DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Zdrada w Ameryce: przegląd FBI, CIA i kwestii „bezpieczeństwa narodowego” ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

„Zdrada nigdy się nie rozwija; jaki jest powód? Dlaczego, jeśli się powodzi, nikt nie ośmieli się nazwać tego zdradą ”.

 Sir John Harrington.

Jak powiedział Szekspir w swojej sztuce Hamlet : „ Coś jest zepsute w państwie duńskim ”, jak ryba, która gnije od głowy do ogona, tak samo skorumpowane systemy rządowe gniją od góry do dołu.

Jest to odniesienie do systemu rządzącego Danii, a nie tylko ohydnego morderstwa, jakiego Król Klaudiusz dokonał na swoim bracie, ojcu Hamleta. Widać to w sztuce przez odniesienie do gospodarki Danii będącej w stanie rozpadu i tego, że Duńczycy są gotowi do buntu, ponieważ są na skraju głodu. Król Klaudiusz był królem dopiero od kilku miesięcy, a więc ten stan rzeczy, choć rozpala, nie pochodzi od niego.

Zatem w czasie naszego wielkiego przewrotu powinniśmy zadać sobie pytanie; co składa się na utrzymujący się „system rządzący” w Stanach Zjednoczonych i skąd tak naprawdę bierze się niesprawiedliwość w ich stanie rzeczy?

Tragedia Hamleta polega nie tylko na działaniu (lub braku działania) jednego człowieka, ale raczej na wyborach i działaniach wszystkich głównych bohaterów. Każda postać nie widzi długoterminowych konsekwencji własnych działań, co prowadzi nie tylko do ich ruiny, ale także do ostatecznego upadku Danii. Bohaterowie są tak pochłonięci wzajemnym antagonizmem, że nie potrafią przewidzieć, że ich własne zniszczenie splata się z innymi.

Jest to odzwierciedlenie upadającego systemu.

System, który, choć wierzy, że walczy zębami i pazurami o przetrwanie, kopie tylko głębszy grób. System, który nie jest w stanie wygenerować żadnych rzeczywistych rozwiązań problemów, z którymi się boryka.

Jedynym wyjściem z tego jest zajęcie się tym faktem. Najważniejszą kwestią, która zadecyduje o losach kraju, jest to, jakie zmiany będą zachodzić w aparacie polityczno-wywiadowczym, aby kontynuacja tej tyranicznej zdrady została ostatecznie zatrzymana i nie mogła siać dalszych niezgody i chaosu. .

Kiedy kwestia „prawdy” staje się zagrożeniem dla „bezpieczeństwa narodowego”

Kiedy sprawa prawdy jest przedstawiana jako potencjalne zagrożenie dla rządzących krajem, nie ma już demokratycznego państwa. To prawda, że ​​nie wszystko można ujawnić opinii publicznej w czasie rzeczywistym, ale siedzimy na górze tajnego materiału wywiadowczego, którego historia sięga ponad 60 lat.

Ile czasu musi upłynąć, zanim Amerykanie będą mieli prawo poznać prawdę o tym, co ich agencje rządowe robią w ich własnym kraju i za granicą w imię „wolnego” świata?

Biorąc pod uwagę to uznanie, cała sprawa odtajnienia materiału związanego ze skandalem związanym z Russigate w czasie rzeczywistym i niezbyt redagowana za 50 lat, ma zasadnicze znaczenie dla rozwiązania tego ropiejącego zgnilizny, który bulgotał od ohydnego zabójstwa prezydenta Kennedy’ego 22 listopada. nd , 1963 i do którego nadal czekamy na pełne ujawnienie dokumentów niejawnych 57 lat później.

Jeśli Amerykanie naprawdę chcą wreszcie zobaczyć, kto stoi za kurtyną w Oz, teraz jest na to czas .

Są inteligencja komody muszą zostać poddane przeglądowi dla jakiego rodzaju metody i normy są utrzymującą w zbieraniu ich „inteligencji”, która rzekomo uzasadnia dochodzenie Mueller i niekończącą dochodzenie Flynn których mowa zerowy rozstrzygających dowodów na poparcie swoich zarzutów i które w masowy sposób naruszyły zdolność wybranego rządu do dokonywania zmian, których dokonał wobec narodu amerykańskiego.

Podobnie jak wojna w Iraku i Libii, która była oparta na gotowym brytyjskim wywiadzie (patrz tutaj i tutaj ), Russiagate również wydaje się mieć impuls od naszych przyjaciół z MI6. Nic dziwnego, że Sir Richard Dearlove, który był wówczas szefem MI6 (1999-2004) i który nadzorował i wspierał oszukańcze służby wywiadu w Iraku, twierdząc, że kupili uran od Nigru do budowy broni nuklearnej, to ten sam Sir Richard Dearlove, który promował dossier Christophera Steele’a jako coś „wiarygodnego” dla amerykańskiego wywiadu.

Innymi słowy, ten sam człowiek, który jest w dużej mierze odpowiedzialny za zachęcanie do nielegalnej inwazji na Irak, która zapoczątkowała niekończące się wojny z „terroryzmem”, co było uzasadnione gotowym brytyjskim wywiadem, jest również odpowiedzialny za zachęcanie rosyjskiego upiornego polowania na czarownice co ma miejsce w Stanach Zjednoczonych przez ostatnie cztery lata… w wyniku bardziej ugotowanego brytyjskiego wywiadu, a FBI i CIA są w tym świadomie współwinne.

Ani naród amerykański, ani cały świat nie mogą sobie pozwolić na dalsze cierpienie z powodu tak zwanych „błędnych” upadków inteligencji. Najwyższy czas, aby te biura wywiadowcze zostały pociągnięte do odpowiedzialności w najlepszym przypadku za zaniedbania karne, w najgorszym za zdradę własnego kraju.

Kiedy wielkie figury nadziei są celem jako zagrożenie dla „bezpieczeństwa narodowego”

Raport Family Jewels , który był dochodzeniem przeprowadzonym przez CIA w celu zbadania siebie , został pobudzony skandalem Watergate i niekonstytucyjną rolą CIA w całej sprawie. To dochodzenie przeprowadzone przez CIA dotyczyło jej własnego postępowania od lat pięćdziesiątych do połowy siedemdziesiątych.

Raport o klejnotach rodzinnych został odtajniony tylko częściowo w dniu 25 czerwca 2007 r. (30 lat później). Wraz z wydaniem zredagowanego raportu zamieściło sześciostronicowe podsumowanie z następującym wstępem:

„ Centralna Agencja Wywiadowcza łamała jej statut przez 25 lat, dopóki ujawnienia o nielegalnym podsłuchiwaniu, inwigilacji wewnętrznej, spiskach zabójstw i eksperymentach na ludziach doprowadziły do ​​oficjalnych dochodzeń i reform w latach siedemdziesiątych. ”[Podkreślenie dodane]

Pomimo tego uznanego naruszenia jej statutu przez 25 lat, czyli prawie od momentu jej powstania, szczegóły tych informacji były przez 30 lat utajniane nie tylko przez opinię publiczną, ale i przez główne organy rządowe, a sama agencja mogła ocenić, w jaki sposób najlepiej „zreformować” swoje sposoby.

22 grudnia 1974 r. The New York Times opublikował artykuł Seymoura Hersha, w którym ujawnił nielegalne operacje prowadzone przez CIA, nazwane „klejnotami rodzinnymi”. Obejmowało to tajne programy działań obejmujące próby zamachów na zagranicznych przywódców i tajne próby obalenia obcych rządów, o których donoszono po raz pierwszy . Ponadto w artykule omówiono wysiłki agencji wywiadowczych w zakresie zbierania informacji o działalności politycznej obywateli USA.

W dużej mierze w odpowiedzi na ustalenia Hersha, utworzenie Komitetu Kościelnego zostało zatwierdzone 27 stycznia 1975 r. Głosami 82 do 4 w Senacie.

Na końcowy raport komisji Kościół został opublikowany w kwietniu 1976 roku, w tym siedem tomów przesłuchań komisji Kościół w Senacie.

Komitet Kościoła opublikował również raport okresowy zatytułowany „Domniemane spiski zabójstwa z udziałem zagranicznych przywódców”, w którym zbadano domniemane próby zamachu na zagranicznych przywódców, w tym Patrice Lumumba z Zairu, Rafaela Trujillo z Republiki Dominikany, Ngo Dinh Diem z Wietnamu, gen. René Schneider z Chile i Fidela Castro z Kuby. Prezydent Ford próbował nie ujawniać raportu opinii publicznej, ale zawiódł i niechętnie wydał rozkaz wykonawczy nr 11905 pod naciskiem opinii publicznej i Komitetu Kościelnego.

Nakaz wykonawczy 11905 jest dekretem prezydenta Stanów Zjednoczonych podpisanym 18 lutego 1976 r. Przez bardzo niechętnego prezydenta Forda w celu zreformowania Wspólnoty Wywiadu Stanów Zjednoczonych, poprawy nadzoru nad działaniami wywiadu zagranicznego i zakazania zabójstw politycznych.

Próba ta jest obecnie uznawana za niepowodzenie i została w dużej mierze zniweczona przez prezydenta Reagana, który wydał rozkaz wykonawczy 12333 , który rozszerzył uprawnienia i obowiązki agencji wywiadowczych Stanów Zjednoczonych oraz nakazał przywódcom agencji federalnych USA pełną współpracę z CIA, pierwotne ustalenie, że CIA ma pełną władzę nad tajnymi operacjami (więcej informacji na ten temat można znaleźć w moich artykułach tutaj i tutaj ).

Ponadto Komitet Kościelny opracował siedem studiów przypadku dotyczących tajnych operacji, ale opublikowano tylko jedno z Chile, zatytułowane „ Tajna akcja w Chile: 1963–1973 ”. Resztę utrzymywano w tajemnicy na prośbę CIA.

Jednym z najbardziej szokujących ujawnień Komitetu Kościelnego było odkrycie operacji SHAMROCK , w której główne firmy telekomunikacyjne dzieliły swój ruch z NSA od 1945 do początku 1970 roku. Informacje zebrane podczas tej operacji zostały wprowadzone bezpośrednio na listę obserwacyjną NSA. Podczas śledztwa komisji ustalono, że senator Frank Church, który nadzorował komisję, był jednym z prominentnych nazwisk obserwowanych na liście obserwacyjnej NSA.

W 1975 roku Komitet Kościelny zdecydował o jednostronnym odtajnieniu szczegółów tej operacji, wbrew sprzeciwom administracji Prezydenta Forda ( więcej informacji znajdziesz tutaj i tutaj ).

Raporty Komitetu Kościelnego stanowią najobszerniejszy przegląd działań wywiadowczych, jakie kiedykolwiek udostępniono opinii publicznej. Znaczna część treści została sklasyfikowana, ale ponad 50 000 stron zostało odtajnionych na mocy ustawy o gromadzeniu rekordów zabójstw prezydenta Johna F. Kennedy’ego z 1992 r.

Prezydent Kennedy został zamordowany w Dallas w Teksasie 22 listopada ND , 1963. Dwa dni przed jego zabójstwem ulotkę nienawiści Kennedy (patrz zdjęcie), został przekazany w Dallas oskarżając prezydenta działań zdradzieckie tym bycie komunistą sympatykiem.

W dniu 1 marca st , 1967 Nowy Orlean prokurator Jim Garrison aresztowany i oskarżony Clay Shaw z spiskowanie w celu zabicia prezydenta Kennedy’ego, z pomocą Davida Ferrie i innych. Po nieco ponad jeden miesiąc długiego procesu, Shaw został uniewinniony od 1 marca st , 1969.

David Ferrie, kontroler z Lee Harvey Oswald, miała być kluczowym świadkiem i byłby pod warunkiem, że „palenie pistolet” dowody łączące się Clay Shaw, został prawdopodobnie zamordowany 22 lutego nd , 1967, mniej niż tydzień po wiadomościach śledztwa Garrisona przedostało się do mediów.

Według ustaleń zespołu Garrisona istniały powody, by przypuszczać, że CIA była zaangażowana w orkiestrację zabójstwa prezydenta Kennedy’ego, ale dostęp do tajnych materiałów (czyli prawie wszystkiego, co dotyczyło sprawy) był konieczny, aby kontynuować takie śledztwo.

Chociaż zespołowi Garrisona brakowało bezpośrednich dowodów, byli w stanie zebrać ogromną ilość poszlak, które powinny były uzasadnić dostęp do niejawnych materiałów do dalszego dochodzenia. Zamiast tego sprawa została przedwcześnie wyrzucona z sądu i jest teraz traktowana jak cyrk. [Więcej szczegółów znajduje się w książce Garrisona oraz w świetnie zbadanym filmie Olivera Stone’a JFK]

Do tej pory jest to jedyny wszczęty proces w sprawie zabójstwa prezydenta Kennedy’ego.

Komisja Przeglądu Dokumentów Zabójstw (ARRB) została utworzona w 1994 r. Przez Kongres uchwalony przez prezydenta Johna F. Kennedy’ego ustawę o gromadzeniu akt dotyczących zabójstw z 1992 r., Która nakazała, aby wszystkie materiały dotyczące zabójstw były przechowywane w jednej kolekcji w National Archives and Records Administration. W lipcu 1998 r. Raport personelu opublikowany przez ARRB podkreślał niedociągnięcia w pierwotnej sekcji zwłok.

ARRB napisał : „Jednym z wielu tragedii zabójstwie prezydenta Kennedy’ego była niekompletność autopsji rekordu i podejrzeniem spowodowane przez całun tajemnicy, która otaczała rekordy, które nie istnieją.” [podkreślenie dodane]

Raport personelu dla Assassinations Records Review Board stwierdził, że fotografie mózgu w aktach Kennedy’ego nie pochodzą z mózgu Kennedy’ego i pokazują znacznie mniejsze szkody niż Kennedy.

Washington Post poinformował :

„ Zapytany o epizod w jadalni [gdzie podsłuchano, że jego notatki z sekcji zwłok zaginęły] w zeznaniu z maja 1996 r. Finck powiedział, że nie pamięta tego. Nie wiedział też, ile notatek zrobił podczas sekcji, ale potwierdził, że „po sekcji spisałem również notatki” i przekazał wszelkie notatki głównemu lekarzowi sekcji zwłok, Jamesowi J. Humesowi.

Od dawna wiadomo, że Humes zniszczył niektóre oryginalne dokumenty z autopsji w kominku w swoim domu 24 listopada 1963 roku. Powiedział Komisji Warrena, że ​​to, co spalił, było oryginalnym szkicem raportu z autopsji. Pod ciągłym przesłuchiwaniem w lutym 1996 r. Przez Komisję Rewizyjną Humes powiedział, że zniszczył projekt i swoje „oryginalne notatki”.

… Pokazano oficjalne zdjęcia z autopsji Kennedy’ego z National Archives, [Saundra K.] Spencer [która pracowała w „laboratorium Białego Domu”] powiedziała, że ​​to nie te, które pomogła w obróbce, i zostały wydrukowane na innym papierze. Powiedziała: „nie było krwi ani ubytków”, a rany na zdjęciach były znacznie mniejsze… [niż to, nad którymi pracowała ] 

John T. Stringer, który powiedział, że był jedyną osobą, która robiła zdjęcia podczas samej sekcji zwłok, powiedział, że niektóre z nich również zaginęły. Powiedział, że zdjęcia mózgu Kennedy’ego, które zrobił podczas „dodatkowej sekcji zwłok”, różniły się od oficjalnego zestawu, który mu pokazano. ”[Podkreślenie dodane]

To nie tylko pokazuje, że fałszowanie dowodów rzeczywiście miało miejsce, co przyznaje nawet Komisja Warrena, ale to poddaje w wątpliwość wiarygodność całego zapisu zabójstwa Johna F. Kennedy’ego i do jakiego stopnia fałszowanie i fałszowanie dowodów miało miejsce w tych dokumentach.

Powinniśmy również pamiętać o licznych zbrodniach, które FBI i CIA dopuściły się na Amerykanach, na przykład w okresie makkartyzmu. Że COINTELPRO FBI było zamieszane w tajne operacje przeciwko członkom ruchu na rzecz praw obywatelskich, w tym Martinowi Lutherowi Kingowi Jr. w latach sześćdziesiątych. Ten dyrektor FBI J. Edgar Hoover nie ukrywał swojej wrogości wobec doktora Kinga i jego absurdalnego przekonania, że ​​King był pod wpływem komunistów, mimo że nie miał na to dowodów.

King został zamordowany 4 kwietnia 1968 r., A ruch na rzecz praw obywatelskich otrzymał poważny cios.

W listopadzie 1975 r., Gdy Komitet Kościelny kończył swoje dochodzenie, Departament Sprawiedliwości utworzył grupę zadaniową w celu zbadania programu FBI dotyczącego nękania dr Kinga, w tym śledztwa FBI w sprawie bezpieczeństwa, jego zabójstwa i śledztwa kryminalnego FBI to nastąpiło. Jednym z aspektów badania grupy zadaniowej było ustalenie, „czy jakiekolwiek działanie podjęte przez FBI w stosunku do doktora Kinga przed zabójstwem miało lub mogło mieć wpływ, bezpośredni lub pośredni, na to wydarzenie”.

W swoim raporcie grupa zadaniowa skrytykowała FBI nie za otwarcie, ale za przedłużające się kontynuowanie śledztwa w sprawie dr Kinga:

„ Uważamy, że dochodzenie w sprawie bezpieczeństwa, które obejmowało zarówno nadzór fizyczny, jak i techniczny, powinno zostać zakończone… w 1963 roku. To, że zostało zintensyfikowane i wzmocnione przez kampanię typu COINTELPRO przeciwko dr Kingowi, było nieuzasadnione; kampania typu COINTELPRO była zresztą ultra vires i najprawdopodobniej… zbrodnicza. 

W 1999 roku doszło do pozwu cywilnego King Family przeciwko Jowers w Memphis, Tennessee, pełny zapis procesu można znaleźć tutaj . Jury ustaliło, że Lloyd Jowers i nienazwani inni, w tym osoby zajmujące wysokie stanowiska w agencjach rządowych, uczestniczyli w spisku mającym na celu zamordowanie doktora Kinga.

Podczas czterotygodniowego procesu zwrócono uwagę, że karabin rzekomo użyty do zamachu na Kinga nie miał celownika, który został zauważony, co oznaczało, że nie można było trafić tym karabinem w szeroki bok stodoły, a zatem nie mógł narzędzie zbrodni .

Zostało to zauważone dopiero ponad 30 lat po zamordowaniu Kinga i pokazało poziom niekompetencji lub, co bardziej prawdopodobne, fałszowanie dowodów, które zostały popełnione w poprzednich dochodzeniach prowadzonych przez FBI.

Sprawy JFK i MLK należą do najbardziej znanych przypadków zabójstw w historii Ameryki, aw obu przypadkach wykazano, że rzeczywiście doszło do fałszowania dowodów, mimo że znajdowały się w centrum zainteresowania opinii publicznej. Czego możemy się zatem spodziewać jako standardu dochodzenia we wszystkich innych przypadkach nadużyć? Czego możemy się spodziewać, że sprawiedliwość jest zawsze przestrzegana?

Biorąc pod uwagę historię tak rażących wykroczeń, jest jasne, że obecne żądanie odtajnienia dokumentów Russiagate teraz, a nie 50 lat później, musi się pojawić, jeśli mamy zająć się poziomem przestępczości, która ma miejsce za kulisami i która będzie określić losy kraju.

Amerykanie zasługują na to, by wiedzieć

Dziś widzimy kontynuację podstępu trwającego ponad siedem dziesięcioleci, ataki na jednostki jako rosyjskich agentów bez żadnych podstaw, w celu usunięcia ich z areny politycznej. Obecny wysiłek zmierzający do odtajnienia dokumentów Russiagate i oczyszczenia Michaela Flynna z zarzutów, aby mógł swobodnie mówić o znanych mu wywiadach, nie stanowi zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego, jest zagrożeniem dla tych, którzy popełnili zdradę swojego kraju .

W dniu 6 października th , 2020, prezes Trump nakazał odtajnienie dokumentów Rosja sondy wraz z dokumentów niejawnych na temat ustaleń dotyczących maile Hillary Clinton. Ujawnienie tych dokumentów grozi ujawnieniem pułapki kampanii Trumpa przez kampanię Clintona z pomocą amerykańskich agencji wywiadowczych.

Dyrektor National Intelligence John Ratcliffe opublikował niedawno niektóre z tych dokumentów, w tym odręczne notatki byłego dyrektora CIA Johna Brennana na spotkanie z byłym prezydentem Obamą, notatki ujawniają, że Hillary Clinton zatwierdziła plan „oczerniania Donalda Trumpa przez wzniecanie skandalu, w którym domaga się ingerencji rosyjskich służb bezpieczeństwa”.

Trey Gowdy, który był przewodniczącym Komitetu Nadzoru dom z czerwca 13 th , 2017 – 3 stycznia rd , 2019, został w wywiadzie na Oct. 7 th , 2020, że nigdy nie widział tych dokumentów. Devin Nunes, który był przewodniczącym Komitetu Wywiadu dom z 3 stycznia rd , 2015 – 3 stycznia rd , 2019, powiedział również w niedawnym wywiadzie, że nigdy nie widział tych dokumentów.

A jednak zarówno FBI, jak i CIA były świadome i miały dostęp do tych dokumentów i siedziały przy nich przez cztery lata, wstrzymując ich zwolnienie z kilku śledztw prowadzonych przez rząd, które dotyczyły skandalu z Russiagate i żądały odpowiednich materiałów, posiadanie obu biur wywiadowczych. Czy te biura wywiadowcze brzmią, jakby pracowały na rzecz „bezpieczeństwa narodowego” narodu amerykańskiego?

Prawda musi wreszcie wyjść na jaw, inaczej kraj zgnije od głowy do ogona.

strategic-culture.org

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: