DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

USA szykują się do inauguracji Bidena: wprowadzono stan wyjątkowy, zaproszono Rosję ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„Otrzymano zaproszenie. Planowany jest udział na szczeblu ambasadora” – powiedział przedstawiciel ambasady.

Na inauguracji prezydenta obecni są zazwyczaj zagraniczni ambasadorowie, ale w tym roku odbywa się ona w bardzo ograniczonym formacie i nie było wiadomo, czy będzie miejsce dla dyplomatów.

Początkowo zapowiadano, że zostaną wpuszczeni tylko członkowie Kongresu i ich goście – nie więcej niż po jednym na każdego, czyli łącznie niecałe 1100 osób.

Wcześniej prezydent USA Donald Trump, na prośbę burmistrza, wprowadził w Waszyngtonie stan wyjątkowy, aby zapewnić bezpieczeństwo ceremonii 20 stycznia. Z kolei burmistrz Waszyngtonu Muriel Bowser wezwał Amerykanów, aby nie odwiedzali stolicy kraju w dniu inauguracji, ale zamiast tego oglądali ją w Internecie.6 stycznia, w dniu, w którym Kongres miał zatwierdzić wyniki ostatnich wyborów prezydenckich i oficjalnie ogłosić zwycięzcą Demokratę Joe Bidena, zwolennicy Trumpa wtargnęli na Kapitol. Prace Kongresu zostały przerwane na kilka godzin, kongresmani, a także wiceprezydent USA Mike Pence, który jest przewodniczącym Senatu, zostali ewakuowani. W czasie zamieszek zginęło co najmniej pięć osób.

sputniknews

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: