DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Obywatele zaskarżyli kary za łamanie obostrzeń.. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Obywatele zaskarżyli kary za łamanie obostrzeń. W połowie rozpatrzonych spraw sąd przyznał im rację

13.01.2021 14:47
W Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym zarejestrowano już 100 spraw związanych z łamaniem obostrzeń. Chodzi m.in. o brak maseczki czy nieprzestrzeganie zakazu zgromadzeń. Sąd rozpatrzył 18 spraw, z czego połowę z pozytywnym skutkiem dla osoby ukaranej – informuje polsatnews.pl.

Masz pytanie o szczepienia przeciwko COVID-19? Wyślij je na adres news_gazetapl@agora.pl. My zapytamy w Twoim imieniu. W czwartek 14.01 gościem Porannej rozmowy Gazeta.pl będzie Michał Dworczyk, pełnomocnik rządu ds. szczepień.

Jak podaje polsatnews.pl, chodzi o skargi na decyzje Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego o nałożeniu kar za łamanie obostrzeń. Spośród 100 takich spraw, które zarejestrowano w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym w Warszawie, rozpoznano 18.

Kary za łamanie restrykcji. W połowie spraw sąd stanął po stronie obywatela

– W 9 przypadkach sąd odrzucił skargi, w 5 przypadkach uchylił decyzję organu I i II instancji oraz w 4 przypadkach sąd stwierdził nieważność decyzji I i II instancji – poinformował portal Dominik Niewirowski z WSA w Warszawie.

Sprawy dotyczą kar finansowych w wysokości od 5 do 30 tys. zł. Najwięcej skarg jest związanych z naruszeniem zakazu przemieszania się (ok. 40), naruszenie obowiązku kwarantanny (ok. 30), nieprzestrzegania obowiązku zakrywania twarzy (ok. 15). Około pięciu spraw dotyczy poddania się kwarantannie, a kolejne pięć – organizowania zgromadzeń.

Jedna ze spraw dotyczy przedsiębiorcy, który nie zastosował się do ograniczenia prowadzenia działalności gospodarczej.

gazeta.pl

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: