DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Co to są tachiony? KOMORY TACHIONOWE . ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Co to są tachiony?

Tachiony to maleńkie cząsteczki subatomowe, które poruszają się szybciej niż światło. Mają zbawienny wpływ na ciało, umysł i ducha. W ostatnich latach dostępne stały się komory tachionowe.
Po prostu czołgasz się do komory, kładziesz się, relaksujesz i otrzymujesz do swojego ciała, umysłu i ducha regenerujące korzyści płynące z tych małych cząstek.
Ze strony tachyonis.org:
„Promienie kosmiczne o wysokiej energii docierają do tego układu słonecznego z przestrzeni międzygwiazdowej i niosą ze sobą tachiony. Niektóre z tych tachionów docierają do powierzchni naszej planety przez hiper-wymiarowy tunel czasoprzestrzenny [utworzony] za pomocą kryształu oscylatora kwarcowego na pokładzie statku kosmicznego Genesis II. Te tachiony można wykorzystać w naszej komorze do leczenia tachionów, którą opracowaliśmy we współpracy z Plejadianami. Komora tachionowa umożliwia przybycie tachionów z wyższych wymiarów do materii fizycznej. ”
Wiadomo, że tachiony odwracają entropię, a więc odwracają rozpad komórek i mają działanie regenerujące.
Obecnie na całym świecie dostępnych jest ponad 30 komór tachionowych.
Japonia ma wiele komór tachionowych
Cytowana powyżej strona internetowa tachyonis.org zawiera listę wszystkich komór tachionowych na całym świecie.
Co ciekawe, chociaż nie jest to ogromny kraj pod względem geograficznym (ale około 126 milionów ludzi, co zajmuje 10. miejsce w światowej populacji), Japonia ma najwięcej komór tachionowych ze wszystkich krajów. Japonia ma 10 ogólnodostępnych komór tachionowych.
Tajwan ma pięć komór. Tajlandia ma jeden w Chiang Mai. Chiny i Stany Zjednoczone oferują społeczeństwu sześć komór tachionowych.
Niemcy oferują trzy komory tachionowe, a Kanada oferuje również trzy komory tachionowe, wszystkie na zachodnim wybrzeżu Kanady.
Jest jedna w Australii.
Jedna jest w Wiedniu, jedna w Czechach, Słowenii, na Węgrzech, jedna w Szwajcarii, jedna w Danii, a dwie w Wielkiej Brytanii.
Czy nie byłoby wspaniale otworzyć kilka w Ameryce Łacińskiej? A co z Afryką?
Referencje z trzech izb Tachyon w USA
Na kilku stronach internetowych znajdują się świadectwa wskazujące na różne rodzaje uzdrawiania: od uzdrawiania emocjonalnego, przez duchowe, po fizyczne i nie tylko.
Przyjrzyjmy się, co niektórzy mówią o komorach tachionowych w USA.
Z komory tachionowej na północ od San Francisco w Kalifornii
Gość w AgelessTachyon Center of Petaluma w Kalifornii napisał:
 „Jak pamiętacie, moja czwarta sesja była niesamowita, kiedy wezwałem 7 Świętych Płomieni Wzniesionych Mistrzów. Wtedy moja świadomość i fizyczność poruszały się w górę wzdłuż kręgosłupa, aż do czubka głowy. Myślałem, że jestem już prawie gotowy do opuszczenia mojego ciała przez moją 7-8 czakrę, tak jak zacząłem to robić miesiąc wcześniej moimi podróżami astralnymi podczas moich nocnych podróży do eterycznych duchowych odosobnień Wniebowstąpionych Mistrzów.”
„Więc przyjąłem to doznanie… .Jednak pozostałem świadomy czasu spędzonego w komorze Tachyon… i wtedy zdałem sobie sprawę, że to uczucie wznoszenia się wzdłuż kręgosłupa było wydłużeniem / naprawą moich wypukłych dysków kręgosłupa i naprawą mojego zmiażdżonego T12 obszar kręgosłupa. To było cudowne. Przed moimi sesjami leczniczymi w komorze leczniczej Tachyon odczuwałam częste, jeśli nie ciągłe bóle (w wyniku kilku złamań kręgosłupa i urazów, których doznałam od urodzenia, przez dzieciństwo oraz kilka wypadków samochodowych i urazów w miejscu pracy).”
„Byłem tak zdumiony i radosny, że mogłem pracować w szpitalu, bez bólu obu kolan (ból kości na kości spowodowany chorobą zwyrodnieniową stawów wtórną do urazów kolana po wcześniejszych urazach). Byłem bardzo szczęśliwy, że mogłem chodzić w normalnym tempie w szpitalu i codziennie zabierać psa na 4 spacery (czułem się tak dobrze, zabierałem psa do pracy w chłodniejsze zimowe miesiące i mogłem zostawić psy w moim samochodzie, abyśmy mogli razem przez 3 godziny dojeżdżać razem z 4 spacerami każdego dnia… NIGDY nie mogłem zrobić tyle chodzenia w ciągu ostatnich 5 lat. Nie odczuwałem bólu i nie musiałem nosić aparatu ortodontycznego ani przyjmować żadnych leki przeciwzapalne. To było niesamowite! ”
Ta osoba czuła się tak dobrze, że sprzątała swoją stodołę przez kilka godzin po pierwszych czterech sesjach i miała trochę niepowodzenia, ale ostatnie oznaki wskazują, że wróciła do leczenia cokolwiek stworzyło sprzątanie obory i robi naprawdę dobrze.
Z Tachyon Chamber w Wirginii (około 150 mil na południowy zachód od Waszyngtonu)
Gość w Tachyon Counselling of Waynesboro w Wirginii napisał, co następuje:
„Chciałem podzielić się z wami moimi doświadczeniami po 5 sesjach na początku tego tygodnia. Czuję, że energia nadal aktywnie działa. Nie wiem, jak to opisać, ale ma to związek z moją równowagą emocjonalną i stresową. Podczas sesji poczułem dużą ulgę. W nocy spałem głęboko. Jestem naładowany na wszystkich poziomach. Dzięki świeżemu spojrzeniu na przyszłość, poczucie wszystkiego jest możliwe i twórcza siła do zmiany.”
„Od strony fizycznej mam dużo energii i jechałem przez 7 godzin bez zatrzymywania się, aby wrócić do domu, bez uczucia zmęczenia. Mój drżący nerw wciąż działa, ale czuję, że energia jeszcze się nie uspokoiła i nadal oczekuję poprawy. Podczas sesji czułam się wyrwana z ciała i odnowiona w bardzo spokojny sposób. Fizyczne bóle i bóle blizn po poprzednich operacjach były aktywne, a następnie ustępowały w miarę upływu dni. Oferowane przez ciebie doświadczenie Tachyon Counselling jest prawdziwym błogosławieństwem dla każdego, kto zechce spróbować. Jestem wdzięczny za to doświadczenie ”.
Z komory Tachyon w pobliżu wybrzeża Oregonu, Gość w The Tachyon Portal of Scottsburg, Oregon napisał, co następuje:
„Jako badacz medyczny i praktyk masażu ortopedycznego, jogi i aromaterapii, doświadczyłem wielu różnych urządzeń, metod i narzędzi dostępu do wyższej świadomości i mogę śmiało powiedzieć, że nic, co napotkałem, nie łączyło mnie ze źródłem tak intymnie i silnie jak Komora Tachyonowa. Początkowo odczuwałem zwiększoną grawitację i ponowne okablowanie mojego umysłu, co sprawiło, że trochę się zakręciłem. Gdy tylko wyszedłem, zacząłem słyszeć czysty i natychmiastowy głos wyższej jaźni, przewodników i źródła, przechodzący. Pobieranie informacji było szybkie i mocne. Wiedziałem z całkowitą pewnością, że wszystko, co słyszałem, było prawdą, nie było wątpliwości ani drugiego domysłu.”
„Mam teraz bezpośrednie, wyraźne połączenie ze źródłem wszelkiej wiedzy i mogę się nim kierować, gdzie, tak jak poprzednio, po prostu podążałem za synchronizacją i prosiłem o przewodnictwo od innych. To było potężne doświadczenie, które zmieniło życie i wiem, że to dopiero początek. Istnieje możliwość uzyskania dostępu do telepatii, jasnowidzenia, przewidywania i głębokich stanów braku obecności umysłu. Wszystkie te doświadczenia zostały wzmocnione w dniach w centrum. Wiedziałem, co ludzie zamierzają powiedzieć, a moje wewnętrzne kierownictwo przyniosło zewnętrzną walidację podanych informacji ”.
Pić dużo wody!
Jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać w przypadku komór tachionowych. Pij dużo wody w swoim czasie, gdy ich doświadczasz i przez kilka tygodni później. Woda pomoże przy każdym lekkim bólu głowy. Bóle głowy mogą wystąpić w wyniku procesu odtruwania tachionów. A ponieważ podczas korzystania z komory tachionowej otrzymasz duży zastrzyk energii, możesz odczuwać niewielką bezsenność, gdy dostosowujesz się do energii.
Niektóre osoby (może 20 lub 30 procent osób), które odczuwają silny ból i używają komory tachionowej do złagodzenia tego bólu, będą odczuwać niewielki dodatkowy ból w ciągu 24 godzin po sesji z powodu przeprowadzanej energetycznej operacji. , a wtedy ból ustąpi.
Ale każdy jest inny. Często sen poprawia się i następuje głęboki sen. Ludzie, którzy są nieco przygnębieni, mogą znaleźć wzrost energii. Sytuacje, które kiedyś powodowały stres, zaczynają wydawać się łatwe do opanowania.
Artysta: nieznany
Miłość, światło i nieskończone błogosławieństwa,
Aurora Ray i Twoja załoga naziemna Federacji Galaktycznej
miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: