DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Powstał „polski Facebook”. Ma być ostoją „wolności słowa” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Nowy portal społecznościowy ma łączyć „wolnych i niezależnych Słowian”. To wolnislowianie.pl. Na razie o nowej inicjatywie wiemy niewiele. Jak donosi branżowy serwis Dobre Programy, „autorami tej platformy są członkowie [Stowarzyszenia] Królestwa Wolnych Słowian znani ze swoich mocno prawicowych poglądów”.

Jednak Wolni Słowianie oficjalnie nie chcą definiować się jako platforma ani lewicowa, ani prawicowa, a jedynie „pozbawiona cenzury”. Ma to być nadwiślańska odpowiedź na ruchy internetowych gigantów, takich jak Facebook czy Twitter. Widać, że szata graficzna jest dość mocno inspirowana portalem stworzonym przez Marka Zuckerberga.

Na razie trudno stwierdzić, czy nowe medium będzie głównie platformą dla prawicy. Jednak niektórzy komentatorzy szukają analogii do serwisu Parler – amerykańskiej platformy społecznościowej o prawicowym charakterze – udostępniający usługę mikroblogowania, uruchomiony w sierpniu 2018 roku. Do Parlera trafiały przez ostatnie lata przede wszystkim osoby rozczarowane polityką Facebooka i Twittera w stosunku do ich poglądów.

Gazeta Wyborcza w Warszawie.
© SPUTNIK . KRZYSZTOF ŻUREK

Ostatnie wydarzenia, które miały miejsce w Waszyngtonie oraz „bunt” zwolenników Donalda Trumpa, nie pozostały bez wpływu na to, że serwis ten został zamknięty. Niektórzy uczestniczy „szturmu” na Kapitol właśnie za pośrednictwem tej platformy koordynowali swoje działania, wrzucali też zdjęcia i relacje.Eksperci z serwisu Komputer Świat zastanawiają się nad tym, czy serwis wróci.

Odcięty przez Google i Apple od dwóch najpopularniejszych sklepów, a przez Amazon od swoich sieciowych usług, Parler zawisł w internetowym limbo. Czy wróci? Musiałby przenieść się na własny hosting, albo spróbować dogadać się z kimś, komu nie zależy na współpracy z Apple, Google, Amazonem, PayPal itd. – czytamy.

W dodatku w ostatnich dniach po Internecie krążą informacje, iż serwis został zhakowany z całą zawartością serwerów.

Z sieci zniknął także prawicowy kuzyn Parlera czyli serwis Gab.

 

Jeśli chodzi o Polskę, Wolni Słowianie wcale nie są pierwszą stworzoną polskojęzyczną alternatywą dla Facebooka. Odrodził się stworzony w 2017 roku i chwilę potem zamknięty Polfejs. Teraz ma około 17 tysięcy użytkowników – operuje z Irlandii. Jego pierwsza wersja, która nie przetrwała roku, miała wyraźny odchył „na prawo”. Teraz jednak Polfejs jest neutralny, zapewniają twórcy.„Tworzą go częściowo te same osoby, ale zdecydowanie nie jesteśmy jakimś „prawicowym” czy też „lewicowym” portalem. Z poprzednim były same problemy, mowa nienawiści, obrażanie, kontrowersyjne treści. Teraz jesteśmy po prostu medium społecznościowym, neutralnym, dla każdego. Nie ma teraz żadnych problemów z użytkownikami, wcześniej się zdarzały” – stwierdził w rozmowie z money.pl Bartosz Bakuła z Polonia Web Services.

Dziennie rejestruje się nawet po kilkaset osób. Domena poprzedniego Polfejsa (z końcówką .pl) prowadzi obecnie do serwisu Liker – niewielkiego serwisu społecznościowego. Natomiast adres nowegp Polfejsa brzmi: polfejs.net – dodaje.

sputniknews

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: