DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Trump zakazuje transakcji z chińskimi firmami wojskowymi ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Prezydent Donald Trump podpisał dekret ws. zakazu transakcji z papierami wartościowymi firm, które mogą być związane z chińskimi wojskowymi, poinformowała służba prasowa Białego Domu.

„Od 11 listopada 2021 roku posiadanie jakichkolwiek takich papierów wartościowych dla obywateli USA jest zakazane” – napisano w tekście dekretu.

Do 11 listopada 2021 roku godziny 23.59 czasu EST zezwolone są wszelkie działania, żeby całkowicie lub częściowo pozbyć się papierów wartościowych firm, które jak uważa Waszyngton, należą lub są kontrolowane przez chińskich wojskowych.

Wcześniej Trump podpisał rozporządzenie, w którym zakazał transakcji z osobami, kontrolującymi osiem chińskich aplikacji do płatności online. Dekret wejdzie w życie za 45 dni – 19 lutego – mniej więcej miesiąc po tym, jak Trump opuści stanowisko prezydenta. Jego następca Joe Biden może zrezygnować z tych działań. Trump wyjaśnił te kroki potencjalnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego kraju. Zakazem zostały objete aplikacje Alipay, CamScanner, QQ Wallet, SHAREit, Tencent QQ, VMate, WeChat Pay i WPS Office.

Później agencja Reuters poinformowała, powołując się na źródła, że administracja Trumpa rozpatruje możliwość wpisania na czarną listę takich chińskich gigantów technologicznych, jak Alibaba i Tencent. Jednocześnie źródła Wall Street Journal, zaznajomione z sytuacją twierdziły, że władze Stanów Zjednoczonych nie będą zabraniać amerykańskim obywatelom inwestowania w chińskie firmy Alibaba, Tencent i Baidu.

sputniknews

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: