DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

200 osób złożyło wypowiedzenia.. ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb

Personel szpitala w Zgorzelcu murem za zwolnioną dyrektorką. 200 osób złożyło wypowiedzenia

We wtorek Zofia Barczyk została odwołana z funkcji dyrektorki Wielospecjalistycznego Szpitala w Zgorzelcu decyzją władz starostwa. Pracownicy placówki stanęli murem za Barczyk – około 200 osób złożyło wypowiedzenia, w tym wszyscy ordynatorzy i kierownicy jednostek medycznych, niemedycznych.

Decyzję o odwołaniu Zofii Barczyk ogłoszono we wtorek około godziny 12. Rzeczniczka starostwa Kamila Kowalska w rozmowie z Radiem Wrocław przekazała, że decyzja o odwołaniu dyrektor placówki ma związek z nieprawidłowościami podczas szczepień przeciw COVID-19.

Oświadczenie zarządu powiatu. „Karygodne działanie”

Na stronie zarządu powiatu zgorzeleckiego pojawiła się uchwała, z której wynika, że Barczyk została zwolniona właśnie z powodu szczepień, które miały być wykonane poza kolejnością.

W okresie od 30 do 31 grudnia 2020 r. w Wielospecjalistycznym Szpitalu – Samodzielnym Publicznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu, kierowanym przez Dyrektora Zofię Barczyk doszło do nieprawidłowości związanych ze szczepieniami przeciw COVID-19. Zaszczepione zostały bowiem osoby spoza grupy „0” pomimo niewyczerpania listy osób chętnych do szczepienia w tej grupie.

Podanie szczepionki poza kolejnością było niezgodne z Narodowym Programem Szczepień przeciw COVID-19.

Działanie takie, w dobie panującej pandemii wywołanej wirusem SARS- COV- 2 należy ocenić jako karygodne i uderzające w zasady równego dostępu do szczepień w poszczególnych grupach dostępności.

Powyższe doprowadziło Zarząd Powiatu Zgorzeleckiego do wniosku o konieczności odwołania Pani Zofii Barczyk Dyrektora Wielospecjalistycznego Szpitala – Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu

– brzmi oświadczenie.

Kontrola NFZ w tej sprawie rozpoczęła się w poniedziałek. Barczyk zwolniono we wtorek rano.

Personel szpitala w Zgorzelcu murem za zwolnioną dyrektorką. Złożyli 200 wypowiedzeń

Decyzji o zwolnieniu Zofii Barczyk sprzeciwili się jednak pracownicy szpitala. Zastępca byłej dyrektorki placówki ds. lecznictwa dr Marcin Wolski wystosował oświadczenie, opublikowane przez portal Zinfo.pl. Stwierdził w nim, że zwolnienie Barczyk było „olbrzymim zaskoczeniem” nie tylko dla byłej dyrektorki, ale także dla pracowników placówki oraz lokalnej społeczności. Zaprzeczył słowom władz powiatu i przekazał, że w placówce „nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości dotyczących procesu szczepień przeciw COVID-19”.

Dr Wolski dodał, że wątpliwość mogły wzbudzić doniesienia o zaszczepieniu burmistrza Zgorzelca – Rafała Gronicza, przy czym zaznaczył, że Zespół ds. Szczepień zweryfikował prawidłowość kwalifikacji polityka do szczepienia i że Gronicz – jak członek rodziny został zaszczepiony zgodnie z obowiązującymi zasadami. W rozmowie z reporterem TVN24 wyjaśnił, że burmistrz jest przewodniczącym rady społecznej szpitala oraz „byłym mężem pracownicy naszej okulistyki, wspólnie wychowującym dziecko”.

Dr Wolski poinformował, że wszyscy ordynatorzy oraz kierownicy jednostek medycznych, niemedycznych zgorzeleckiego szpitala, a także podlegli im pracownicy złożyli wypowiedzenia.

Nigdy nie zaakceptujemy próby 'pozbycia' się osoby o takich kompetencjach, zasługach i charyzmie bez żadnych właściwie podstaw […] W związku z tym z dniem 12.01.2021 r. z godziną 12:30 wszyscy wymienieni, a także podległy im personel złożyli na ręce starosty wypowiedzenia pełnionych funkcji i pracy – z żądaniem natychmiastowego wycofania błędnie podjętej decyzji

– podsumował.

Z szacunków tvn24.pl wynika, że łącznie wypowiedzenia złożyło ok. 200 pracowników zgorzeleckiego szpitala.

gazeta.pl

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: