DODAJ FILM MP-4 LUB WPROST Z Y.T F.B lub inny
EDYTUJ SWÓJ FILM LUB USUŃ
ZOBACZ WSZYSTKIE SWOJE FILMY
    UWAGA !! WAŻNE - Poglądy i opinie zawarte w artykule mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji. Zamieszczane artykułu są w wiekszości re- publikacjami materiałów z innych stron - REDAKCJA NIE INGERUJE W ICH TREŚCI W CELU ZACHOWANIA BEZSTRONNOŚCI , A CELEM PUBLIKACJI JEST PODDANIE TYCH MATERIAŁÓW POD OSĄD I KRYTYKĘ CZYTELNIKÓW W KTÓRE OPINIE NIE MOŻE INGEROWAĆ AUTOR MATERIAŁU W FORMIE MODERACJI LUB CENZURY
CHANGE SITE LANGUAGE M-forum ENTER

M-forum A.V Live.

WESPRZYJ DOWOLNĄ KWOTĄ ROZWÓJ JEDYNEJ W POLSCE NIEZALEŻNEJ STRONY INFORMACYJNEJ przycisk Przekaż darowiznę poniżej :-)

CZERWONE
miejsce-na-reklame.

Twitter na stałe zawiesza ponad 70 000 kont ☀Autor Gabi☀

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
The following two tabs change content below.
miejsce-na-reklame.

Gabi

Witam, nazywam się Gabriela Nowak, pracuję jako asystentka  zarządzania i obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej,  niedawno w kwietniu 2019 r zostałam Przewodnicząca Komisji Skrutacyjnej w Radzie Miasta - gdzie czynnie reprezentuję interesy mieszkańców, którzy mi zaufali i mnie wybrali ! STOP CENZURZE   UWAŻASZ, ŻE CENZURA - ŁAMIE TWOJE PRAWA RP ?  WESPRZYJ MNIE - W TYM CO ROBIĘ - ♛  z dopiskiem - DAROWIZNA  ! Nest Bank Polska 75187010452078115029220001  Nest Bank zagranica IBAN PL75187010452078115029220001  Kod SWIFT Nest Bank: NESBPLPW   Dziękuję, $$$ Pozdrawiam i zapraszam do komentowania !   ♡♡♡ ZOBACZ TAKŻE POMAGAM ♡♡♡  https://zrzutka.pl/gc97mb
Twitter na stałe zawiesza ponad 70 000 kont QAnon w miarę ciągłego oczyszczania mediów społecznościowych
Serwis społecznościowy Twitter zawiesił od piątku ponad 70 000 kont, głównie tych, które udostępniają treści QAnon, po zaktualizowaniu swoich zasad egzekwowania prawa w następstwie przemocy, która wybuchła w Waszyngtonie 6 stycznia.

Firma publicznie argumentowała, że ​​usunięcie kont – w tym tych należących do prezydenta Donalda Trumpa, byłego doradcy ds. Bezpieczeństwa narodowego Michaela Flynna i prawnika ds. Kampanii Trumpa Sidneya Powella – jest niezbędnym krokiem do zwalczania „zachowań, które mogą prowadzić do szkód poza siecią”.

„Biorąc pod uwagę brutalne wydarzenia w Waszyngtonie i zwiększone ryzyko krzywdy, zaczęliśmy na stałe zawieszać tysiące kont, które były głównie przeznaczone do udostępniania treści QAnon w piątek po południu” – potwierdził rzecznik Twittera w oświadczeniu w poniedziałek wieczorem.

Zwolennicy QAnon zobaczyli, że ich konta zostały usunięte z witryny po decyzji Twittera o zaktualizowaniu zasad egzekwowania prawa i oskarżają te osoby o udostępnianie „szkodliwych” treści i angażowanie się w „propagowanie tej teorii spiskowej w całym serwisie”.

Czystka na Twitterze doprowadziła do tego, że znani republikanie oskarżyli firmy z Doliny Krzemowej o niesprawiedliwe atakowanie prawicowych osób, powołując się na spadającą liczbę obserwujących, ponieważ konta zostały usunięte.

Była sekretarz prasowa Białego Domu Sarah Huckabee Sanders oświadczyła, że „lewica i jej sojusznicy z wielkich technologii tolerują tylko słowa, z którymi się zgadzają, i tłumią sprzeciw”, podczas gdy przedstawiciel GOP Matt Gaetz stwierdził: „Nie możemy żyć w świecie, w którym warunki korzystania z usługi na Twitterze są ważniejsze niż warunki przedstawione przez naszych Ojców Założycieli. „

Chociaż łączna liczba usuniętych kont przekracza 70 000, Twitter szybko dodał, że liczby były zawyżone, ponieważ wiele osób, na które miały wpływ zawieszenia, miało wiele kont.

QAnon to prawicowy ruch oparty na teorii spiskowej, która twierdzi, że Donald Trump toczy tajną wojnę ze złą kliką elit w biznesie, rządzie i mediach. Ruch rozprzestrzenił się z forum dyskusyjnego 4chan, gdzie pojawił się po raz pierwszy w 2017 roku, na strony takie jak Facebook i Twitter.

rt.com

miejsce-na-reklame.
CZERWONE

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: