DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Wiadomość do Putina: ​​„Nie wiem, czy będę żył w przyszłym tygodniu.. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

BRIAN’S TIDBITS

Area Denial Weapons – PROMIENIE ŚMIERCI.

W opisie Joe M na Youtube mówi, że nie jest JFK jr ~ tylu rzeczy, których warto się dowiedzieć! Nie jest JFK Jr, ponieważ jego ojciec nie żyje. Teraz jest JFK!

„Słyszałem to samo o Micheal Jacksonie. Byłem nastolatkiem, kiedy mówią, że zmarł w 1984 roku. Mogę w to uwierzyć, ponieważ w 1985 roku Michael nie udzielał wywiadów. nagle janet wychodzi z przebojowym albumem o nazwie Control. wygląd micheals zaczął się zmieniać. stawał się coraz lżejszy. Myślę, że prawdziwi opiekunowie Michaela Jacksona przez cały czas wiedzieli, że mężczyzna, którego chcieli przez cały czas na oszusta Michaela, był białym człowiekiem. więc celowo każdy oszust stawał się coraz lżejszy, dopóki nie zaprezentował swojego frontmana Michaela Jacksona. prawdziwe nazwisko frank jespin. od michigan. to wyjaśnia dziwne zachowanie Michaela. to nie był micheal !!! podczas oskarżenia o molestowanie dziecka użyli innego oszusta. tak, aby fałszywy biały frontman michael jackson mógł przejść testy na wykrywaczu kłamstw. prawdziwy molestujący dzieci tych chłopców nigdy nie stanął przed sądem.

Nowa aplikacja wymiany finansowej Win Keech będzie pozyskiwać tłumy.

Królowa została przywrócona do życia, ponieważ rządzące elity nie chcą, aby karoly u władzy.

„A Ponieważ potrzebujemy Amerykanów, aby włączyli się do tej walki. Czy chcesz, aby nasze dzieci były atakowane, gwałcone, uszkadzane? Czy chcemy, żeby nasi politycy należeli do jakiegoś Saudyjczyka, czy do jakiegoś izraelskiego szantażysty? Czy chcemy, aby nasi politycy byli własnością Goldman Sachs? Czy chcesz, aby Twoja córka została sama z Jeffery Epsteinem, Alanem Dershowitzem lub Anthonym Wienerem? ”

Dunford zarządza przejściem GESARA z cienia od prawie dwóch lat. Obejmuje to wojskowy nadzór nad administracją Trumpa dla chińskich starszych.

RV rozpocznie się na polecenie generała Dunforda po inauguracji Trumpa i zakończy przed rozpoczęciem chińskiego Nowego Roku 28.01.2017 zgodnie z rozkazami Starszych.

Rothschildowie pochodzą ze starszego modelu człowieka, Neandertalczyków. Nie mają struktur mózgowych umożliwiających współczucie lub zmianę. Wyobrażam sobie za dużo gadziego DNA. Jesteśmy młodszym modelem, pochodzącym z Cro Magnon Man z mniej gadzim DNA?

Groźby pod adresem Donalda Trumpa w ciągu najbliższych dwóch dni są takiego kalibru, że według rosyjskich źródeł potentat wysłał na forum w Davos wiadomość do Putina, że ​​„Nie wiem, czy będę żył w przyszłym tygodniu: zrób, skończę z tymi draniami i wszyscy wygrają! ”

Cały czas słyszę dzwonienie. Wszystko, gdy jest cicho, usłyszę to. To było po świętach Bożego Narodzenia, kiedy ciągle słyszałem dzwonienie. Wcześniej było to kilka razy dziennie i zatrzymywało się na dzień lub dwa.
Zaczynam odczuwać bóle głowy po ciągłym dzwonieniu. To przebłyski bólów głowy. Ale moja skóra pulsowała. Sprawiam, że nawiązują kontakt wzrokowy z ludźmi. Albo po usłyszeniu dzwonka.
Widzenie cieni to ostatnia rzecz, której zaczynam doświadczać. Zaczęło się wczoraj. I widziałem dzisiaj znowu, więc dwa razy. Widziałem je wcześniej, ale rzadko, na przykład raz lub dwa razy w roku, jeśli w ogóle.

To brzmi jak negatywny pasożyt. kiedy słyszysz dzwonienie w lewym uchu, jest to ostrzeżenie

(Prawo Jedynego).

Barbara Marciniak mówi, żeby chronić się co najmniej sześć razy dziennie.

Kiedy słyszę dzwonienie, stwierdzam, że straciłem równowagę.

Generalnie po lewej stronie.

Tak jak teraz, czuję pieczenie, jakby coś do mnie wysyłali. Wchodzę w medytację i skupiam się, a następnie chronię przed sercem.

Nie zapomnij też o swoich bliskich.

Wydają się ładować negatywną energię podczas brzęczenia. Wtedy wydaje się, że gdzieś wokół mnie eksploduje (dzieci, rodzina, randki…)

Jeśli mogę przez to wszystko być zakochana, to mija, a zwrot energii jest dobry. Jeśli zawiodą, tracą energię. Jeśli nie mogą uzyskać reakcji, nie ma powodu, aby zostali.

Wyślij im miłość i współczucie, a odejdą, słyszałem 🙂 IMHO

Mroczna satanistyczna siła połączyła siły z SI. Z tym teraz mamy do czynienia.

Struktura wszechświata to fraktalny hologram asymetrycznej geometrii fotonu. – David Wilcock – Gaia

Mamy dwa lata od ucisku z Biblii. Jazda stała się zbyt trudna, więc ją skracają. 14 stycznia 17, kiedy Freewill jest usuwany. (- Kent Dunn)

Co to oznacza?

Wolna wola pozwala nam podejmować niemiłe działania, a tym samym gromadzić „Napięcie” karmy. Zbyt duża utrata napięcia i tracimy zdolność do trzymania się ciała, w którym się znajdujemy.

Zbyt duża utrata napięcia i możesz znaleźć się po drugiej stronie, niezdolnego do podniesienia innego ludzkiego ciała, dopóki ponownie nie podniesiesz napięcia w życiu królestwa zwierząt lub roślin .

Każdy oprawca traci napięcie na korzyść wykorzystywanego, gdy zachowuje się bez miłości. Niech więc każda chwila będzie miłą myślą!

Plejadianie na konferencji 10-12 MARCA 2017 W OLIMPII – Dr William Mount

Wszyscy odliczamy czas do 20. inauguracji Trumpa. Wtedy zobaczymy, jak przewrócą się głowy!

ZACZĘŁ SIĘ NOWY ZŁOTY WIEK !!!

Złe zachowanie jest jak infekcja wirusowa, infekuje wszystkie związki, w których jest obecne.

Następna fala energii wniebowstąpienia przypada na 14 stycznia. Wolna wola zostanie usunięta. Czas wybrać stronę, STO lub STS. Służba innym a służba sobie. Kierujemy się w stronę rozwidlenia, wybierz stronę, wybierz cel! Ciemność idzie gdzie indziej! – Kent Dunn

Przybycie obcych Luty 2017. Uzdrawianie statków wypływających z Antarktyki – 8 minut na całkowite wyleczenie. – Kent Dunn

projekt staquake. rozbłysk gamma, aby usunąć Mroczne Siły i SI z tego systemu gwiezdnego. rozpoczęło się 26 grudnia 2017 roku.

 Wow. Uderza w nas fala energii. Jazda Wniebowstąpienia.

Prozac to sproszkowane LSD

Zwycięstwo światła następuje zgodnie z „Planem”. Gdy tylko rozpoczął się ten plan, wynik został z góry określony. Ostatnie etapy planu, w którym teraz się znajdujemy, są bardzo płynne. Każdy ruch ciemności jest kontrowany. – Kent Dunn

Zap mówi, że następne duże spotkanie odbędzie się 16 stycznia 2017 r. Po nim nie będzie już powrotu.

Kent Dunn nie spodziewa się, że coś się wydarzy przed lutym 2017 r.

Wszyscy czekamy na objęcie urzędu przez Trumpa 20 stycznia 2017 r. Ma w kieszeni rozkaz wykonawczy czekający na podpisanie, unieważniający wszystkie rozkazy wykonawcze podpisane podczas urzędowania Obamy. via Larrabee

Cała ciemność musi zostać wydana na światło dzienne, aby nastąpiło uzdrowienie.

Wszystko wisi na Aleppo! wtedy będziemy mieć to wszystko.

Przebaczenie jest drogą przez to, co robimy razem.

Co tak naprawdę dzieje się w Syrii? ET? podziemne bazy? Jakie historie będą musieli nam opowiedzieć wyzwoleni mieszkańcy Aleppoe?

PEŁNA LISTA FAKE NEWS OUTLET

– The New York Times
– The Washington Post
– CNN
– NBC News
– MSNBC
– CBS News
– ABC News
– Salon.com
– The Huffington Post
– Rolling Stone
– BBC News
– Sky News
– Financial Times
– Politico
– New York Daily News
– LA Times
– USA Today
– US News & World Report
– CBC
– Gawker
– Newsweek
– Time
– Business Insider
– Daily Beast
– VICE
– Yahoo News
– Daily Kos
– Young Turks
– Slate
– NPR
– PBS
– Raw Story
– New Yorker
– Buzzfeed
– MoveOn
– Think Progress
– Media Matters
– Wonkette
– Center for American Progress
– Little Green Footballs
– The Economist

Wszystkim, którzy cierpią na depresję, kieruję się do Ciebie! Wiem, jak to jest. Chciałem tylko, żeby wszyscy wiedzieli, że powinniśmy czuć się przygnębieni, jesteśmy niewolnikami. Kiedy nie będziemy już niewolnikami, będziemy WOLNI !! Zastanawiam się, ile depresji wtedy zobaczymy?

Prezydent Obama: „Wygram wojnę w Boże Narodzenie”. Brzmi to dość złowieszczo. Co zaplanował, co mu się wydaje, że prawdopodobnie wygra wojnę w Boże Narodzenie?

Gdy włączysz możliwość podróżowania w czasie do każdego wydarzenia i każdej grupy, fale spowodowane modyfikowaniem wydarzenia będą przenikać przez cały wszechświat w czasie. Oznacza to, że w każdej chwili wszystko może się zmienić. Prawdopodobnie dlatego czujemy się, jakbyśmy byli szarpani w tę iz powrotem, prawdopodobnie byliśmy.

Każdego roku musimy pracować dłużej, aby pozwolić sobie na te same rzeczy.

Łatwo jest okazywać współczucie innym ludziom, kiedy rozumie się prawdziwą naturę maszyny, w której żyjemy.

Trump WINS! Zwycięstwo siłom światła!

Wdzięczność jest energiczną strukturą, w której może płynąć miłość.

[US Wybory] „ Ale hakerzy mogą wysyłać dokumenty, niektóre z których mogą zostać sfałszowane”

Jeśli Hillary wygra, będziemy wiedzieć, że kontrolują system.

Słońce musi szykować się do potężnego wybuchu EMP, aby usunąć zagrożenie AI z tego układu słonecznego. Ciekawe, co to nam zrobi?

conspiracydailyupdate

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: