DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Rząd weźmie się za social media? „Potrzebne są stanowcze działania” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Marek Zagórski, pełnomocnik rządu ds. cyfryzacji, mówił na antenie Polskiego Radia o konieczności wprowadzenia regulacji, dotyczących funkcjonowania mediów społecznościowych.

– Jako Polska na unijnym forum sygnalizujemy to od dłuższego czasu, że potrzebne są rozwiązania regulujące relacje w mediach społecznościowych – powiedział Zagórski.

Mamy do czynienia z monopolistami. Podobnie wyglądała przed laty sytuacja z operatorami telefonii komórkowej czy firmami energetycznymi. Potrzebne są stanowcze działania, najlepiej wypracowane przez Unię Europejską – oświadczył pełnomocnik rządu ds. cyfryzacji.

Zagórski poinformował, że nad rozwiązaniami w tej kwestii pracuje Komisja Europejska, a Polska bierze aktywny udział w tych pracach.

– Aktywnie bierzemy w tym udział. Złożyliśmy całe mnóstwo postulatów. Najważniejszy z nich to zapisanie w unijnym prawie, że użytkownik mediów społecznościowych ma być traktowany jako konsument i mieć pełne prawo i swobodę w dysponowaniu swoimi danymi, które umieszcza w internecie – powiedział pełnomocnik.Zagórski odniósł się także do niedawnych działań Twittera, który zablokował konto prezydenta USA Donalda Trumpa po serii wpisów, które uznano za łamiące zasady tego portalu. W jego ocenie takie działania są niezwykle groźne.

Odbiegając od wielkiej polityki, warto zwrócić uwagę, że całe mnóstwo małych i średnich firm traktuje media społecznościowe jako platformę do prowadzenia biznesu. Zablokowanie konta powoduje, że przedsiębiorca praktycznie przestaje funkcjonować – ocenił Marek Zagórski.

sputniknews

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: