DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Państwo przejmie upadające hotele? Gołębiewski: To niepokojące ☀Autor Gabi☀

7.00 avg. rating (80% score) - 1 vote
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Tadeusz Gołębiewski zdradził, że dość często otrzymuje propozycje sprzedaży swoich hoteli. – Przyzwyczailiśmy się do tego, nie bierzemy tego na serio pod uwagę – stwierdził jednak. Biznesmen odniósł się też do ostatnich działań Polskiego Holdingu Hotelowego.

Branża hotelarska należy do najbardziej poszkodowanych na skutek pandemii koronawirusa. W ubiegłym roku cześć hoteli była nieczynna przez co najmniej cztery miesięcy. Zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem hotele pozostaną zamknięte do 17 stycznia. Wszystko wskazuje jednak na to, że obostrzenia w tym zakresie zostaną przedłużone, co może oznaczać falę bankructw wśród hotelarzy.

Zobacz wideoDyrektor szpitala: Jesteśmy zdolni wyszczepić dużą grupę osób. Oczywiście są przeszkody

Gołębiewski: Regularnie dostaję zapytania, co chcę zrobić z hotelami

W mediach pojawiły się pogłoski o tym, że hotele zamierza sprzedać Tadeusz Gołębiewski. Jak przyznał w rozmowie z money.plregularnie otrzymuje telefony z różnego rodzaju ofertami – Przynajmniej raz w tygodniu dostajemy pytanie, co zamierzamy zrobić, czy chcemy sprzedać hotele lub wejść do spółki. Przyzwyczailiśmy się do tego, nie bierzemy tego na serio pod uwagę. To są takie różne dziwactwa. Ale kto wie, może w przyszłości będziemy naprawdę potrzebować takiego telefonu – stwierdził biznesmen.

Państwo zamierza skupować hotele? Gołębiewski dostrzega tendencję do centralizacji. „To niepokojące”

W rozmowie padło także pytanie dotyczące Polskiego Holdingu Hotelowego, który poczynił w ostatnim czasie kilka poważnych inwestycji. Gołębiewski zaznaczył, że nikt ze spółek Skarbu Państwa nie kontaktował się z nim ws. przejęcia hoteli, ale na podstawienie doniesień medialnych oraz działań spółki można wywnioskować, że Polski Holding Hotelowy ma apetyt na przejmowanie podobnych biznesów.

Niektórzy nazywają to próbą ratowania hoteli, które sobie nie radzą. Według mnie jest to tendencja do centralizacji. Jest to niepokojące.

– stwierdził przedsiębiorca.

Hotele Gołębiewski stoją od miesięcy puste. Co z pensjami dla pracowników?

78-letni Tadeusz Gołębiewski jest właścicielem sieci hoteli Gołębiewski, do której należą cztery kompleksy – w Białymstoku, Mikołajkach, Karpaczu i Wiśle. Jako pierwszy – w 1989 roku – powstał hotel w Mikołajkach, który znajduje się nad brzegiem jeziora Tałty. Wszystkie obiekty od kilku miesięcy stoją puste. Ich sytuacja jest coraz gorsza. Jak przyznał właściciel, bez kredytu nie uda się uregulować pensji dla pracowników.

gazeta.pl

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: