DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Nysa. Ewakuacja przedszkola. Szaleniec.. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Nysa. Ewakuacja przedszkola. Szaleniec straszy gazem bojowym

13 stycznia

Ewakuacja w przedszkola w Nysie. Szaleniec straszy gazem bojowym.
Ewakuacja w przedszkola w Nysie. Szaleniec straszy gazem bojowym. Fabian Miszkiel

Ewakuacja przedszkola nr 8 w Nysie. Z budynku przy ul. Tkackiej zostały wyprowadzone dzieci oraz personel. To efekt najprawdopodobniej głupiego żartu.

Dzieci i personel został ewakuowany z przedszkola nr 8 w Nysie. Na adres poczty elektronicznej placówki przyszedł list z groźbą. Autor napisał w nim, że w plecaku jednego z przedszkolaków ukryty jest zbiornik z gazem bojowym, który ma zostać uwolniony. Choć to najprawdopodobniej głupi żart, to służby ratunkowe musiały potraktować groźbę poważnie.

Zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia i nie wchodzimy do środka ponieważ nie mamy sprawdzonej informacji z listu jaki trafił do placówki. Ewakuowaliśmy 80 dzieci i 12 osób z personelu placówki. Maluchy trafiły do Nyskiego Domu Kultury, są tu w ciepłym miejscu bezpieczne i pod opieką – relacjonuje mł. kpt. Dariusz Pryga, oficer prasowy komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Nysie.

nysanaszemiasto

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: