NAJNOWSZE VIDEO
30 NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANYCH JACK CALEIB STREAM + FILMY KINOWE
NAJCZĘŚCIEJ OGLĄDANE VIDEO
Posted by Ewa.x
7332 views
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE
Pamiętacie Państwo jeszcze " PACJENTA ZERO" ? Przeczytajcie !!
Mega kłamstwo z Indii. Hindusi umierają z całkowicie innej przyczyny.
PO PRZEGRANYM PROCESIE POLICJI - POLICJA POSTANOWIŁA ZGNOIĆ 77 LETNIA KOBIETĘ - 5 NOWYMI AKTAMI OSKARŻENIA
7 czerwca 2021 Bez  głosowania w Parlamencie Europejskim wejdzie w życie TERREG.
Ruszył program zaszczep się zapłacimy ci 25 euro !
PILNE !! Zgony dzieci krótko po przyjęciu szczepionki..
Wałbrzych. Prezydent Szełemej przedstawiony jako SS-man i porównany do Josefa Mengele
Małżeństwa szczepią się razem, razem chorują i razem umierają ...
Kategorie
   POLITYKA STRONY M-FORUM !!! - WSZYSTKIE ZAMIESZCZANE MATERIAŁY ORAZ PREZENTOWANE I PROPAGOWANE - Poglądy i opinie zawarte w artykułach mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. !!!! REDAKCJA M-FORUM AV LIVE MA NA CELU PUBLIKOWANIE WSZYSTKICH INFORMACJI KTÓRE SĄ CENZUROWANE BEZ WZGLĘDU NA ZABARWIENIA POLITYCZNE , RELIGIJNE I OBYCZAJOWE - ZA KOMENTARZE I WYPOWIEDZI CZYTELNIKÓW I WIDZÓW NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI , Z WYJĄTKIEM TREŚCI O CHARAKTERZE PRZESTĘPCZYM KTÓRE BĘDĄ USUWANE BEZ OSTRZEŻEŃ     UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

TO PORTAL NA KTÓRYM CODZIENNIE ZNAJDZIESZ PONAD 100 INFORMACJI INFO NIUS W TYM MATERIAŁY CENZUROWANE LUB ZABRONIONE NA INNYCH PORTALACH POPRAWNYCH POOLITYCZNIE WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-) Naszym celem jest przeciwstawianie się wszelkim formom manipulacji opinią publiczną w Polsce. W dobie wojny informacyjnej nie ma zadania bardziej palącego niż odpowiedzialne wspieranie zaufanych mediów. Pomóż nam zbudować solidną dziennikarską platformę, publikującą ekskluzywne, wysokiej jakości informacje, opinie i analizy, utrzymującą się wyłącznie dzięki zaufaniu Czytelników. PORTAL M-FORUM DZIAŁA W TAKIEJ FORMIE NA PODSTAWIE PRZEPISÓW KONSTYTUCJI Art. 54. Zasada wolności poglądów 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. 2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Dz.U.1997.78.483 – Konstytucja Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 2 kwietnia 1997 r. W JAKI SPOSÓB MOŻESZ NAM POMÓC – ZOSTAŃ AUTOREM Witam zaproszenie dla Youtuberów , Dziennikarzy , Blogerów do współpracy , sporadyczne publikowanie na stronie M-forum – p.s bardzo ważne dla twórców z Y.T , F.B . VIMEO DAILMOTION – każdorazowe wejście w wasz materiał na naszej stronie , jest zaliczane na wymienionych platformach jako pełne wejście monetyzowene i zaliczane do ruchu na waszej głównej stronie działalnosci przekłada sie to na pozyskiwanie nowych widzów na waszych kanałach i REKLAMIE ! ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO PUBLIKOWANIA , ZARÓWNO JUŻ PUBLIKUJĄCYCH W SIECI, JAK I DLA OSÓB CHCĄCYCH ZADEBIUTOWAĆ .Możliwość swobodnego prowadzenia własnego niezależnego STREAM LIVE !

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PIKIO: Więźniowie zgotowali „przywitanie” ojcu, który zabił noworodka. Porażające nagranie, wiemy co dalej ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

nagranie więźniowie zabójstwo

Facebook.com Twoje Gliwice

Szokujące nagranie rejestrujące skandujących skazanych w ramach „przywitania” ojca podejrzanego o znęcanie się nad malutkim dzieckiem kilka miesięcy temu obiegło media. Głośna sprawa małego Victora, który wskutek bestialskiego traktowania zmarł w lipcu 2020 roku ma swój dalszy ciąg. 13 stycznia małżeństwo postało postawione w stan oskarżenia.

Nagranie, na którym zarejestrowano „przywitanie” przez pozostałych skazanych mężczyzny oskarżonego o znęcanie się nad swoim miesięcznym dzieckiem, zostało opublikowane na profilu Twoje Gliwice w mediach społecznościowych. Jak wiadomo, osoby bestialsko traktujące dzieci lub pedofile nie mają łatwego życia w więzieniu. Współwięźniowie jawnie okazują nienawiść, niejednokrotnie dokonując nawet samosądów.

Szokujące nagranie więźniów skandujących podczas przyjazdu ojca malutkiego Victora. Znamy dalszy ciąg sprawy

Sprawą miesięcznego Victora żyła praktycznie cała Polska.Do tragicznego zdarzenia doszło 22 lipca 2020 roku. Tego dnia Aleksandra Sz. wyszła z domu razem ze swoją małoletnią córką, pozostawiając miesięcznego chłopca pod opieką ojca – Mariusza Sz, który znęcał się nad noworodkiem pod nieobecność małżonki.

Jak wynika z ustaleń śledczych, mężczyzna miał uderzyć chłopca płaskim, twardym narzędziem z ogromną siłą w głowę, doprowadzając do powstania ciężkiego oraz rozległego urazu czaszkowo-mózgowego. Kiedy kobieta wróciła do domu i zorientowała się, że jej dziecko nie oddycha, wezwała służb ratunkowe.

Maluszek w stanie krytycznym został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala w Katowicach-Ligocie, a następnie na Szpitalny Oddział Ratunkowy Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka im. Jana Pawła II w Katowicach. Niestety chłopca nie udało się uratować.

W mediach społecznościowych na facebookowym profilu Twoje Gliwice zostało udostępnione nagranie sprzed zakładu karnego znajdującego się w tymże samym mieście. Słychać na nim więźniów nieszczędzących gniewnych okrzyków skierowanych w stronę mężczyzny, pomimo iż nie został wówczas jeszcze skazany.

13 stycznia 2021 roku Prokuratura Okręgowa w Gliwicach przekazała informacje dotyczące skierowania do Sądu Okręgowego w Gliwicach aktu oskarżenia przeciwko Mariuszowi Sz., a także jego żonie – Aleksandrze. Mężczyźnie zarzucono, że w okresie od 23 czerwca znęcał się nad swoim synkiem ze szczególnym okrucieństwem, z kolei 22 lipca:

– działając w okolice szczytu głowy noworodka narzędziem twardym, płaskim, z dużą siłą, z zamiarem bezpośrednim pozbawienia życia, spowodował u niego rozległy i ciężki uraz czaszkowo-mózgowy, skutkujący jego śmiercią. – Mężczyzna został również oskarżony o –spowodowanie u jego córki Victorii, w nocy z 29 na 30 marca 2019 r. w Rudzie Śląskiej, złamania żeber, skutkującego naruszeniem czynności narządów jej ciała na okres powyżej 7 dni oraz o inne czyny zabronione kwalifikowane z ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii – czytamy.

Z kolei Aleksandra Sz., żona oskarżonego, odpowie za brak reakcji wobec bestialskiego zachowania męża. Choć dzieci doznawały licznych obrażeń, nigdy nie zgłosiła nigdzie tego faktu. Miała ciągle kontakt z kuratorem, a także pracownikami opieki społecznej czy innymi członkami rodziny.

Nieprzeciwdziałanie, a także brak reakcji wobec brutalnym zachowaniom Mariusza Sz. również zostało uznane za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad malutkim Victorem. Zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności. Ostateczna decyzja zapadnie podczas postępowania toczonego przed Sądem Okręgowym w Gliwicach.

pikio.pl

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

KORZYSTASZ Z OGRANICZONEGO CZASOWO DOSTĘPU !!

DALSZE KORZYSTANIE ZE STRONY MOŻLIWE PO URUCHOMIENIU DOSTĘPU PREMIUM 

 

STREAM PONIEDZIAŁEK , WTOREK, ŚRODA , CZWARTEK - NIEDZIELA 21.00

ABY TA BLOKADA STRONY BYŁA DLA CIEBIE NIE WIDOCZNA ZAŁÓŻ KONTO I ZALOGUJ SIĘ INSTR. FILMOWA PONIŻEJ :-)

ODBLOKUJ TREŚCI I STREAM KLIKAJĄC W PONIŻSZY OBRAZEK PEŁNA INSTRUKCJA  + MATERIAŁ FILMOWY !! 

Holler Box
Holler Box
%d bloggers like this: