DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zła rola Pentagonu w przetargu na przewrót Trumpa ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Finian Cunningham pisze, że mając na czele Pentagonu tacy jak Miller i inni skrajnie prawicowcy, nie ma gwarancji, po której stronie będzie wojsko.

Nadzwyczajne naruszenie bezpieczeństwa budynku Kongresu Stanów Zjednoczonych nie było tylko „niepowodzeniem planowania”, które pozwoliło tysiącom zwolenników Trumpa zdemolować siedzibę rządu i przerwać proces certyfikacji Joe Bidena na kolejnego prezydenta. To była próba zamachu stanu.

Co więcej, pełniący obowiązki szefa Pentagonu, Christophera C Millera, jest zamieszany w pomoc w zamachu stanu 6 stycznia.

Trump wyznaczył Millera, byłego Zielonego Bereta i politycznego lojalistę, na szefa Pentagonu jako pełniący obowiązki sekretarza obrony po wyborach 3 listopada. Był jednym z kilku innych lojalistów Trumpa, którzy weszli na wysokie stanowiska w Departamencie Obrony, wywołując wtedy obawy, że Trump planował unieważnić wynik wyborów, w którym Biden został zwycięzcą, ale który Trump i jego zwolennicy nieustannie kwestionowali.

Kilka doniesień medialnych zwróciło uwagę na Pentagon, aby wyjaśnić, jak oblężenie Kapitolu w zeszłą środę zmieniło się w czterogodzinną mękę, podczas której ponad 500 prawodawców, w tym wiceprezydent Mike Pence, zostało zmuszonych do schronienia się w bezpiecznych bunkrach w obawie o swoje życie. Ale media, takie jak New York Times, donoszą o fiasku w łagodny sposób w wyniku „złego planowania” lub „niepowodzenia” w koordynowaniu bezpieczeństwa.

Około godziny 14 policja Kapitolu ogłosiła telefony, że potrzebują pomocy po tym, jak tłumy przedarły się przez ogrodzenie ochronne. Ale dopiero o 18:00 przybyli członkowie Gwardii Narodowej, aby opuścić budynki rządowe protestujących.

Burmistrz Waszyngtonu Muriel Bowser podobno dzwonił do Pentagonu z apelem o rozmieszczenie żołnierzy. Tak samo postąpili prawodawcy uwięzieni w Kapitolu, w tym przewodnicząca Izby Reprezentantów Nancy Pelosi. Te rozmowy były dziwnie ignorowane.

Ponieważ Waszyngton nie jest państwem, nie ma władzy nad Gwardią Narodową. Władza ta należy do Pentagonu. Ale oddziały DC zostały wstrzymane na kilka dni przed 6 stycznia lub rozlokowane z dala od budynku Kapitolu w ruchu drogowym, mimo że w mediach społecznościowych pojawiły się liczne sygnały, że skrajnie prawicowi zwolennicy Trumpa planują zebrać się na Kapitolu, aby zablokować zaplanowane poświadczenie wyboru Bidena przez ustawodawców na wspólnej sesji Kongresu.

Burmistrz Bowser zaapelował następnie do gubernatorów sąsiednich stanów Maryland i Wirginii o wysłanie swoich Gwardii Narodowej do pomocy Kapitolowi. Gubernatorzy otrzymywali również gorączkowe telefony od polityków obleganych w izbach Kongresu.

Jednak te władze stanowe były nadal zobowiązane do uzyskania zezwolenia od Pentagonu w celu rozmieszczenia swoich żołnierzy poza granicami stanu.

Republikanin Larry Hogan, gubernator Maryland, powiedział, że jego prośby o rozmieszczenie Gwardii Narodowej były wielokrotnie odrzucane przez urzędników Pentagonu. Nie jest jasne, kim byli ci urzędnicy. Ale palec podejrzliwości wskazuje na Christophera Millera i grupę lojalistów z Departamentu Obrony mianowanych przez Trumpa.

Wskazuje to, że wydarzenia z 6 stycznia były znacznie bardziej złowrogie, niż opisano do tej pory. Pięć osób, w tym policjant z Kapitolu, zginęło w dniu, w którym protestujący Trumpa zaatakowali budynek Kongresu.

Prezydent Donald Trump został skazany za podżeganie tłumów do ataku na Kapitol. Wygłosił zapalające przemówienie na wiecu na kilka godzin przed zwołaniem Kongresu, aby potwierdzić wybory, instruując tłumy, aby „odzyskały swój kraj”.

Szturm na sale kongresowe został również powszechnie potępiony jako akt „powstania” i „zamachu na demokrację”. Jednak media zwykle przedstawiają to wydarzenie jako chaotyczne naruszenie bezpieczeństwa przez zwolenników Trumpa. Belying te doniesienia są bardziej złowieszczymi relacjami uzbrojonej skrajnie prawicowej milicji wśród walczących w zwarciu. Były tam kadry neofaszystów, którzy byli uzbrojeni, wyposażeni w opaski i pętle. Skandowali nawet o głowie republikańskiego wiceprezydenta Mike’a Pence’a po tym, jak Trump wcześniej potępił go za to, że jest słaby, ponieważ nie poparł jego wysiłków, aby obalić proces wyborczy.

Ale co, jeśli Kapitol został celowo pozostawiony bez obrony? Należy zadać pytania szefom policji Kapitolu i stołecznych sił zbrojnych Waszyngtonu, którzy podobno odmówili wsparcia bezpieczeństwa rzekomo oferowanego przez Pentagon w dniach poprzedzających wiec „zatrzymania kradzieży”, który Trump promował od tygodni. Czy ta oferta Pentagonu była autentyczna, czy była częścią farsy?

Szef policji Kapitolu, Steven Sund, powiedział prawodawcom przed 6 stycznia, że ​​wszystko jest pod kontrolą we wszystkich przypadkach. Nie byli. Od tego czasu zrezygnował. Kapitol był wyjątkowo bezbronny tylko z powodu wąskiej grupy gliniarzy rozmieszczonych tego dnia. Byli funkcjonariusze bezpieczeństwa wyrazili zdumienie brakiem ochrony. Są też dowody wideo , na których funkcjonariusze przepuszczali protestujących przez ogrodzenia, a nawet machali nimi, i prowadzili ich do kluczowych obszarów w przepastnych komnatach.

Jednak najbardziej niepokojąca jest pozornie złowieszcza rola Pentagonu. Cztery godziny na rozmieszczenie Gwardii Narodowej, podczas gdy uzbrojeni mężczyźni grasowali na siedzibę rządu, sugerują, że była to okazja do zabicia członków Kongresu i zablokowania procesu wyborczego na demokratę Joe Bidena.

Tylko trzy dni przed 6 stycznia, bezprecedensowe wana kawałek został opublikowany w Washington Post, podpisanym przez 10 byłych szefów Pentagonu, w tym Dick Cheney, Donald Rumsfeld, William Cohen, Leon Panetta i James Mattis. W oped ostrzegali Christophera Millera, aby nie używał wojska do obalenia wyniku wyborów, w przeciwnym razie miałoby to tragiczne konsekwencje dla demokracji w Ameryce. To była fenomenalna interwencja i ostrzeżenie, które pokazuje, jak zdegenerowała się polityka Stanów Zjednoczonych.

Wygląda na to, że Miller i wszyscy ludzie prezydenta w Pentagonie zignorowali tę radę. Poszli naprzód, aby pomóc i skłonić do zamachu stanu. Przewrót zakończył się fiaskiem. Ale nadal istnieją elementy wybuchowe, dopóki Biden nie zostanie zainaugurowany 20 stycznia.

Kiedy skrajnie prawicowe grupy wycelują w ceremonię inauguracji w pełni uzbrojone, jak deklarują to zrobić, jaka będzie wtedy odpowiedź Pentagonu? Z takimi osobami jak Miller i inni skrajnie prawicowi przywódcy w Pentagonie, nie ma gwarancji, po czyjej stronie będzie wojsko.

strategic-culture.org

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: