DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Sharon Stewart rozmawia z Członkiem Sojuszu „J” – Historia i aktualna sytuacja. 12 stycznia 2021 ☀Autor Gabi☀

10.00 avg. rating (96% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Członek Sojuszu, który przedstawia się tylko jako „J”, rozmawia z Sharon o Burzy i stanie rzeczy, szczególnie w polityce amerykańskiej teraz, w 2021 roku. W ten sposób się identyfikuje, nie ma nic wspólnego z martwym Kennedym lub amerykańskim komputerem kwantowym, który nazywa się „Q”.

Postępujemy zgodnie z tymi informacjami, aby uzyskać wszelkie informacje, które mogą zostać ujawnione opinii publicznej.

Zrozum, że Sojusz jest tajną organizacją, która musi pozostać w ukryciu ze względu na swoje bezpieczeństwo. 

Może to być każdy – nawet Demokraci – ale zajmują wpływowe stanowiska i mogą zmienić to wszystko za nas.

Nazywamy to wojną między Demokratami a Republikanami, ale tak naprawdę jest to wojna między Deep State, a Sojuszem. Jest przebrany za polityczny i rozgrywa się na tym forum, ale sięga o wiele głębiej.

„J” szacuje, że na całym świecie jest około pół miliona członków Sojuszu. Nie obejmuje to wszystkich sił zbrojnych, tylko tych członków sił zbrojnych, którzy mogą dowodzić tymi siłami.

Mam wrażenie, że znam kilku członków Sojuszu Amerykańskiego i być może jednego lub dwóch Kanadyjczyków. Jestem pewna, że były minister obrony Paul Hellyer jest członkiem Sojuszu. Ten 97-latek wciąż jest czynny, wykładając o głębokim stanie i istnieniu kosmitów oraz o tym, jak współpracują z rządami. Ma w ofercie wiele książek i będę czytać jedną lub dwie, żeby zobaczyć, co on wie.

Historia i obecna sytuacja

8 stycznia 2021 r

Ja: Cześć, J, dziękuję za przybycie. Chcę zwrócić uwagę ludzi, że kiedy poprosiłam o rozmowę z członkiem Sojuszu, otrzymałam tylko literę „J”. To nic nie znaczy. Może to być Sally, Sherman lub Bertrand. Po prostu używają litery „J” do przedstawienia siebie. Nie oznacza to Johna F. Kennedy’ego czy Kennedy’ego Juniora. Po prostu mogę go nazwać. Widzę go również jako mężczyznę, wygląda jak ziemianin, ale wątpię w to, ponieważ jest telepatyczny i ma krótkie czarne włosy. O ile wiem, nie Mike Pence.

Więc J. Będę z tobą całkiem szczera. To, co dzieje się teraz, jest bardzo trudne dla Amerykanów, nie wspominając o innych na całym świecie. Ci ludzie dosłownie oddają swoje życie w ręce Trumpa i życie ich dzieci, a można powiedzieć, że wielu jest wobec niego lojalnych i kochają go. Naprawdę możesz to powiedzieć. Chcę powiedzieć, że między innymi o to chodzi tutaj, a jeśli jesteś ET, tak jak podejrzewam, że jesteś, zrozumiesz znaczenie ludzi, którzy ufają, są lojalni i kochają innych o wiele lepiej niż każdy na ziemi może.

J: Szanuję to. Rozumiem.

Ja: Dobrze. Wtedy zakładam, że odpowiesz na te pytania mając to na uwadze.

J: Będę. (Czuję, że się uśmiecha)

Ja: Czy pracujesz w Białym Domu lub gdziekolwiek w jego pobliżu?

J: Tak. Jestem związany z amerykańskim systemem politycznym.

Ja: OK. Muszę cię zapytać o historię Sojuszu. Kiedy zaczął się formować?

J: Sojusz to organizacja starsza niż większość z was. Nie nazywaliśmy siebie „Sojuszem”. Tak naprawdę nie nadaliśmy sobie imienia. Na początku była to niewielka grupa zaniepokojonych polityków, z których wielu już minęło, którzy byli świadomi działań w Strefie 51 i za granicą, którzy byli świadomi narastającej negatywnej sytuacji egzopolitycznej z negatywnymi ET. Czy myślisz, że w tamtym czasie wszyscy politycy, którzy byli tego świadomi, byli na pokładzie tej sytuacji? Nie sądzisz, że niektórzy zaczęli unosić brwi na to, co się działo? Cóż, to był początek Sojuszu.

Wystarczyło, że jedna osoba wyraziła swoje obawy i tak się stało. Coraz więcej przystępowało i przyszło z pomocą innym członkom grupy, aby przyciągnąć nowych członków, którzy nie byliby narażeni na kompromis. Byliśmy ludźmi, którzy rozumieli wagę wolności i wolności Amerykanów i zrozumieliśmy naszą Konstytucję.

Sojusz powstał jako mały, około 1929 roku.

Ja: Nawet tak wcześnie?

J: Och, oczywiście. Staliśmy przeciwko głębokiemu stanowi, jednak wtedy byliśmy małą grupą, która musiała milczeć, inaczej mogla zostać zamordowana. Obserwowaliśmy, jak głęboki stan i nikczemne ciemne istoty pozaziemskie opanowały ten świat. Powiedziano nam, że zawsze tu byli, jednak do niedawna tak bardzo nie przeszkadzali. Dali nam technologie, takie jak telefon, telewizja i tak dalej, aby skuteczniej szerzyć nad nami kontrolę.

Sojusz składa się z niektórych członków Ziemi i innych, którzy są członkami narodów kosmicznych. Wenusjanie są bardzo silni w naszej grupie. I mieliśmy kontakt z Valiant Thorem, rozumiem, że znasz jego historię.

Ja: jestem zaznajomiona.

J: W miarę upływu lat pracowaliśmy nad naszą sprawą. Zrozumieliśmy, że nastąpi próba przejęcia największych narodów na tej planecie i pracowaliśmy w ramach wszystkich rządów, aby ją powstrzymać.

Ja: To właśnie stało się z ZSRR?

J: Na przykład. Został zdemontowany. A Stany Zjednoczone są teraz grupą na desce do krojenia. Jak wiesz.

Ja: Dlaczego to zaszło tak daleko? Dlaczego ktoś nie mógł wejść na prezydenturę, żeby to powstrzymać?

J: Ma to związek z tym, w co wierzą ludzie. I ma to związek z tym, w co wmanipulowano ich  przekonanie. Nikt z nas nie mógł tego powstrzymać, ponieważ nie mieliśmy wówczas środków.

Ja: Teraz wiesz? A tak przy okazji, dlaczego Trump dopiero teraz dowiaduje się, kto jest wobec niego lojalny, a kto nie? Masz na myśli, że miał Pence’a u boku przez cztery lata i nigdy go nie podejrzewał?

J: Myślisz, że nie? Pan Trump jest bardzo dobry w odgrywaniu roli. Zrobił to tak dobrze, że nawet w głębokim stanie nie podejrzewali, że wiedział.

Ja: Musieliby być dość głupi.

J: Bez komentarza. Próbują obalić inną globalną / galaktyczną organizację: Sojusz.

Ja: Tak, myślę, że to dość głupie.

J: Myślisz, że nie mamy wsparcia w imieniu Ashtara Sherana, z którym też rozmawiasz? Wenusjanie? Marsjanie? Merkurianie? Pleaidians? Agarthans? A inne stany galaktyczne, które wspierają to całe obalenie głębokiego stanu?

Ja: OK, to ma sens. Inną rzeczą, którą chcę powiedzieć, jest zaprotestowanie przeciwko sposobowi, w jaki to się odbywa. Ci ludzie cierpią. To nie jest przyjemna rzecz dla nas wszystkich.

J: Tak, ale wtedy trzeba zmienić zdanie.

Ja: Moje się zmienia. Zaczynam myśleć, że Trump nie jest taki miły.

J: Cóż, jak mówimy, jest to część bólu, który przynosi korzyści. Niedźwiedź z nami.

Ja: Naprawdę chcę w to wierzyć.

J: Część problemu, Sharon, polega na tym, że wydaje się, że wszystko spoczywa na dwóch lub trzech kluczowych postaciach. Podczas gdy reszta z nas milczy. Ale uwierz mi, w grę wchodzi dużo więcej osób niż tylko prezydent i wspieramy go.

Ja: Czy on ma wsparcie wojskowe?

J: Tak, wie.

Ja: Nienawidzę wojny, ale jeśli ma być….

J: Staramy się tego uniknąć. Nie skupiaj się tylko na jednej osobie: Potusie. Jest nas wielu, nie rozpoznasz nas, nawet nie podejrzewasz, że jesteśmy w to wmieszani.

Ja: X, polityk, był jednym. Nie wiem, co teraz robi, ale był jednym z nich.

J: Ludzie tacy jak ty są niebezpieczni! lol

Ja: LOL. Powinnam usunąć jego imię?

J: Proszę. Nie ujawniaj członków Sojuszu, dopóki się nie ujawnią, proszę.

Ja: A co z faktem, że Trump jest jezuitą? 

Nadal jest iluminatem, ale nie z frakcji, która próbuje obalić Stany ?

J: Jest. Próbuje przywrócić konstytucję i wykonał dobrą robotę. Próbuje zdobyć pieniądze dla mieszkańców tego kraju, jednak na każdym kroku na jego drodze stoją gracze z głębokiego państwa. Obecnie ma wielu przeciwników, Sharon. Zawsze tak było. Ale pływy się odwrócą.

Ja: Kiedy ja?

J: Wkrótce. Ten rok będzie miał dobry zwrot dla wszystkich. Zobaczysz, jak są aresztowani, sądzeni, a następnie powieszeni za zdradę. Musimy wam wszystkim pokazać, ponieważ to wasz system przekonań wymaga zmiany. Jeśli uważasz, że Ziemia jest bezpieczniejsza i możesz łatwiej oddychać, możemy przejść na wyższy poziom.

Ja: OK. J, dziękuję i porozmawiamy ponownie. Jestem pewna, że mam do ciebie więcej pytań.

J: Cieszę się, że mogę pomóc, Sharon. Po prostu zadzwoń do mnie.

nieprzerwanie….

Ja: Czy w sojuszu są szpiedzy?

J. Tak. Szpiegostwo. Poszukiwanie informacji, włamywanie się do komputera, zginanie rąk, kiedy trzeba….

Ja: Na przykład w ten sam sposób, co Faceci w Czerni? Zabranie osoby i złamanie jej kostek w celu uzyskania od niej informacji?

J. Tak, uciekaliśmy się do tego.

Ja: Był pewien polityk, którego imieniem nazwano Deep State, imieniem X. Czy była jedną z was?

J: Możliwe. Proszę, nie identyfikuj nas. Ona wciąż żyje.

Ja: Tak, też przy siedzeniu jej spodni. Musiała się wycofać, kiedy otrzymała ich wiadomość.

J: Nie zawsze. Jeśli się wycofamy, nikt nie pomoże Amerykanom i światu.

Ja: prawda. Czy podchodzisz do osób z wewnątrz i zachęcasz ich do rozmowy?

J: Czy osoby wtajemniczone rozmawiają z nami? Tak, robią. Mamy agentów, którzy chodzą po okolicy. Możemy im również zapewnić ochronę. Jest teraz wielu wtajemniczonych, którzy udzielili nam wsparcia.

Ja: Jak wypadasz na tle ruchu oporu?

J: Podobne ruchy, ale my jesteśmy bardziej rządowi. Ruch oporu jest bardziej podziemną siecią, ale współpracuje również z Plejadanami.

JaCzy jest więcej takich organizacji?

J: (uśmiecha się) Tak.

Ja: Pracujesz dla dobra?

J: Tak.

Ja: Czuję się lepiej. Jaki jest Twój poziom technologii?

J: Technologia pozaziemska. Poziom kwantowy.

Ja: Czy skaczesz w tę i z powrotem w czasie?

J: Mogę. Wielu z nas też może. Ziemianie nie są w tym tak dobrzy, ale nawet niektórzy z nich potrafią.

Ja: Czy Sojusz manipuluje opinią publiczną, tak jak robi to Deep State?

J: Staramy się tego nie robić, ale ujawniliśmy informacje, które były potrzebne do zmiany opinii publicznej.

Ja: Czy jesteś właścicielem jakiejkolwiek części mediów?

J: Kilka małych sklepów na całym świecie.

Ja: Czy to się powiększy?

J: To musiałoby obejmować prawdę o ziemi, prawda? Zaraz zaczniesz też stację, ważną.

Ja: wiem. Nawiasem mówiąc, nie doceniam pochlebstw. Wiem, że to ważne.

J: Nie schlebiałem ci. Jesteś poza tym.

Ja: jestem.

Ciekawe, jak wyglądało szpiegostwo…

J: Musimy przeciwdziałać niektórym próbom organizacji takich jak CIA, aby skrzywdzić, zabić, wymusić, itp. Musieliśmy więc zabić agentów CIA i zabrać tych, których chronimy przed nimi.

Ja: Jak aktywny byłeś w najnowszej historii Ziemi?

J: Dużo od lat 50-tych. Zneutralizowaliśmy wiele technologii jądrowych.

W tej chwili Ziemia jest w stanie ujawnić całą tę nikczemną prawdę. Byliśmy zajęci neutralizowaniem wszelkich wysiłków podejmowanych przez głębokie państwo, abyś nie zapłaciła za to, co zrobiliśmy. Oczywiście ludzie są zawsze pociągani do odpowiedzialności w tej cichej wojnie.

To my naprawiliśmy wirusa, aby nie był tak śmiertelny, jak powinien. Potrzebowaliśmy ludzi, którzy będą trzymać się Donalda Trumpa. Wypuszczenie śmiertelnego wirusa na jego zegarku byłoby katastrofalne dla naszej kampanii na rzecz uwolnienia Ziemi. Zawsze musimy być o krok przed nimi.

Ja: Dziękuję J. Na pewno będę miała więcej pytań.

J: Cieszę się, że tu jestem.

** Źródło ** Kanał: Sharon Stewart

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/01/sharon-stewart-rozmawia-z-czonkiem.html

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: