DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

USA będą pilniej strzegły swoich technologii przed rosyjskim wywiadem ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Stany Zjednoczone zaostrzyły kontrolę eksportową nad amerykańskimi technologiami, aby nie wpadły w ręce obcych wojskowych i szpiegów.

Rozporządzenie zapewni stałość w łańcuchu dostaw technologii informacyjnych i komunikacyjnych w naszym kraju i wiarę w niego.

„Dzisiaj Biuro Przemysłu i Bezpieczeństwa Departamentu Handlu wprowadziło nową kontrolę nad wszelkimi amerykańskimi technologiami i działaniami osób z USA, które mogą wspierać końcowych użytkowników lub końcowe użytkowanie związane z wywiadem wojennym Chin, Kuby, Rosji i Wenezueli oraz wspierające terroryzm w krajach”, głosi oświadczenie resortu.

Oprócz tego zaostrzono kontrolę nad technologiami, które mogą być wykorzystywane w programach do stworzenia broni masowego rażenia i środków jego dostawy.

Komputer
© ZDJĘCIE : PIXABAY

Nowe zasady dotyczą nie tylko dostaw, ale też takich usług jak serwis, naprawa i ulepszanie.W szczególności ograniczenia dotyczą komponentów broni chemicznej i biologicznej, systemów rakietowych, bezzałogowych pojazdów lotniczych. Przepisy wejdą w życie z dniem 16 marca 2021 roku.

Nie możemy pozwolić, aby zagraniczne wywiady wojskowe naszych przeciwników, takich jak Chiny, Kuba, Rosja, Wenezuela, Iran i inne kraje wspierające terroryzm, używały amerykańskiej technologii lub serwisów dla wsparcia swojej destabilizującej technologii

– oświadczył w związku z tym Sekretarz Handlu USA Wilbur Ross.

Redaktor naczelny czasopisma „Obrona Narodowa” Igor Korotczenko oświadczył Sputnikowi, że zaostrzenie kontroli eksportowej nad amerykańską technologią nie wpłynie na pracę rosyjskiego Ministerstwa Obrony i służb wywiadowczych kraju, ponieważ te resorty i tak z niej nie korzystały.

Na liście organizacji, dla których dostawy będą jeszcze bardziej ograniczone, znalazły się przede wszystkim Główny Zarząd Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Federacji Rosyjskiej (GRU), służby wywiadowcze i kontrwywiadowcze ChRL, organizacja wywiadowcza irańskiego Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej i jednostka wywiadowcza „Artesz” z Iranu oraz służby wywiadowcze KRLD, Syrii i Wenezueli.

sputniknews

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: