DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Plan na II zimną wojnę ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

GNIDA

To nowy rok. Czas na zmianę. Musimy inaczej spojrzeć na geopolitykę. To znaczy, jeśli kiedykolwiek będziemy mieć pokój i dobrobyt, które są trwałe i dla wszystkich. Dlatego zdecydowałem się na nowe podejście do analizy politycznej. Dzisiaj musimy rzucić światło rzeczywistości na mgliste agencje propagandy i manipulacji. Moim pierwszym tematem będzie Fundacja Forda.

Zanim przejdę do przyczyn nieuczciwości tej rzekomo altruistycznej organizacji, powinienem wskazać czytelnikowi byłego beneficjenta Fundacji Forda o imieniu Arthur Cyr i jest to raport „O Putinie w Rosji, Biden musi być ostrzejszy niż jego poprzednicy”. Cyr jest starszym stypendystą Instytutu Badań nad Polityką Zagraniczną (FPRI) i kluczowym dyrektorem we wspomnianej fundacji.

Fundacja Forda ma wypełniać misję zwiększania dobrobytu ludzi. Fundacja stworzona przez Edsela Forda, znanego z Ford Motor Company, ma obecnie ponad 13 miliardów dolarów w aktywach i zapewnia dotacje w wysokości ponad pół miliarda dolarów rocznie. Fundacja podobno dąży do takich rzeczy, jak pokój na świecie, ale w rzeczywistości farsa zachowania różnorodności w szkolnictwie wyższym, podstęp popierania sztuki, chodzi o kontrolę, trwałą kontrolę „systemu” demokracji na Zachodzie. Zagłębianie się w podejrzaną historię fundacji natychmiast ujawnia ludzi takich jak Horace Rowan Gaither, który oprócz bycia bankierem inwestycyjnym był także administratorem Fundacji Forda i jednym z założycieli Rand Corporation.

Niektórzy czytelnicy będą zaznajomieni z raportem Gaithera, który jak żaden inny wpłynął na politykę USA wobec Rosji. Zalecenia komitetu Gaithera dla ówczesnego prezydenta Dwighta Eisenhowera ukształtowały wyścig zbrojeń i zimną wojnę, która wysuszyła oba kraje, zasilając kompleks militarno-przemysłowy. Bez wchodzenia w dogłębną lekcję historii, to właśnie Raport Gaithera stał się przewodnikiem operacyjnym dla administracji Kennedy’ego / Johnsona w 1960 r. Strategiczne Dowództwo Powietrzne (SAC), amerykańskie dowództwo ds. zgodnie z tym, co zaproponowali Gaither i jego koledzy. Kluczowi ludzie z komitetu zostali wprowadzeni do wewnętrznego kręgu JFK, a oni później doradzali LBJ w sprawie prowadzenia Wietnamu i zimnej wojny. Wszystko to jest opisane w „The Gaither Committee, Eisenhower, and the Cold War” Davida L. Sneada.

Gaither i ludzie tacy jak Bernard Brodie, Henry Kissinger, Robert Osgood, Paul Nitze i William Kaufman upewnili się, że Stany Zjednoczone stworzyły armię zdolną do prowadzenia tego, co później nazwano by „wojnami ograniczonymi”, a prezydent Eisenhower opuścił urząd, ogłaszając niebezpieczeństwo tak zwanego „kompleksu militarno-przemysłowego” dla narodu amerykańskiego. Generał, który dowodził wszystkimi siłami sojuszniczymi podczas II wojny światowej, publicznie wezwał podżegaczy wojennych, tuż przed objęciem urzędu przez Kennedy’ego. Fundacja Forda była kluczowym partnerem w tej sieci „głębokiego państwa”. Później, kiedy Kennedy sprzeciwił się eskalacji Wietnamu i kiedy stosunki ze Związkiem Radzieckim zaostrzyły się po kubańskim kryzysie rakietowym, „siatka” zwróciła się przeciwko nowemu prezydentowi. JFK został zamordowany, LBJ natychmiast eskalował Wietnam,

Nikt nie może powiedzieć, czy aktorzy Fundacji Forda brali udział w zabójstwie Kennedy’ego, ale zapis fundacji jest splamiony krwią z tuzina wojen. Nie powinno być zaskoczeniem, że wiele z tego, co działo się w Komitecie Gaithera, pozostaje tajne. Wiemy, że komitet był pełen generałów i tych, którym przydzielono ogromne siły zbrojne wymierzone w prawdziwych lub wyimaginowanych wrogów Ameryki. Kiedyś dyrektor generalny US Steel Benjamine Fairless był w komitecie, podobnie jak Edward Ryerson (Inland Steel) i Robert Lovett (Sec. Defense, który kierował wojną koreańską). Oszczędzę czytelnikowi pełną listę podżegaczy wojennych, którzy projektowali amerykańskie strategie wojskowe od II wojny światowej do chwili obecnej. Ważne jest tylko, aby pokazać znaczący wkład w pokój na świecie, jaki Fundacja Forda wniosła przez ostatnie 84 lata. Dzisiaj,przemówienie inauguracyjne dla Paul H. Nitze School of Advanced International Studies w 2017 r. Wspominam o tym przemówieniu ze względu na mroczną poetycką symbolikę, którą reprezentuje.

Paul H. Nitze był kluczowym członkiem Komitetu Gaithera i architektem rozwoju polityki zimnej wojny w kilku administracjach prezydenckich. Uczony Ernest R. May powiedział kiedyś, że osławiony NSC 68 Nitze „dostarczył planu militaryzacji zimnej wojny od 1950 r. Do upadku Związku Radzieckiego na początku lat 90.”. NSC 68, dla nieznanych, została zainicjowana za rządów Trumana i odrzuciła wszelkie wyobrażenia, że ​​alternatywna polityka przyjaznego odprężenia i powstrzymywania Związku Radzieckiego. Zarówno Lovett, jak i Nitze odegrali kluczową rolę w tworzeniu tych polityk. Polityka nieustannej wojny, nieopłacanej śmierci i zniszczenia oraz setki bilionów zmarnowanych na militaryzm można prześledzić bezpośrednio lub pośrednio do naszej idealistycznej, wspaniałej, filantropijnej Fundacji Forda. Przemysłowcy, legendarne postacie, które ukształtowały obecny porządek świata, są przywiązane do obecnego szaleństwa i rusofobii wymierzonej w figuranta Rosji. Od Forrestal w czasie II wojny światowej do Forda, Rockefellera, traktatów SALT, po przetrwanie cywilizacji, tak jak ci ludzie ją postrzegają, tytanowe nici, które łączą tych ludzi i ich idee, zniewalają nas wszystkich. Terminy takie jak „monumentalny” są nadużywane, ale w przypadku Fundacji Forda słowo to jest właściwe.

Nie jestem pierwszym badaczem, który oskarża Fundację Forda o międzynarodowe skullduggery. Działacz Arundhati Roy połączył fundację, wraz z Fundacją Rockefellera, także ze wspieraniem imperialistycznych wysiłków rządu USA w czasie zimnej wojny. Niedawno prezes Fundacji Forda został przyłapany na rozmowie ze znanym przyjacielem Hillary Clinton, Johnem Podestąktóry pracował dla szefa sztabu Obamy, próbując zmusić indyjskiego Narendrę Modi do wycofania się z zarzutów, że fundacja ingerowała w indyjską politykę. Ale taki przymus to nic w porównaniu z tym, jak Fundacja Forda i inne tego typu instytucje zmieniły strukturę Ameryki i świata. Można śmiało powiedzieć, że te organizacje pozarządowe były instrumentem, za pomocą którego liberalny porządek światowy manipulował wszystkim, od edukacji po prawa człowieka, zdrowie, dobrobyt i wojnę. Jeśli monumentalny jest słowem dla Fundacji Forda, synonimem jest „katastrofa”, jeśli kiedykolwiek liczyliśmy na pokój i dobrobyt w naszych czasach. A Władimir Putin jest złoczyńcą, który wyciągnął swój kraj spod tego wszystkiego?

Jeśli szukasz powodu, dla którego społeczeństwo na Zachodzie wydaje się załamać, nie patrz na COVID-19 ani szczepionki. Zobacz, jak Fundacja Forda i inne organizacje grubokotów pomagają w dekonstrukcji świata, aby odbudować go na wzór liberalnych elit. Nie patrz na Donalda Trumpa jak na szalonego konserwatystę, ale na ustępującego prezydenta jako środek do celu. Zobacz, co się dzieje bez różowych okularów i mając pełną świadomość, że organizacje warte miliardy dolarów nie mogą być filantropijne. Przeczytaj „Miliardy dolarów, które pogorszyły sprawę”, a następnie zastanów się. Czy nowy prezydent powinien być ostrzejszy niż stary? Nie, to nie jest konieczne. Jedyne, co musi zrobić Joe Biden, to posłuchać Fundacji Forda i jej elit, a II Zimna Wojna może toczyć się zgodnie z planem.

Phil Butler, badacz polityki i analityk, politolog i ekspert w dziedzinie Europy Wschodniej, jest autorem najnowszego bestsellera „ Putin’s Praetorians ” i innych książek. Pisze wyłącznie dla magazynu internetowego  „New Eastern Outlook”.

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: