DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Robert David Steele: Wizja Smart Nation ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Wizja Smart Nation – na zaproszenie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Robert David Steele jest pro bono Chief Enabling Officer (CEO) Earth Intelligence Network , 501c3 poświęconym nauczaniu holistycznej analityki (HA), prawdziwej ekonomii kosztów (TCE) i otwartej inżynierii wszystkiego (OSEE), a teraz także CEO Open Source Source Everything (OSE Inc.) , organizacja nastawiona na zysk, która stara się pomóc wszystkim krajom w stworzeniu dobrze prosperującego i pokoju na świecie, który działa dla 100% ludzkości, za 10–20% kosztów upadłego zachodniego modelu gospodarczego.

Jego osobista strona internetowa to https://robertdavidsteele.com .

OMB dwukrotnie zatwierdziło agencję Open Source na IOC 125 milionów dolarów FOC 2 miliardy dolarów. Zarówno Komisja Aspin-Browna, jak i Komisja 11 września zaapelowały o tę agencję. CIA walczy z tym od 30 lat. Istnieje możliwość utworzenia tej agencji z wieloma węzłami krajowymi w USA i wieloma węzłami międzynarodowymi. Szukam sojuszników w pokazaniu DoD i Białemu Domowi, jak to się zgadza z reelekcją prezydenta i uczynieniem Ameryki znowu wielką.

Kliknij obraz, aby powiększyć

MEMORANDUM DLA PREZYDENTA: Eliminacja fałszywych wiadomości i fałszywych informacji wywiadowczych z agencją Open Source, która również wspiera innowacje w dziedzinie obronności, dyplomacji, rozwoju i handlu (D3C) w celu odbudowy Ameryki i stabilizacji świata [stara notatka, próbuj współpracować nad nową notatką]

OPERACJE WSPARCIA BEZPOŚREDNIEGO WHITE HOUSE:

HOLISTYCZNE WSPARCIE DLA POTUSA, ODWRÓCONY DYREKTOR CENTRALNEJ INTELIGENCJI, CABINET, KONGRES, PUBLICZNY, MEDIALNY, Sojusznicy

BEZPOŚREDNIE WSPARCIE MISJI EDUKACYJNEJ KOMISJI 1776

Rozporządzenie wykonawcze w sprawie ustanowienia Komisji Doradczej Prezydenta 1776

NIE WSPIERA WIĘCEJ WOJNY SOLIDNEJ OBRONY DOMOWEJ – WSPIERA RÓWNIEŻ USDI I NOWEGO SOF JAKO ODDZIELNĄ SIŁĘ

Kliknij obraz, aby powiększyć

WSPIERA PREZYDENCKIEGO DOBROBYTU #MAGA ZA 20% KOSZTÓW PREDATORSKIEGO MODELU ZACHODNEGO PODCZAS TWORZENIA EKSPORTÓW D3C

W sprawie wywiadu obronnego – siedem uderzeń

Załącznik 1 noty USDI OSA Załącznik 1 Artykuł CMC

Załącznik 2 USDI OSA do notatek CINCSOC

Notatka USDI OSA Załącznik 3 Podsumowanie dotyczące przywództwa

Załącznik nr 4 USDI OSA Notatka dla personelu

Załącznik 5 do notatek USDI OSA Oś czasu

Załącznik 6 do notatek USDI OSA Przyszłość

AMAZON ASPECT

2007 Steele @Amazon – Robert Speaks, patenty na pliki Amazon…. Film, grafika, scenariusz

Amazon opatentował (ukradł) pierwszą połowę pomysłów, a drugą zignorował. Jeśli prezydent Donald Trump przyjmie zespół i pomysły, które tworzyłem przez lata, możemy stworzyć Smart Nation, który zarabia na prawdziwych informacjach na poziomie cytowań mikro-gotówki i niszczy wszelkie manipulacje danymi, jednocześnie odkrywając na nowo edukację, inteligencję i badania, aby America Great Again.

MICROSOFT ASPECT

Powyżej jest to, jak myślę o alternatywie dla potencjału Microsoftu jako podstawowej chmury, narzędzi i katalizatora nadawania sensu danych dla World Brain aktualizowanego w agencji Open Source. Nie tak myśli o sobie Microsoft, a dzięki ich schwytaniu przez cenzurę mowy nienawiści ich śmierć jest zapewniona.

NORDYCKI ASPEKT

2017 Robert Steele: Dobrze zrobione OSINT

Jeszcze w 2016 r. Pojawiło się zainteresowanie Nordic Open Source Center skupiającym się na Arktyce, a także na południu i wschodzie. OSA jest potencjalnie najpotężniejszym holistycznym narzędziem marketingowym, jakie kiedykolwiek wynaleziono, zakorzenionym w danych, oprogramowaniu i sprzęcie typu open source, zdolnym do penetracji każdego rynku bez wyjątku.

Kliknij obraz, aby powiększyć

ASPEKT NSA

NSA przetwarza tylko 1% tego, co gromadzi i przechowuje. Śledzi to Mary Meeker, która twierdzi, że sektor prywatny przetwarza i zbiera tylko 1% tego, co ma na drodze do Big Data. Amazon poczynił ogromne postępy, ale brakuje mu dwóch trzecich potrzebnych innowacji – chce być państwem policyjnym, a nie światowym mózgiem.

Bill Binney, wynalazca Thin Thread i bardzo podziwiany przez prezydenta Donalda Trumpa, ma firmę Pretty Good Knowledge, która mogłaby pomóc Republice osiągnąć 100% poziomu analizy metadanych, wice 1%.

Stephen Arnold, William Binney, Robert Steele

ASPEKT WEB 3.0

Elementy są gotowe do bardzo szybkiego utworzenia Web 3.0 jako systemu federacyjnego.

INTELIGENTNY ASPEKT NARODOWY

Smart Nation może powstać w ciągu roku mandatu prezydenta.

Kliknij obraz, aby powiększyć

ASPEKT HOSTINGU DOD

Dodatkowo

ZWIĄZANE Z:

Modele analityczne i etyka

Ekspedycyjny model analityczny środowiska z 1990 r

1992 MCU myśli o rewolucji

Robert Steele: Inteligencja na skrzyżowaniu dróg: być albo nie być… Recenzja szpiegostwa opartego na zasadach autorstwa Davida Omanda i Marka Phythiana

Rozdziały i memoranda

Robert David Steele Memorandum for the President: The Resurrection of the USA – Your Legacy, 200 Years, Must Be Systemic (Amazon Kindle, Earth Intelligence Network, 2020)

Steele, Robert, NATO 2040: Inteligencja (wspomaganie decyzji) jako źródło transformacji (Amazon CreateSpace, Earth Intelligence Network, 2020)

Steele, Robert. „ Augmented Intelligence with Human-Machine Integrity: Future-Oriented Hybrid Governance Integrating Holistic Analytics, True Cost Economics i Open Source Everything Engineering (OSEE) ”, Daniel Araya. Rozszerzona inteligencja: inteligentne systemy a przyszłość pracy i nauki . Berno, CH: Peter Lang Publishing., 2018.

Steele, Robert. „ Przedmowa ”, Stephen E. Arnold, CyberOSINT: Next Generation Information Access , Harrods Creek, KY: Arnold Information Technology, 2015.

Kliknij obraz, aby powiększyć

Steele, Robert. „ The Evolving Craft of Intelligence ”, w: Robert Dover, Michael Goodman i Claudia Hillebrand (red.). Routledge Companion to Intelligence Studies , Oxford, Wielka Brytania: Routledge, 31 lipca 2013.

Książki

Steele, Robert, REINVENTING ENGINEERING: The Ultimate Hack – Creating a Prosperous World at Peace with Open Source Everything (Amazon CreateSpace, Earth Intelligence Network, 2020).

Kliknij obraz, aby powiększyć

Steele, Robert, REINVENTING INTELLIGENCE: 30 Years in the Wilderness (Trump Revolution 46) (Amazon CreateSpace, Earth Intelligence Network, 2019).

Steele, Robert, REINVENTING NATIONAL SECURITY: Grand Strategy, Global Reality and the US Army – Everything Our President Is Not Being Told (Trump Revolution 45) (Amazon CreateSpace, Earth Intelligence Network, listopad 2019).

ZWIĄZANE Z:

#GoogleGestapo @ Phi Beta Iota

Odpowiedzi @ Phi Beta Iota

Przemieszczenie @ Phi Beta Iota

OSINT @ Phi Beta Iota

Sieć 3.0 @ Phi Beta Iota

 

phibetaiota.net

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: