochronę socjalną i możliwości zatrudnienia, jednocześnie zajmując się zmianami klimatycznymi i zagrożeniami dla różnorodności biologicznej. Cele wymagają, aby wszyscy odnosili korzyści i nikt nie mógł zostać w tyle. Dążąc do budowania świadomości i inspirowania działań na rzecz Celów, Sekretariat ONZ,

O Fundacji Narodów Zjednoczonych Fundacja 
Narodów Zjednoczonych działa jako partner strategiczny, pomagając Organizacji Narodów Zjednoczonych w mobilizowaniu pomysłów, ludzi i zasobów potrzebnych do napędzania globalnego postępu i sprostania pilnym wyzwaniom. Koncentrujemy się na kwestiach leżących u podstaw celów zrównoważonego rozwoju, budujemy inicjatywy w różnych sektorach, aby rozwiązywać problemy na dużą skalę i angażujemy obywateli, którzy szukają działań. Założona w 1998 roku przez przedsiębiorcę i filantropa Teda Turnera, Fundacja ONZ współpracuje z partnerami filantropijnymi, korporacyjnymi, rządowymi i indywidualnymi. 

O Programie Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju 
Działając w 170 krajach, na wszystkich kontynentach, niezależnie od warunków, UNDP jest największą globalną organizacją rozwojową na świecie. Prowadzimy misję ONZ, której celem jest wyeliminowanie ubóstwa przy jednoczesnej ochronie środowiska. Współpracując ze społecznościami, rządami i sektorem prywatnym, jesteśmy zobowiązani do eliminowania nierówności na całym świecie, zwalczania zmian klimatycznych i osiągnięcia 17 celów zrównoważonego rozwoju. Naszą misją jest ochrona naszej planety i jej mieszkańców, aby stworzyć lepsze jutro dla przyszłych pokoleń. 

web.archive.org

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: