DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

PIKIO: Szef szpitala na Stadionie Narodowym przekazał czarną wiadomość. Słuchacze się nie przesłyszeli ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

 

Artur Zaczyński ujawnił prawdę o szpitalu na Stadionie Narodowym

Screen twitter.com Rozmowa_RMF

Szef szpitala na Stadionie Narodowym przekazał czarną wiadomość. Słuchacze się nie przesłyszeli

Dr Artur Zaczyński pojawił się jako gość na antenie stacji RMF FM. W rozmowie z Robertem Mazurkiem dyrektor szpitala tymczasowego na Stadionie Narodowym w Warszawie przekazał niepokojące informacje o nagłym wzroście liczby pacjentów w placówce.

Dr Artur Zaczyński nie ukrywał, że wzrost liczby pacjentów z ciężkim przebiegiem COVID-19, hospitalizowanych w warszawskim szpitalu na Stadionie Narodowym, jest efektem kumulacji zakażeń z okresu świątecznego i poświątecznego w Polsce.

Artur Zaczyński ujawnił prawdę na antenie stacji RMF FM

Szef szpitala covidowego na Stadionie Narodowym w Warszawie pojawił się jako gość Roberta Mazurka w porannej rozmowie na antenie stacji RMF FM. Dziennikarz zapytał szefa placówki m.in. o to, czy Polacy powinni obawiać się tzw. trzeciej fali koronawirusa, której nadejście w pierwszym kwartale 2021 roku wieszczą eksperci.

– Może po liczbach jej nie widać, natomiast pamiętajmy o tym, że część osób po prostu się nie bada, przechodzi zachorowania koronawirusem traktując je jako przeziębienie, lekceważąc to, później przyjeżdżając do szpitali już w stanach takich zagrożenia życia. To widzimy – przekazał dr Zaczyński.

– Szpital tymczasowy na Stadionie Narodowym w ciągu tygodnia wypełnił się o 70% więcej. W tej chwili mamy ponad 110 osób przy zaczynającym się bilansie rocznym na 1 stycznia 55 osób – dodał na antenie stacji.

Dziennikarz zapytał lekarza również o jego opinię dotyczącą możliwości zniesienia części restrykcji wprowadzonych z powodu pandemii koronawirusa, m.in. ponownego otwarcia galerii handlowych, których działalność została ograniczona w ramach tzw. narodowej kwarantanny, która obowiązuje od 28 grudnia do 17 stycznia 2021.

– To bardzo trudna decyzja. Tak naprawdę nie ma mądrego, który podjąłby skuteczną decyzję nie patrząc się na po pierwsze kraje wokół nas oraz na sytuację epidemiczną w kraju, w którym nadal wysokie współczynniki zachorowalności powyżej 12 na 100 tysięcy są obserwowane w większości aglomeracji – skomentował szef szpitala na Narodowym.

Jak wskazał dr Zaczyński, nadciągający tydzień będzie kluczowy dla rozwoju pandemii w Polsce, ze względu na kumulację wydarzeń, które sprzyjały w ostatnim czasie wzmożonej transmisji koronawirusa w społeczeństwie. To m.in. okres świąt Bożego Narodzenia oraz świętowanie Nowego Roku.

– I trzeba popatrzeć na ten tydzień. Jest kluczowym tygodniem do podejmowania jakichkolwiek decyzji strategicznych co do dalszego luzowania bądź zaostrzania – podkreślił specjalista.

– W tej chwili wchodzimy pełną parą do wiosny, do przełomu zimowo-wiosennego i należy wyciągać konsekwencje, ponieważ pandemia przez rok nie odpuściła i uważam, że to co widzimy w Hiszpanii, w Niemczech, to co się dzieje we wszystkich innych krajach, gdzie te obostrzenia jednak są cały czas utrzymywane, powinno nam dać sporo do myślenia – przekazał dr Zaczyński.

pikio.pl

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

One thought on “PIKIO: Szef szpitala na Stadionie Narodowym przekazał czarną wiadomość. Słuchacze się nie przesłyszeli ☀Autor Gabi☀

  1. Jestem ciekaw czy zgony wzrosną z lat 2017-2019 z(400 000) skoro co roku było zgonów „tyle samo” to co niby koronawirus zmieni jeżeli tyle samo będzie 2021-2022?. Jeżeli uważają że ludzie do śmierci będą chodzić w maseczkach to się jeszcze kurwa zdziwią „jak ludzie wyjdą na ulice, nie po to by protestować. Wyjdą po to, by walczyć o wolność. Raczej na „okrzykach wypierdalaj się nie skończy a policja i wojsko nie uratują”.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: